reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
akkm, siostra już w domu. Dostała leki przeciwbólowe i ma chodzić na kontrolę. Teraz wszystko ok już. Ale musi uważać, pilnować się i obserwować. Tylko ona z tych, co o zdrowie nie dbają niestety :/ Dlatego się martwię :-(
 
cucumber ale najwazniejsze, że już w domku :-) nie martw się na zapas!

co do kosztów, zamierzam się odwoływać, ale póki co to nawet nikt nie potrafi mi odpowiedzieć, na pytanie, kto podejmuje decyzję, do kogo uderzać...
 
Boliwia gratulacje ząbka :)
MItaginka, pogrzało ich, no przepraszam bardzo,ale jakaś paranoja, próbuj się wykaraskać z tego!
Nati czasem nic tak nie cieszy, jak porządna śmierdząca kupa:-)
Ducha to się nacieszysz Tymkiem teraz
Aneczkaaa słodkich snów!:)

Ja dziś wstałam i dalej byłam przerażona ogromem pracy w domu i niemożliwością zrobienia tego przy Natce,jeszcze miał pan przyjechać dywan wyprać (za 30 zł i wygląda jak nowy!!) no i mamusia kochana zaproponowała,że przyjdzie po Natkę,zeby się nie bała tej maszyny do prania(płacze ostatnio przy każdym nie naszym odkurzaczu) a ja miałam dojechać jak wypierze Pan, Pan się spóźniał...jak prał to sprzątałam w kuchni...zanim przyszedł w łazience i w ten sposób jutro nie boję się inspekcji teściów:D:D
jutro musze zatrudnić kogoś do pomocy w kupnie i przywiezieniu choinki, może teść, skoro będzie? no a w piątek 2 ciasta i bigos jak Natka pozwoli;) i jakoś będzie uffff
 
eywa, a no nacieszę się, choć jakoś zawsze mi malo...
i życzę, żeby jakoś dała pogotować trochę i pięknej choinki :tak:
 
Wreszcie mam chwilę, zeby usiąść i odpisać,

mama z bratem przylecieli... na razie jest ok, miałam popołudniu kilka rzeczy do zrobienia i mały marudził, bo dawno ich nie widział, więc tylko u mnie albo małża na rękach najlepiej.... potem siostra odebrała zamówionego karpia, więc musiałam z nim zrobić, a wcześniej obiad na 6 osób poukładanie w szafkach tego co przywieźli no i jakoś dzień zleciał, a teraz zamknęłam sie w sypialni z lapkiem i mam spokój :-D

Mitaginko odwołuj się a jak nie wiesz do kogo to najpierw powiedz, ze chcesz mieć pisemną informację, dlaczego i kogo dokładnie chcą obciążyć i potem pisz odwołanie do tej osoby, nie mogą Wastak obciażyć przecież bo to wina tych wcześniejszych lasek a nie Wasza i niech sie pocałują w swoją wielką bankową d... ;-)

Ducha życzę miłego wieczorku jutro :)

Eywa fajnie, że dzień sie udał :) jutro wyślij tescia po choinkę i będziesz miec spokój :)

Aneczka uciekaj do spania :)

Boliwia gratki zębola :)usma

7axe7 Adi śpiąc z nami jest wyspany, wesoły i spokojny, budzi sie 2-3 razy w nocy, czasami tylko zdarza sie częściej ale to sporadycznie, więc sen z nami nie jest dla niego wcale męczący, wręcz przeciwnie, wiem też że spanie osobno jest dla niego znacznie trudniejsze, w łóżeczku budził sie co 1-1,5 godz. spał niespokojnie i w dzień był marudny, dla mnie tez spokojny sen mojego dziecka jest wazny i dlatego śpi ze mną, bo tak nam obojgu (właściwie trojgu) jest lepiej i wygodniej, spanie w łóżeczku było dla niego stresujące i nie będę póki co go do tego zmuszac, jak do tego dorośnie to wtedy spokojnie i małymi kroczkami, bez płaczu przywyczaimy go do spania samemu, i jeszcze na koniec chciałam dodać, że ja nie uważam, zeby płacz i krzyk były częścią wychowywania dziecka


mnie jutro czekają zakupy, w piątek dokończyć a potem pieczenie ciast i ciasteczek, sałatka, grzybowa i barszczyk na wigilię no i bigosik ale luzik bo małż będzie w domu :) damy radę jakoś, potem w sobotę tylko szybko zrobię paszteciki (w tym roku będą zamiast uszek paszteciki drożdżowe z farszem grzybowym) usmażę rybkę i gotowe będzie :) bo reszta to już takie drobiazgi, w końcu kompot z suszu np sam sie gotuje to już niewiele będzie do roboty:tak:
nie mam pomysłu na jutrzejszy obiad, moze coś podsuniecie???
 
Ostatnia edycja:
baby_55 moja Misia za to jak spała z Nami budziła się co 30min-1h.. :) Fajnie co? Faktycznie tylko spać razem :) a rano dziecko po godzinie już zmęczone ;)Każde dziecko jest inne jak widać! :) gdyby spała super nadal by spała ze mną :) to jest oczywiste. sama spałam z rodzicami do 10 roku życia i nie wstydzę się tego :)

a płacz. Przyjdzie taki okres, że na pewno nie będziesz zwracała kiedyś uwagi na płacz dziecka, które będzie płakało bo powiedzmy nie chce odejść od telewizora, albo nie chce wyjść od cioci :) z tego co pamiętam każde dziecko płacze o bzdety, uważa, że rodzice są Be bo nie pozwolili tego tamtego owego :) więc nie jest elementem w życiu każdego człowieka?

Dziś za to Misia usnęła po 20 min i do tej pory się nie obudziła ani razu :) Bez płaczu bezboleśnie :)

I już nie rozwijajmy bo Ty swoje ja swoje ;)
 
reklama
witam z rana
u nas -7 no ale słońce juz pięknie świeci więc zaraz pójdziemy na spacerek żeby mieć z głowy hahahaha a tak poważnie musze do tesco więc póki kolejek nie ma.
baby- pomysłu na obiad brak :-(, zupa lekki kapuśniaczek bo mi troche kapusty kiszonej zostało ale na drugie??teraz o cynaderkach pomyślalam ale to za długo się gotuje. zobacze co bedzie w promocji w tesco i to będzie na obiad hahahahah

Eywa- super że mama pomogła i powodzenia na zakupach choinkowych my też dzisiaj choinkę kupujemy ale to jak m wróci
Mitaginka- świetnie że siostra daje radę szkoda tylko ze tysia kuzynostwa nie będzie miec :-( ale może zmienią zdanie :-)

miłego dzionka
miłego dzionka
 
Do góry