reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

anisad- o mamo ja już chcę :) a jakbym panieński inicjał podała z AZ na AW to byłoby szybciej ? Ginka już od 12-stego na macieżyński mnie wysył (wiem , że mogę ) ale czy muszę? bo na pewno nie chcę
cocosova- trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak właśnie było z moja bratową, w piątek o 6:30 wody jej odeszły i zaczęły się lekkie skurcze i tak o 15 już bardzo bolesne były, podłączyli ją pod oxy i do 19 miała rozwarcie na 1 palec. Więc ją pocięli.


Mojej znajomej kazali się zgłośić do szpitala po terminie na wywołanie... podali jej oxy i nagle jej się zrobiło słabo, a dziecku zaczęło zjeżdżać tętno.. wylądowała na cesarce i okazało się, że oxy spowodowało u niej taki skurcz (bezbolesny), że małego od razu wepchnęło w kanał rodny i zaczął się dusić... więc różnie jest z tym wywoływaniem...

anisad - postaram się nie jeździć już bo ostatnie dni rzeczywiście jakaś roztrzepana jestem za kółkiem... do porodu wezwę taxi :D
 
bo co to w ogóle za pomysł podawac oxy bez rozwarcia...
najpierw zele, tudziez piguły na dojrzewanie i rozwieranie szyjki, potem przebicie pecherza i oxy
 
meriderka - z tego co wiem, to nie musisz... ze zwolnieniem jest tak, że w momencie urodzenia dziecka automatycznie zwolnienie staje się nieaktualne, zaczyna się macierzyński. Ale nie masz obowiązku brać wcześniej, ja np mam zwolnienie do końca miesiąca i macierzyński zaskoczy mi w momencie narodzin...
głupia ta ginka, że Ci nie chce dać zwolnienia...
 
jutro mam wizytę a zwolnienie co mi wystawiła tydzień temu jeszcze mam bo jak zwykle się pomyliła i musi poprawić więc ją poproszę o przedłużenie lub o drugie a jak nie to pójde do rodzinnego- jak do tąd nigdy nie odmówił
 
laski, tak sie tylko odmeldowuje, ze nie urodzilam ;-) ech
ale czuje sie bardzo dziwnie, nie wiem, cos czuje, ze jutro jest moje i felka (?).. :-) nie wiem, caly dzien odczuwam cos tak jakby obrecz wokol brzucha, kolke, brzuch non stop napiety, mlody szaleje, co boli mnie wrecz i mam wrazenie, ze wypadnie dolem. skurcze tez mam jak na @, ale na razie lekkie.
no i niedobrze mi dalej, caly dzien muli mnie, zawroty glowy, normalnie mdlosci z poczatku ciazy. fuj.

dobrze, ze zrobilam sobie farbe i obcielam wloski, bo juz mi psycha siadala, a tak jest lepiej :-) moge rodzic ;-)
 
Aenye, nie wkręcaj sobie z tym porodem :-) Chyba napisałam Ci kiedy urodzisz.
Dawaj fotkę. Ja już swoją wrzuciłam, ale jakaś dama młoda mi wciska, że to nie moje zdjecie.
 
reklama
Do góry