reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2013

iza my tez jak kupilismy swoj pierwszy wozek, to wielka podnieta :-D a niby to tylko wozek, a moj M to jak dziecko, tak sie nim bawil i jezdzil po mieszkaniu :-D
Smile dobrze, ze bez czopa mozna jeszcze lazic 2 tygodnie, to akurat do 4 kwietnia ;-)

ja tez bym chciala w kwietniu urodzic, jakos bardziej wole kwiecien ;-) ale coraz czesciej mi brzuszek twardnieje i ciagnie i w ogole jakis taki niewygodny sie zrobił :-D a no i teraz za zimno na rodzenie :-D
 
reklama
cze dziewczyny,
ja od wczoraj na pełnych obrotach (czyt. zakupy, przemeblowanie, sprzątanie), nawet nie miałam czasu zaglądnąć do was i w dodatku komputer się mi spalił :baffled::wściekła/y:(zrobiło się zwarcie w ładowarce i szlag trafił komp) no i teraz jestem zależna od M bo korzystam z jego kompa.
dziś kupiłam prawie wszystko do walizki (oprócz szlafroka), no i materac zamówiłam na allegro i oczekuję na łóżeczko (mam nadzieję, że będzie jeszcze przed świętami). Doti dosłownie podniecona zakupami i szalała po sklepach i wkładała do koszyka wszystko co tylko nadawało się dla małego dzidziusia (dziś ogłasza wszem i wobec że będzie miała braciszka a wczoraj że siostrzyczkę:-D). Z M.dalej drzemy koty ale mam to gdzieś bo ważniejsze jest dzieciątko i staram się zacisnąć zęby na czas przygotowań.
co do cery to moja też się troszkę popsuła ale nie jest tak źle.
smile w sumie chyba można chodzić bez czopa jeszcze około tygodnia - dwóch zanim się urodzi..
ja też się przestraszyłam że mi czop odchodzi :baffled::szok: (chociaż sama już nie wiem) bo weszłam do łazienki zaaplikować kolejną dawkę antybiotyku dopochwowego na jakąś bakterię i patrzę na wkładkę a tu lekko brązowawa wydzielina :baffled: ale sprawdziłam za jakiś czas i to wina lekarstwa (leje się jak podczas O)
 
Margot moj m tez szalał po domu:) wkladal i przekladal jedna cześć wózka a to soacerowke gondole ,nakładal moskitiere:sorry2: jak dziecko normalnie:-) ale ja tez sie cieszę :-p Kurcze teraz tylko takie czekanie,a to jest najgorsze:dry:
 
jej a nasz wózek dalej w garażu u ciotki o_O...a muszę go wyprać zanim użyje wrrrr łóżeczko dziś na zicher zrobione...oprócz pościeli....może się odwlecze <lol>
 
Obudzilam mojego gnoma, a ten co? "Idymy na spacer.. proooooosze". Poszlismy. Zazyczyl sobie jeszcze psa na smyczy. Mysle sobie spoko. Beagla jakos bede targac. Nosz po 10m mialam dosyc. A Antek sobie zazyczyl dobry km tego spaceru. Umieram. A moje dwie siostry co? Spia, bo zmeczone. Nosz gorzej niz baby w ciazy ;).

Zaraz do kosciolka i relax.

Anjak to sie stalo, ze anila urodzila.. tak nagle?

No i napisalaby ktoras wspomnienia z porodowki ;p.


U nas z wozkiem zajawke mieli tesciowie. Zobaczuli, ze juz go mamy to przylecieli. My siedzielismy i ogladalismy jak Ci sie ciesza. Tesciu pol dnia po salonie wozkiem jezdzil.. tesciowa z reszta nie lepsza. Zachwycali sie jakie to te wozki teraz fajne... Ja tam sie srednio cieszylam. Wozek jak wozek. Nie jezdzi sam, wiec srednio fajny bo czlowiek sie meczy pchajac to :p
 
To pierwsze wyczekiwanie i szykowanie na pojawienie sie maleństwa chyba wzbudza najwieksze emocje.
U nas niestety ze wzgledów finansowych az takich szaleństw w zakupach nie będzie.Niektóre rzeczy mam po poprzednich dzieciach A wózek nam teściowie moi chcą kupić ale też nie z takich tych droższych więc mam nadzieje że bedzie sie dobrze sprawował.
 
magda - bo tez noworodek widzi roznice miedzy wozkiem za 5 tys, a tym za 1 tys ;).. Grunt zeby w ogole byl. A za 2 lata i tak pojdzie w odstawke i tyle bedzie z wozka.

Odkrylam baby tv. Dziecko zaraz zasnie, bo tam same pioseneczki leca..
 
reklama
Do góry