reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

my po spacerku ale pi......
byłam w um walczyc o swoje i dostaniemy 1000 zł z um ( nie becikowe tzn becikowe już dostałam)
Teściowa dzwoniła że taka biedna bo nie spała całą noc i wstawała do dziadka i czy możemy przyjechać a ja wredna powiedziałam że my też nie spaliśmy a ona ździwiona czemu. zupełnie nie rozumiala że przy dziecku się nie śpi :-D:-D:-D
 
reklama
boliwiato nie o to chodzi, ze jeste nowa, bo to sie dzieje wlasnie na fb, a Ciebie tam chyba nie ma. Ale nie zaluj, nic nie stracilas :-D Zal d** sciska.

baby tam wieje praktycznie non stop. My bylismy juz kilka razy, w roznych porach roku i za kazdym razem wialo masakrycznie, raz nawet w deszcz. Ale znam tez ludzi, kotryz trafili na slonko i w miare ok pogode, wiec da sie :-D
A ze smycza to chodzilo mi o to, ze do lata to Twoj Adi bedzie juz smigal ;-) Usiedzi Ci w chuscie? Ja chcialam miec chuste ale zrezygnowalam po tym jak Zuzia zaczela przybierac na wadze :-D Jest chyba druga tuz po Gracjanku, bo z dyche pewnie juz ma ;-) Kochany moj grubasek :-)

nati, oszukanico, co klamiesz ;-) Przeciez Asia ladnie sypia... no no no ;-)


Kurcze, mialam isc na spacera i tak sie zbieram i zbieram... dupa w troki Aga!! :wściekła/y:
 
Spoko dziewczyny, rozumiem ;-)Tak tylko ciekawa byłam, co tam się dzieje.

Dranissimo, moja ma 9,3 kg :szok: Ale mimo wszystko tej chusty nie mogę odżałować. A myślicie, że moja Mała jeszcze by się przyzwyczaiła do chodzenia w chuście czy już nie? Wiem, że przy takiej wadze to tylko tkana.
 
Boliwia myślę, ze spokojnie by sie przywyczaiła tylko już raczej na plecy trzeba byłoby Ją dać :) wiązanie w tzw. plecak :) po za tym i tak lepiej kupić uzywaną chustę np na allegro lub na chustostraganie na stronie chusty.info bo wtedy chusta jest juz złamana i łatwiej się wiąże :) więc nie poniesiesz duzego kosztu a moze akurat jej się spodoba :)

Dranissimo Adi ma ponad 9 kg a codziennie przynajmniej 2x mam go w chuście (tak mi śpi), przeważnie na plecy bo wtedy jest mi wygodniej gotować w kuchni :) tak jest wygodniej nosić dziecko niż na rękach a jak sie nosi od początku do spokojnie mozna dźwigać nawet cięzsze dzieci bo sie przywyczaja Twój kręgosłup :)

Nati przeciez Asia śpi ładnie więc nie narzekaj :-D buziak dla Was :)
a tą kasę to z tytułu dodatkowego becikowego od miasta czy ze wzgledu na niewysokie dochody?
My dostaliśmy dodatkowe od miasta, ale to sami u nas proponują a na dochodowe się nie łapiemy... za duzo zarabiamy choć ja tego jakos nie czuję:no:
 
Ostatnia edycja:
kasa z powodu małych dochodów ale zapomnieli o mnie bo co??? bo nie dałam karty ciązy poniewaz pan jak przyjmował wniosek powiedział że z becikowego sobie wezmą a pani która rozpatruje wnioski patrzy tylko na dokumenty jakie ktos dał. a nie na krzyzyki jakie sa zaznaczone czego dotyczy wniosek.
no ale 1000 przed świętami się przyda :-)
 
baby dziękujemy z Oliwią:)
nati a nie ależy Ci się dodatek wychowawczy jak masz niski dochód?bo u nas tak jest:crazy:

jakieś 3 h temu małż wk.... mnie na maksa bo zadzwonił że nie przyjeżdza jutro do domu:szok:ja nabuzowana jak cholera a on mi jakąś godzinkę temu stanął mi w drzwiach nie kto inny jak małż z kwiatkami i uśmiechem a ja zamiast go przytulić to o******* na maksa ,że mnie tak wkurzył i kazałam mu zapitalać po chińczyka:pi dopiero wrócić to się uciesze:)
ehhhh.....Oliwia zasnęła ,Majka na starym wisi ,a ja mam chwile oddechu:-)
co do fb nie wypowiadam się bo wkurzyła mnie ta sytuacja,po prostu dom pewnych rzeczy trzeba dorosnąć:sorry:i koniec w tym temacie..
ha wpierdzielam gumisie:))))))))))))
 
co do fb nie wypowiadam się bo wkurzyła mnie ta sytuacja,po prostu dom pewnych rzeczy trzeba dorosnąć:sorry:i koniec w tym temacie..
ha wpierdzielam gumisie:))))))))))))

Smacznego i naj naj dla solenizantki :-D

beata, ja mowiac o fb mialam na mysli dzisiejsza 'sytuacje'... ktora tez jest karygodna...


My juz po spacerku. Fajnie, tak chlodno jest. Lubie tak :-) Mala marudzila, ale zasnac nie chciala, wiec wrocilam nach hause, a ta nie spi tylko sie bawi, nosz ;-) ale widze, ze Jej minuty juz policzone sa ;-)
 
reklama
Do góry