reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

draniu - przepraszam ze sie wtrącam ale ja uważam że faceci są mało kumaci i najlepiej i przedstawić wszystko młodkiem. Jak mnie wkurza jak ja sie wykrzycze do mojego ES a on mi potem gada że mnie nie rozumie i nie wie o co mi chodzi wtedy mam ochote mu walnoć młodkiem w łeb. Co do plam tez chetnie sie dowiem.


Aneczka - zdrówka

eywa - ja mam na kompie różne przepisy dla naszych maluchó i jest tego multum moge ci wysłać na pw. Chyba że gdzieś wkleić na kwietniówkach żeby wszyscy mogli korzystać tylko nie wiem gdzie.

akkm - możesz spróbować nie wycierać Maji chusteczkami nawilżonymi tylko mokra tetra i potem na sucho tetrą i zmarujesz linomagiem. Ja też pudrowałam mąką ziemniaszaną lub "kąpiel" tyłka w mące ziemniaczanej. Ale u nas w pracy raczej stosuje sie tylek myjką z wodą. powinno zejsc po 3 dniach.


A co powiedziecie o tym bo dzisiaj zauważyłam że moje dziecko w ogóle nie przetrawiło jabuszka takie jak mu dałam taka byla kupka zaczynam się tym niepokoic. Teraz ES ma tydzień z dzieckiem bo nie ma kto zająć sie małym ( ja do pracy) a babcia wyjechała to pójdzie z nim do lekarza.
Ja dzisiaj poprzyklejałam na okna naklejki świąteczne chcę żeby mały widział że coś innego się dzieje (może zauważy:-D)
 
reklama
Dziewczyny ja umieram.... jestem już na zastrzykach przeciwbólowych i przeciwkrwotocznych. Leje się ze mnie tak że w nocy wstawałam co godzinę bo przelewałam te największe podpaski w ciągu dnia co chwile latam zmieniać. Zużyłam już 3 duo paki alweysów i inne, które miałam w domu i wcale lepiej nie jest a to dopiero 3 dzień........... Jestem tak słaba, że kręci mi się w głowie i nie wiem jak się nazywam a do tego wszystkiego Kacper się rozłożył i ma gorączkę a Przemek już zaczął kaszleć. Noc zapowiada się pełna atrakcji i nowych wyzwań. A rano jak dalej się nie uspokoi kolejna seria zastrzyków....i sama z dwójką chorych dzieci od 8 do 19................... odezwę się rano jak dożyję.....
 
Marma współczuje wiem jak się czujesz ja też mam 3 pierwsze dni mega obfite największe alweysy nie wytrzymują i bardzo bolące ketonal nie pomaga, u mnie na szczęście ju 5 dzień więc końcówka.
Trzymaj się kochana :*
 
Dziewczyny, z tym cewnikiem to z tego, co mówiła moja lekarka, zależy od tego jakiej wielkości jest ten cewnik. Nie sądzę, żeby w szpitalu sprawdzali każdej z Was, jakie ujście ma cewka moczowa. Moja Oliwka dostała najmniejszą z możliwych końcówek, a wiem, że gdyby ją bolało, to na pewno by płakała. Chyba, że mialyśmy wyjątkowe szczęście i delikatna lekarka też robi swoje. No ale kłócić się nie będę, każdy ma swoje doświadczenia;-)
Mitaginka, mówiłam z tymi ząbkami, u Oliwki też czuję już cieniutką i ostrą kreskę jak przejeżdżam i mam nadzieję, że do końca się wybije dzisiaj w nocy :-)
akkm, na takie długotrwałe odparzenia najlepsza jest maść robiona w aptece. Z tym, że jest na receptę, ale efekty widać już na drugi dzień.
eywa trzymam kciuki.
Czytałam Was przez cały dzień, ale nic nie pamiętam. My z mężem już zgoda :-DPrzeprosił ;-)Tylko jestem zmartwiona, bo Oliwka wymiotowała tuż po zaśnięciu :-(Nie wiem czy to może być przez ząbki? Wie któraś? Dobrze, że mąż był w pokoju, bo leżała na wznak i jeszcze by nam się udusiła:-( Teraz tak się boję, że śpi już w naszym łóżku. Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy.
Aha, muszę się pochwalić, że Mała załapała zabawę w akuku pod tym względem, że teraz sama się czymś zakrywa,potem odkrywa i czeka aż jej powiem akuku :-) Dzisiaj ćwiczyłyśmy też "cześć" i "pionę" i świetnie jej to wychodzi:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana!
Filip nie śpi od 5 :wściekła/y:
Chciałam mu zmienic pampersa i zalał całe łóżko :wściekła/y:
Dzisiaj poniedziałek a ja ich nie znoszę :wściekła/y:

Przeczytałam wszystko ale nie wszystko pamiętam eywa powodzenia u lekarza :-)

Wczoraj byłam u koleżanki w szpitalu, tej co miała wypadek i cała się połamała.
Ręce w miarę ok, okazało jedna mocno stłuczona, więc nie jest tak źle z nogami gorzej.
Ile tam połamańców... po wypadkach... masakra !

Dobra szykuję się do pracy !

nati jak robisz kisiel i budyń?

Które dzieci już trochę gryzą pokarmy?
Filip jadł ciasteczka z HIPP i te wafelki ryżowe. Z ciastkami sobie poradził, gorzej z tym wafalkiem.

Spadam, do wieczora!

Aaaaaa i mam jeszcze pytanie która z kaszek jest najbardziej pożywna (chodzi o te kupne) : mleczno-ryżowa, manna, ryżowa, ryżowo-pszenna, ryżowo-kukurydziana, mleczna owsianka a może kleik ?

Buziaki
 
Ostatnia edycja:
budyń:
Budyń mleczny po 5 miesiącu - osesek.pl - ciąża, noworodek, niemowlę, wychowanie i rozwój dziecka, rozszerzanie diety

kisiel:
Kisiel z Bobo Fruta po 6 miesiącu - osesek.pl - ciąża, noworodek, niemowlę, wychowanie i rozwój dziecka, rozszerzanie diety
to mnie ciekawi może dzisiaj zrobie
Kisiel mleczny z żółtkiem po 6 miesiącu - osesek.pl - ciąża, noworodek, niemowlę, wychowanie i rozwój dziecka, rozszerzanie diety

co do kaszek to chyba te na mleku są najbardziej pożywne, ale które nie wiem :-(

u nas nawet noc ok nawet bardzo ok. tak jak pisałam wczoraj że się obuzi może o 1 dopiero. więc pobudka 1, 2 o 2 położyła się na brzuchu a głowę miała na takim podwyższeniu więc wyżej i do 5.30 tak spała :-). już kolejny raz jak spi na brzuchu to dłużej śpi. ale ja i tak jakoś nie wyspana jestem. :tak:
miłego poniedziałku
 
witam:-),
u Nas nocka też już coraz lepsza ok 1 herbatka i o 4 musiałam poprawiać bo mam wędrowniczka w łóżeczku i się przekręca główkę miała ma kołderce tam gdzie nogi :tak: i o 7 dopiero mleko

Maja tez gryzie chrupki , chlebek i co bym tam jej nie dała
martwi mnie dalej to odparzenie :-(
 
To i ja witam się z ran. Czuje się tak jak się czułam, Kacper lepiej, nawet nie widać, że coś mu było, a Przemek marudzi jak zawsze. Lece zrobić i zjeść jakieś śniadanie.

A i chciałam się pochwalić, że Przemek dziś jak jadł o 19 mleko to kolejne mleko o 5 rano :) Więc gdyby nie @, przez co musiałam latać do ubikacji, to byłam bym szczęśliwa i wyspana...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,

dopadło mnie jakieś przeziębienie :/ Gardło mnie boli. Rano tak bolało, że myślałam, że angina. Oby nie, bo w tym tygodniu zostaję sama aż do niedzieli.

Agateczka, i jak poród na jaczewskiego? Dobry szpital? Moja znajoma ma stamtąd lekarza i się zastanawia.

Draniu, współczuję sytuacji z mężem. Nie kojarzę dokładnie czy się o coś pokłóciliście, co kto zrobił itp. Ale piszesz, że Mała nie kojarzy świąt i nie będzie nic pamiętała. Może tak dokładnie pamiętać nie będzie, ale teraz rozwija się jej osobowość, uczy się wszystkiego poprzez naśladowanie rodziców, uczy się komunikacji z innymi, wyczuwa i chłonie jak gąbka Wasze emocje, nastroje. Właśnie teraz potrzebuje najwięcej miłości i bezpeczeństwa. Kurcze, a może da się jednak jakoś nawiązać kontakt z M. Kochasz go jeszcze? Przypomnij sobie, że kiedyś się przecież z jakiegoś powodu pobraliście, co Was wtedy łączyło? Po co to tracić? Można spróbować nad tym popracować, żeby było jak kiedyś.

Mitaginka, minie @ i zakupy się będą podobać :)

irenka, ja byłam dietująca chyba z 2 tygodnie i się złamałam :p A wszystko przez teściową, bo przywiozła mój ulubiony pasztet i zaczęłam go jeść a potem już znowu wszystko jadłam :p A Ty dietujesz? W celach odchudzających?


akkm, u mojej Gaby tylko linomag na odparzenia. Nawet z rankami sobie poradził kiedyś.

Marma, współczuję okresu. Miałam taki sam pierwszy okres. Słabłam i na lekach przeciwkrwotocznych byłam. I zostały mi takie obfite jak nigdy okresy.

Buuu M mi zabiera lapka na dzisiaj :p Ale mam telefon na szczęście ;) Ok spadam, bo mi Gaba porządki w papierach robi :szok:
 
Do góry