reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

jajajaja mitaginka... ja wiem co Ty pisać chciałaś :-) Ja to na leżąco już karmię a raczej na śpiocha. Nawet nie liczę ile razy mała mi dydla tarmosi..

Ja się poddaję - lecę się myć i czekać na małżona co by dobranoc mu powiedzieć :-)
 
reklama
wpadam na chwilkę, bo zmeczona jestem...
miałam dzisiaj jakiś cieżki dzień i nie miałam siły na kompa włazić, raz weszłam poczytałam ale nie miałam siły pisać...
jutro napiszę coś więcej...
na razie tylko to co pamiętam:

Mitaginko Adi śpi 2 razy po 30 min czasem 40 i to wszystko więc cię rozumiem, też bym sie wkurzała na teściówkę za takie numery... jakoś nie wydaje mi się, zeby przeczytała cokolwiek przy Tysi bez względu na to jakim jest ruchliwym czy marudnym lub przeciwnie dzieckiem to jednak czasu trzeba takiemu maluchowi troche poświęcić

:confused:Ducha tulę mocno, będzie dobrze, buziak :*

Boliwia dzięki, że o mnie pamiętasz i gratki udanych zakupów :)

Nati Twoja tesciowa też jakaś nie halo :baffled: ma problemy ze sobą chyba... Asia warczy na zwierzaki a Adi warczy na nas jak chce nas zaczepiać :-D

na razie tyle uciekam do łóżka...
 
Witam i ja z rańca !

Pierwsza !

Dawno mnie nie było ale podczytuję, co prawda nie wszystko. Nie dałam rady !
Normalnie chyba jakiś kryzys nadchodzi, mam tyle roboty i jeszcze zabieram do domu, szykują się zwolnienie w pracy z kim nie rozmawiam to tak jest, masakraaaaaaaaaaaaaaa !

ALE, Filicio zdrowy a to najważniejsze !
Od kilku dni budzi się tylko raz na butelkę :-)jest dobrze, mamy 8 zębów :-)

Jemy już coraz więcej, najlepsza bułeczka maślana z dżemem :-D wędlnką też pyszna :zawstydzona/y:

Czy któreś z maluchów śpi już samo w pokoju? Która już przeniosła bobasa ?
 
Dzień dobry!
Wczoraj już o 23 padłam, a że Mała lepiej spała już drugą noc, to zaczęłam chyba odsypiać, przez co jestem jeszcze bardziej rozespana :-D
mitaginka, teraz już mnie tak nie bolą, bo 2 noce były trochę lepsze. Ale jak jest kiepska noc, to mi po prostu odpadają. JA zawsze w nocy karmiłam na leżąco i zasypiałam przy tym.

Doszłam do wniosku, że Oliwka jest w nocy głodna. Ale co mam zrobić jak nie chce sinlacu, ani kleiku ryżowego wieczorem? Nie wiem czy może coś innego, muszę poszukać zaraz w necie.
 
boliwia a takie kaszki owocowe z dodatkiem mleka albo wody?

Filip na noc dostaje kaszę manna robię ją na wodzie i dodaję mm, jest syta i rzadziej się budzi w nocy.
 
Boliwia miałam napisać to samo co Mercedess są takie kaszki do których dodaje się mleka można wtedy zamiast mm dodać swoje odciągnięte :) moze takie jest posmakują :)

dzisiaj mam juz lepszy dzień :)
 
ja jak Mercedess robie kaszkę manną na wodzie i daje mm ( ale w dni bez kupy nie daje mm) i do takiej kaszki dodaje sok ( syrop) malinowy lub kakao lub nawet starte jabłko. czy jest bardziej najedzona?? raczej nie są pojedyncze dni kiedy nie zje nic a i tak 2 pobudki w nocy są.

my po spacerku i bardzo krótkim snie na tym spacerze tylko 40 min :-( no cóż jakoś do nastęlnej drzemki ( koło 16) musi dać radę
 
Dzięki dziewczyny, zaraz poszukam. Ale wiecie, najlepszy dla alergików jest sinlac i mleka odciągać nie muszę...
A ona może dostać coś bezmlecznego, bo posiłków mlecznych dostaje w brud. Tylko żeby chciała...;-)
 
Dziewczyny, a jak dzialacie na bb na komorce? Trzeba sciagnac jakas aplikacje? Bo ze zwyklej str ciezko mi wchodzi :wściekła/y:

baby, a co sie stalo, ze mialas zly dzien? ;-)
 
reklama
Do góry