reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Marma – ja też rzeczy już większe na wyprzedażach kupuję ale dla małej już mam cały karton.. a co do biustonosza to wyczucie w ręce chłop ma :-)



cucu – gratulacje zęboli!! A po jakiej szkole jesteś?? Dla mnie też marzeniem byłaby praca na pół etatu albo na ¾ – teraz dobrze jak wychodzę godzinę wcześniej ale to niedługo się skończy..



jankesowa, boliwia – to ja mam zupełnie inaczej niż Wy – przywaliłam w ciąży 26 kg i za cholerę tego nie zgubiłam :szok: Ostatnio chciałam założyć koszulę to nawet w łapach się nie zmieściłam.. no trzeba za siebie się brać!!



aenye – ale udane święta!! Mój też wymarzonych prezentów nie dostał ale cóż.. niech precyzyjniej listy piszą.. Miłego wyjścia – oba spotkanka super!! No i suuuper atmosferę świąt w domku zrobiłaś - wystrój, kolędy.. zawsze to sobie obiecuję a potem ulegam..



baby – zakochanie i chwalenie swojego jak najbardziej normalne :-)



ja jestem bliska ubicia Mini.. taki słodziak dziś mi dał popalić maksymalnie.. ostatnie 3 godziny to wycie, marudzenie itp. itd. wymiękam.. zasnęła małżonowi na rękach ale przy przebieraniu na noc się rozbudziła to kąpanie, daje butle a ona nie, odkładam do łóżeczka też nie.. ryczy i zadymia. Łeb mi pęka i jej dziś nie chwalę!! Czekam na zęby bo może to przez nie..
 
reklama
jak jesteśmy w temacie zębów, to napiszę Wam, że boli mnie ząb :-( wiedziałam, że wreszcie się doigram :confused: u dentysty nie byłam z dwa lata :szok: póki co wzięłam Apap, ale muszę błyskawicznie się gdzieś zapisać, hmmm, tylko gdzie, skoro nawet dentysty "swojego" nie mam :confused:

eywa nie możesz mieć wyrzutów sumienia, bo nie robisz niczego złego, wręcz przeciwnie- tak jak już dziewczyny pisały, robisz to dla Natki, żeby się wysypiała, żeby się najadała itd.
aeyne miłego wyjścia! no i jak coś to wklejaj link do filmu ;-)
cucumber to mamy dziewczynki- wampirki :tak:
boliwia wrócił mąż?
 
aneczkaa, jestem po psychologii. W tym zawodzie trzeba się doszkolić żeby mieć pracę w zawodzie.

Mitaginka, no u mojej Gaby już prawie wyszła druga dwójka, więc będziemy mieć dwa forumowe wampirki. Ktoś jeszcze ma? ;) A co do dentysty to też tak mam, że nie pójdę profilaktycznie tylko jak już naprawdę boli :baffled:

M wczesniej jednak wraca, zaraz będzie i mi coś dobrego przywiezie, bo teścia imieniny i imprezka jest ;) I jak tu schudnąć ;)
 
nati jakie kaszki dajesz dla Asi?

Ja gotowałam już manna i płatki owsiane dla Filipa :-)

Ale, chciałbym urozmaicać dietkę małego, szukam pomysłów, inspiracji, podpowiedzi ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mitaginka – popytaj laski w pracy o jakiegoś stomatologa – lepiej kogoś z polecenia mieć.. a bólu nie zazdroszczę.. oby papa szybko zadziałał





cucu – mam 2 kumpele po psychologii – jedna pracuje w domu dziecka ale tylko dzięki temu że na studiach była tam biały murzynem a druga błąka się od jednego ośrodka do drugiego.. łatwo nie jest o pracę w zawodzie.. próbuj kochana a w końcu wychodzisz sobie tą pracę!!



dzisiaj spotkałam się z 3 kumpelami z którymi pracowałam. Jedna pracuje teraz w innej firmie i jak opowiadała jakie są warunki to masakra.. ponoć tak na rynku pracy jest.. dwie pozostałe po macierzyńskim zostały w domu. Jeden kawaler młodszy o miesiąc od mojej Milenki a większy dużo :szok: A druga laska która ma 13 miesięcy z moją Milą się przytulała i ją głaskała. Zabawek od cholery a one kilka razy na to samo się rzucały i dym! Moja walczyła ale walkę przegrała.. fajnie było :-)
Gdyby mój małżon więcej zarabiał to pewnie też bym w domu siedziała.. chociaż z drugiej strony trochę do ludu też trza wyjść.. u mnie wiadomo walka o wynik a od stycznia podnoszą nam plan prawie dwukrotnie. Wiem że mój czas tam dobiega końca bo jakoś nie potrafię wciskać ludziom kitu i proponować coś co gdzie indziej mają za połowę jak nie za mniej kasy.. masakra.. nie dość że niecałe 10% ludzi zrealizowało plan roczny to go jeszcze podnoszą masakrycznie..



Minia po wielkiej walce z nami i ze sobą padła.. pomógł inhalator – nie zawodzi i zawsze ja zamula – i nawet zimne mleko wypiła. Oby obudziła się jak najpóźniej..
 
Apap już przestaje działać, a jeszcze dobrze nie zaczął :-(
A ja myślę o podyplomówce... Znalazłam kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem Bankowym.
Fajna cena, bo dla managerow jest dofinansowanie z UE- 650 pln, a cena standardowa dla innych to 3200 pln. Tylko muszę się dowiedzieć, jak często są zjazdy. Gdyby były raz w miesiącu to chętnie bym sie skusiła ;-) ale jak cześciej, to raczej nie...
 
aneczka chcialam zeby poczula sie zazdrosna no..... no dobra moj to mi a ani bluzki kupic nie umie ;-/
swietnie ze mala sie bawila haha i ta walka o zabawki.... ale ja 80kg waze.... :( wazylam duzo jak zaszlam... po poronieniu tak sie pocieszalam zarciem ehhh
 
reklama
Mitaginka, wrócił, ale 2,5 godz. później niż zwykle :wściekła/y:ALe nie gadamy nadal :-(
Co do zęba, to boli Cię taki, który był już leczony czy jakaś świeżynka? Leć jak najszybciej do dentysty, bo a niestety miałam wyrywaną ósemkę w czasie kiedy karmiłam piersią i ból nie do zniesienia. Normalnie łykałam sobie zawsze ketonale, a tu tylko na apapach. Przez tydzień wyłam z bólu, nie miałam siły się nawet odezwać do Małej, ale że sama jestem z nią całymi dniami, to wszystko przy nie robiłam, ale tego bólu nie zapomnę. Oby u Ciebie to była tylko jakaś drobnostka.
 
Do góry