reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

boliwia ja mam dużo dziur :((((( i teraz jedna zaczeła boleć, więc podejrzewam, że drobnostka to to nie będzie. No nic, jutro podzwonię po gabinetach...
 
reklama
już wiem,że dla niej to najlepsze wyjście i jestem dumna z nas wszystkim,ze dalismy rade:) no i z mojej madrej coreczki,ze nie plakala za zycusiem przez tydzien calymi nocami:)
 
Hej kochane:-)

Ale ruch :-)normalnie jak w centrach handlowych przed świętami:-D:-D

Tak dużo napisałyście , że nie wiem co komu, ale coś tam zapamiętałam;-)

eawa super! gratulacje dla Was za siłe i determinację , tak dla małej będzie lepiej na pewno! dodajesz mi nadziei że i u nas da radę;)

baby super mały chodzi:-)gratulacje:)

boliwia pogodzenia z mężem życze!

mitaginka szok z tym obciążeniem Was kasą:/// współczuje bólu zęba..niestety po ciąży podobno te zepsute psują się jeszcze bardziej..tak mawia moja dentystka, która namawiała mnie żebym wszystkie przed ciążą zrobiła, no ale się nie udało, więc czekam na ból:(
śliczna Tysia w ava!

aenye i jak wyjście?u mnie dupa:( wróciłam po 3 h, i milionie telefonów P:/ co do filmu super pamiątkę będziecie mieć! Wy tacy fotegeniczni:-)hihi Filpek o kasie..no uśmiałam sie:-Dco jeszcze Ci chciałam napisać.. takie posty piszesz długie że zawsze mam dużo do odpisania:-)a już wiem..co do kompa to u mnie też planowany odwyk, chyba z 6 nowych książek do przeczytania mam:-)
no i więcej nie wiem:p



Nie wiem czy się chwaliłam ale 2 ząbki mamy:) ale niestety lęk separacyjny chyba też nas dopadł. Staś na chwilę się odłożyć nie daje. dla mnie to nowość:/ nic nie mogę zrobić, chwilę czymś się zajmie i od razu raczkuje do mnie.dramat.powiedzcie że to minie... jeszcze siostrę 10 letnią mam u siebie, więc mama 3 dzieci..uff..
Muszę powoli zacząć myśleć na urodzinkami Oliwki, gdzie wyprawić.czasami nie mogę uwierzyć że mam 6 letnią córkę:-)
pewnie znów zapomniałam połowę napisac..
 
Witam
mpje obie córki jeszcze spią :szok: a za półgodziny do leakarza ze starszą muszę wychodzic. a tu dobudzić nie ma jak. Asia też śpi no kurde jak nie mogą spać to śpią!!!!
Eywa- gratulacje ale opisz więcej trochę. jak mała płakała i czasu nie miałaś to pisałaś dużo a teraz tak mało :-D:-D
dobra to idę budzić.
 
wyczucie w rece chlop ma tu bym sie zestresowala bo co jak macal ekspedientki ktora ma podobne haha zarcik

Jankesowa – zawsze mógł pięść wkładać do miseczki i tak dobrać – zwał jak zwał liczy się efekt idealnie dobranego biustonosza!! :-)
Ja wam am ekspedientkę! :p:D W domu się śmiali że wziął Przemka i przymierzał na główkę.... świntuchy wstrętne :D

już wiem,że dla niej to najlepsze wyjście i jestem dumna z nas wszystkim,ze dalismy rade:) no i z mojej madrej coreczki,ze nie plakala za zycusiem przez tydzien calymi nocami:)

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!

A my dziś jedziemy na tego sylwestra. Mam jakieś złe przeczucia. Ja przeziębiona a Kacper z powrotem dostał rozwolnienia.... nie wiem czy wyjedziemy......
 
Dzień dobry!
Chciałabym napisać coś miłego, ale chyba właśnie zaczął się kolejny smętny dzień :-(Mąż nadal milczy i chyba już nie mam co liczyć na to, że z jego upartością, pierwszy się odezwie i przeprosi :-(Już sama nie wiem co robić czy odpuścić po raz kolejny z zrobić z siebie idiotkę czy spędzać samotnie Sylwestra, płacząc w poduszkę :-(Ehhh, do dupy :-(
Dziecko znowu "wywaliłam" na dwór;-), a leje, że hoho. Co ze mnie za matka :-DAle spokojnie, jest pod zadaszeniem, a ona tak uwielbia spać na powietrzu, że min. te 2 godz musi być codziennie na dworze, nawet jak leje czy wieje :tak:

Lilou gratuluję ząbków :-)
eywa, no nie mogę wyjść z podziwu, jak się Wam udało tego dokonać! I zobacz, Natka śpi, a Ty będziesz wyspaną i szczęśliwą mamą :-)
 
reklama
Boliwia – Twój małżon to mój charakter – też jestem uparta i mój ślubny wytyka mi że może go 2 razy w życiu przeprosiłam. No taki charakterek mam.. ale życzę kochana aby w obliczu pożegnania starego roku miła atmosfera w domu była



mitaginka – dobrego poszukiwania dentysty. Ja z tych co w pierwszej ciąży zęby wyleczone miałam. Potem tylko raz do roku na kontrolę i wszystko ok. teraz w ciąży wielokrotnie dzień dziecka robiłam i byłam pewna że z 2-3 do robienia jak nic a poszłam na kontrolę i nic :szok:



lilou – gratki zęboli!! a z dzieciarnią zabawnie.. Urodziny na bank wypadną cacy i mała zachwycona będzie!!



nati – daj laskom pospać! Lekarz nie zając a NFZ jeszcze limity ma ;-)



marma – zdrówka życzę dla Was wszystkich..



zbieram się powoli do brata. Jadę z kuzynką i jej córką – będzie zabawnie. Młody osikany za spotkaniem z kuzynem – o niczym innym nie mówi. Kuzyn starszy o 6 lat i niekoniecznie dzierży coś małego koło siebie ale ważne jest że pozwala Sebie patrzeć na siebie.. idol normalnie..
 
Do góry