reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

reklama
hatorska nie martw się internetem,ja tak samo spanikowałam w poniedziałek po odebraniu wyniku, nawet lekarzowi nie wierzyłąm jak uspokajał , że skoro już wiemy,że to jest, to leki w trakcie i wszystko będzie dobrze, też sie naczytałam i panikowałam,ale we wtorek dużo rozmawiałam z położną na sr, ona pracuje w moim szpitalu i przestałam się martwić, w trakcie porodu dostaniemy i maluchom nic nie grozi, takie porody na porządku dziennym są i nie ma żadnych komplikacji i zakażeń, głowa do góry, normalnie na skurcze czekaj częstsze niż te 10 min jak to piszą na necie
 
ja to sie zastanawiam, czy w ogóle bede miec ten wymaz, bo cos nic gin nie mówił...a widze, ze chyba wiekszosc z nas jest nosicielkami tego paciorkowca...musze na poniedziałkowej wizycie spytac, zeby zdazyc jak cos...
a co do cucumber to dobrze, ze trafiła do tego szpitala, cos mi sie wydaje, ze ona bedzie nastepna mamuska, bo z gestoza nie ma zartów
 
Mi na szczęście wyszło negatywne, ale mój lekarz mówił, że to się tylko przed porodem podaje antybiotyk i tyle... że nic groźnego i nie ma czego się bać... więc spokojnie dziewczyny :)
 
co do tych wiesiolków, lisci malin itd, to ja zaczełabym tego zazywac pewnie dopiero po terminie, jakby sie nic nie ruszało ;)
Ja juz sie nastawiłam na popekanie itd. Cwiczen zadnych nie wykonywałam, do SR nie chodziłam, Kegla nie cwiczyłam, krocza nie masowałam...wiec teraz pewnie juz nic mi nie pomoze. Co ma byc, to bedzie
ja tego w zadnej ciazy nie stosowalam a rodzilam 20 minut:)
a to nie zadziała w jeden dzień, trzeba ze 2 tygodnie więc prawie od 38 tygodnia mozna zaczac bo na pewno nie zaszkodzi:)
a co do pekniecia/ciecia, chyba wole ciecie, gorzej sie goi ale pekniecia nie da sie kontrolowac, dziekuje do polowy tylka jakby mnie rozerwalo!! - z taka laska lezalam na poporodowej za pierwszym razem....

mitaginka wklejaj linka do torebki:)
cucu trzymaj sie dzielnie, cos czuje ze juz niedlugo bedziesz miala dzidziolka:*

justi welcome back!! fotki prosimy:)

edit: mnie tylko z pochwy pobierał wymaz...
 
reklama
Do góry