reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

już próbowałam, nie przysługuje mi. :-( ale wtedy nie minęło pół roku. to możliwe że teraz tak. dzięki za przypomnienie. pojadę i się spytam. tylko wtedy zasiłek zabiorą bo teraz na styk jestem. hm muszę to przeliczyć
 
reklama
baby_55 masz na myśli to forum chusty.info, bo zajrzałam tam i chusty są średnio po 150 zł, nawet do 300 :szok:
Nati_k super z tą kasą przed świętami :-)U nas chyba miasto nic nie daje. Nie wiem.
 
Mitaginka co do opieki nad dzieckiem to zgadzam się z Tobą w 100%, szczególnie nad takim jak Tysia! Ja Cię rozumiem - wiesz o tym :tak: Mojego m też goniłam żeby wstawał do małego jak ja byłam na macierzyńskim, staraliśmy się dzielić obowiązkami choć były rzeczy które robiłam tylko ja np. kąpiel bo on się bał. Ale w nocy jak karmiłam cycem to on wstawał, przebierał dziecko i mi je podawał do karmienia (nasze dzieci śpią w swoich łóżkach od początku więc wstawać możemy na zmianę), czasami teraz trzeba wstać żeby małego podnieść bo jeszcze mu się odbije to też m mi pomaga. Do starszego trzeba wstać żeby podać wodę lub wytrzeć nos to choć m nie słyszy że Kuba woła o pomoc to ja go szturchnę i wstaje :tak: Gonię go na spacer z dziećmi, czy żeby starszego zabrał na zakupy itp. Jak teraz będzie miał kontakt z dziećmi to później też będzie umiał sobie poradzić ( w tym roku pojechał ze starszym nad morze na wakacje!) Nie mówię że jest idealny bo jak każdego faceta trzeba "zachęcać" do pomocy ;-) A na początku też nie chciał mieć drugiego dziecka, ale jak się wyspał i trochę odpoczął to zmienił zdanie!!!! hehehe poczekaj trochę, zobaczysz że też tak będzie ;-)
 
Mój jak tylko jest w domu, to też bawi się z Małą, przewija ją, daje jedzonko, itp., no i codziennie ją kąpie. Fakt, że to wszystko zajmuje mu więcej czasu jak mi (poza kąpielą, bo w tym to ja nie mam wprawy;-)). W każdym razie stara się i poświęca Oliwce swój wolny czas. Jest między nimi ta więź. Ja po prostu nie mam sumienia, żeby będąc tak zapracowanym człowiekiem, wstawał jeszcze w nocy. Uważam, że to byłby szczyt egoizmu z mojej strony, choć przyznaję, że na początku też mi pomagał i teraz też często się pierwszy wyrwie w nocy, ale w każdym razie nie wymagam tego od niego.
Jak dla mnie to trochę bez sensu, żeby wstawał tylko po to, żeby mi Małą podać.
Z kolei moi dziadkowie mieli dwójkę dzieci i obydwoje pracowali, to żeby to wszystko jakoś funkcjonowało, jedną noc wstawał do dzieci dziadek, a drugą babcia i tylko zawsze liczyli komu wypadnie dyżur po jakiejś imprezie:-D
 
Ostatnia edycja:
nati ja bylam na bezrobociu po macierzynskim. ale nie wiem czy nie jest za pozno, bo to trzeba sie zglosic do 7 dni po ustaniu urlopu macierzynskiego. a Tobie chyba ustał we wrześniu co?

idę czytać dalej... :)
 
niestety Majka wymiotuje nadal i do tego brzuszek ją boli...jedziemy na 19 do pediatry nię będziemy się dalej męczyć....aż mi żal tej mojej bidulki,nie lubie jak mi dzieci chorują bo jestem bezsilna...............a to chyba najgorsze
 
baby_55 masz na myśli to forum chusty.info, bo zajrzałam tam i chusty są średnio po 150 zł, nawet do 300 :szok:
Nati_k super z tą kasą przed świętami :-)U nas chyba miasto nic nie daje. Nie wiem.

są w takich cenach chusty z wyższej półki, ale mozna spokojnie kupić tanio chustę Nati albo LennyLamb albo Hoppediz, można sie zarejestrować i wpisać w dziale kupię, czego szukasz, np chusty do 100zł tkanej i chętni się do Ciebie zgłoszą :) ja tak kupowałam bo szukałam konkretnie hoppediz, bo są jak dla mnie najfajniejsze :)

Smacznego i naj naj dla solenizantki :-D

beata, ja mowiac o fb mialam na mysli dzisiejsza 'sytuacje'... ktora tez jest karygodna...


My juz po spacerku. Fajnie, tak chlodno jest. Lubie tak :-) Mala marudzila, ale zasnac nie chciala, wiec wrocilam nach hause, a ta nie spi tylko sie bawi, nosz ;-) ale widze, ze Jej minuty juz policzone sa ;-)

dzisiaj u nas tez przyjemnie, niby chłodno bo 4 stopnie ale nie wieje jak przez ostatnie kilka dni :)

baby dziękujemy z Oliwią:)
nati a nie ależy Ci się dodatek wychowawczy jak masz niski dochód?bo u nas tak jest:crazy:

jakieś 3 h temu małż wk.... mnie na maksa bo zadzwonił że nie przyjeżdza jutro do domu:szok:ja nabuzowana jak cholera a on mi jakąś godzinkę temu stanął mi w drzwiach nie kto inny jak małż z kwiatkami i uśmiechem a ja zamiast go przytulić to o******* na maksa ,że mnie tak wkurzył i kazałam mu zapitalać po chińczyka:pi dopiero wrócić to się uciesze:)
ehhhh.....Oliwia zasnęła ,Majka na starym wisi ,a ja mam chwile oddechu:-)
co do fb nie wypowiadam się bo wkurzyła mnie ta sytuacja,po prostu dom pewnych rzeczy trzeba dorosnąć:sorry:i koniec w tym temacie..
ha wpierdzielam gumisie:))))))))))))

ech Ci faceci... tak jakby nie mógł po prostu nic nie mówić i przyjechać wcześniej...

Zdrówka dla Marty, pisz co Ci powiedział lekarz jak wrócisz

Morgaine witaj po przerwie :) co u Ciebie nowego słychać? jak remont? jak małż?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry