reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Ale mam lenia :-(, mąż w pracy tzn właśnie wyszedł za 20 min przyjedzie teść a mała śpi tylko w body nawet pieluchy nie ma ( ściągam przed spaniem żeby na nocnik zdążyć po spaniu przez sen nie sika) a ja na bb i fb zamiast sie na basen szykować
 
reklama
hejo lasencje,

nie nadrobilam zbyt wiele. tyle co widzialam:

aenye tak wracam do pracy za tydzien:( jestem jedno z Nika, na godzine ciezko mi ja zostawic:( baaardzo ciezko!! ale co zrobic jak kaska potrzebna. ja tam lubie miec swoją kasiorke i sobie wydawac na co chce. a przy 3 dzieci to trzeba mieć multum zeby na zime pokupic itd. itp. takze niestety, z ciezkim bolem serca zostawiam moja ukochaną córcię.

co do snu to moim zdaniem lepsza jest książka każde dziecko moze nauczyc sie spac niz usnij wreszcie.
Nika zasypia sama w dzien i na noc, w nocy jak sie obudzi to zostawiam i 'daje jej mozliwosc zeby sama sie uspokoila'. przy nikosiu biegalam jak glupia do niego zeby nie zbudzil Konrada i przez to teraz jeczy co chwile. teraz olewam, niech ich pobudzi (i tak ich nie budzi) i super spi. trwalo to 2 tyg. moze zeby nauczyc i w dzien i w nocy zasypiac samej i przesypiac cale noce.

musze spadac do mlodego
milego weekendu

aaa byl jeszcze temat pazurkow. ja mam swoje:) nie lubie zeli i tipsow mimo ze ladnie wygladaja (chociaz widac ze to sztuczne:() ale maluje 2xtydzien:)

no i obcielam wlosy i walnelam pasmo czerwieni:-)
 
helooo
my u rodziców w moim rodzinnym Brzegu ;-)
odwiedziny u babci, cioci, potem wpadła druga ciocia z wujkiem i żoną jednego kuzyna oraz dziewczyną drugiego :tak:ciekawe, jak Misia zaśnie po dniu pełnym wrażeń w nie swoim łóżeczku :confused:
mercedesss ja wracam za tydzień, ale jeszcze dokładnie nie wiem, czy 27.10 czy 31.10

co do raczkowania- ja też nie raczkowałam ;-) ale może Martynka jednak będzie :laugh2:
co do pazurków- mi się właśnie podoba ich nienaturalność :szok: lubię żele
a teraz jest też nowa metoda: manikiur hybrydowy :tak: żel, ale wygląda naturalnie i się go nie spiłowywuje, tylko normalnie zmywa jak zwykły lakier, ale jakimś innym środkiem niż zmywacz, a starcza na 2-3 tyg ;-)
osobiście mam jednak zwykły żel, bo wolę :-D

spokojnego i miłego wieczoru!
 
A jak Martynka zniosła podróż?? i tak nagle wyskoczyliście?? a i tak nie zasypia w swoim łóżeczku hahahahaha

my na basenie byłyśmy było fajnie i nie mam zdania gdzie lepiej czy zwykły basen czy aquapark. dzisiaj na zwykłym wydawało mi się że cieplejsza woda była. były też przewijaki i nie życzą sobie tyle kasy ( w aquaparku 2* drożej i czas liczony z przebraniem się i każda minuta ponad to 30 groszy w rezultacie pływa sie krócej) na zwykłym za to jest głębiej i mnie trochę ręce bolały od trzymania prawie godzinę. no nie mam zdania. była tam akurat szkółka dla maluchów to sobie popatrzyłam i dzieci nurkowały. polewała trenerka wiaderkiem głowę i rodzice pod wodę wkładali i kilka kroków w tył i wynurzali. może następnym razem wezmę wiaderko i spróbuje ale trochę się boje. później na obiad do teściowej i mała padła i śpi
 
Morgaine pochwal się fryzem nowym :)

piekę właśnie ciasto, ciasteczka już wystygły ale jeszcze jedne będę robić :tak: naszło mnie na słodkości a te kupne mi ostatnio w ogóle nie smakują :baffled: a miał być dzisiaj dzień nic nie robienia :-D
 
"co do pazurków- mi się właśnie podoba ich nienaturalność :szok: lubię żele
a teraz jest też nowa metoda: manikiur hybrydowy :tak: żel, ale wygląda naturalnie i się go nie spiłowywuje, tylko normalnie zmywa jak zwykły lakier, ale jakimś innym środkiem niż zmywacz, a starcza na 2-3 tyg ;-)
osobiście mam jednak zwykły żel, bo wolę :-D"



Mitaginko nigdy nie pozwalaj zeby Ci ktos zmywal hybrydy!!!lepiej je spilowac jak zel, wtedy ocalisz swoja plytke paznokciowa.siedze w tym temacie juz dosyc dlugo wiec uwierz mi, ze nie powinno sie tego zmywac ACETONEM!!!bo tym "panie stylistki" zmywaja bo nie chce im sie spilowywac i tracic wiecej czasu, ale za to po kilku takich zabiegach traca klientki....zreszta one nawet nie zmywaja tylko namaczaja paznokcie w tym acetonie :szok:
pozdrawiam Was wszystkie :) bo praktycznie czytam Was codziennie ale sie nie ujawniam :(
 
czemu???
ujawnij się :-)
no właśnie:) witamy i zapraszamy:)

wiecie co? moje dziecko zasnęło bez cycka, udało się po kąpieli zjeść kaszkę!!popiła cycem, zaczęła się turlać po łóżku i zasneła z uśmiechem wpatrzona w tatusia, a ten niemal z łezkami w oczach ze wzruszenia siedzi i się na nią patrzy:))))no cudny wieczór, co prawda spanie w dzień koszmarne,ale co tam:)))
Nati super,że basen udany:)
czasem żałuje,że nie mamy gdzie chodzić do rodziny na obiady;) przydałoby się czasem wolne,hehe
 
reklama
Heja
Ja wlasnie jestem po dniu w pracy i jestem wykonczona :baffled: Teraz pelnie dyzur przy Malej, bo niby spi ale trzeba latac do niej co chwile, bo panna sama spac nie lubi. Boziu.

M ma wychodne, poszedl sobie z kumplami urodziny swietowac, a ja kibluje juz w domu pol roku, bo przeciez mam dziecko. Zla jestem i tyle! Dalam mu czas do 24 i chate zamykam :angry: :rofl2:

Nie mam sil Was nadrabiac, bo ostatnio produkujecie ;-)


aaa, chcialam tez sie wyzalic, bo zobaczylam na nk :-):tak: ze kumpela znowu w ciazy jest i tak jakos mi sie zazdrosno zrobilo, bo tez bym chciala, a my ze swoim to narazie jak 2 bieguny :nerd: No kiepscizna, z ktorej by strony nie patczyl... :angry:
 
Do góry