reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Kurczę, ciągle tylko ten facebook i facebook :-DMożna się tam jakoś wkręcić? ;-)

Aaa, dziewczyny, mam pytanie- czy któraś z Was bawiła się kiedyś w decoupage? Chciałabym spróbować, ale nie wiem czy po pierwszym razie mój zapał nie ostygnie ;-) Możecie coś o tym powiedzieć?
 
Ostatnia edycja:
boliwia nie można :p bb jest lepsze :))) i my właśnie działamy z dziewczynami, żeby rozkręcić trochę towarzycho tutaj, więc zapomnij i fb i pisz tu! :-D

kurczę, późno już, a mi sie nie chce jakos spać :crazy:
 
Dziękuję Mitaginko za gościnność :-D
W sumie i tak jeszcze nie mam tam konta, ale tutaj całymi dniami czasami taka cisza i nic się nie dzieje, a ciągle ktoś przychodzi i nawija o facebooku :-D
 
Mitaginka, apropo tego niespania... ja wlasnie codziennie mam problem z zasnieciem, do 24, czasem do 1 leze i nic, sen nie przychodzi! Dziwne, bo Mala mnie budzi po nocach powinnam byc 'padnieta' a tu nic... :no::eek: Wczoraj nawet czytalam do 3!

boliwia, nigdzie nie laz tu zostawaj, bo sie jeszcze nam zepsujesz i bedzie... :-D
 
boliwia jak sie nudzisz, to przeczytaj watek od poczatku istnienia :p będziesz wiedziała, co i jak :-D żadnych fb! bb i basta! bardziej kolorowe jest i czcionka wieksza :-D:-D:-D
 
reklama
ok, serio spadowywuje i zostawiam Was same - mitaginka, zawsze mozesz opowiedziec kolezance historie bb ;-)

Dobrych/nieprzerwanych snow sobie i Wam zycze! :-) buziaki
 
Do góry