reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hej
dziś odebrałam wyniki moczu i wiecie co mam wysoki cukier 402 ale to aż nie możliwe bo ja nigdy nie miałam w moczu cukru a dwa nie mam cukrzycy dzwoniłam do lekarza i kazał mi powtórzyć badanie bo musieli coś chyba pomylić ;-( maskara od dziś 36 tydzień , brzusio nadal wysoki ;-) wieć nadal się kulamy ;'-) i witam nową koleżankę ;-)))
 
reklama
witaj ania2221:-)

widzę,że okres wizytowy w tym tygodniu, ja jestem ciekawa czy dotrwam do następnej, 29 mam;) niby nie zapowiada się nic na poród, ale ja mam cholerne przeczucie na koniec marca a nie kwiecień;)

ja już miasto zaliczone, teraz kawusia z kumpelą będzie i leniuchowanie, to lubie:-)
 
Hej babolki

krakowianko Trzymaj sie dzielnie, wspolczuje lezenia w szpitalu:-(
ducha nie mysl teraz o swojej talii, po porodzie bedziemy sie martwic;-)
aenye no prosze, widze ze zakupy owocne;-) Tak trzymaj!!! Obyś tylko w jakims supermarkecie nie urodzila:-D
cucumber Powodzenia na wizycie, szybko wracaj przekazac nam dobre wiesci:tak:
Morgaine mimo tego ze kiuki c nie potrzebne....powodzenia
lenka milego spotkania z córunia a co do depilacji...n ie wiem jak to tam u ciebie, ja staram sie depilowac na biezaco choc nie jest latwo ale w razie by sie cs zaczelo to sama niz tam wszpitalu maja mnie meczyc;-)
Adi 30 Ja mysle ze czym blizej to ci nasi faceci tez przezywaja tylko staraja sie to ukryc ale czasem nie wychodzi:tak:
herbatita I tu cie zaskocze, moj poród od poczatku do konca odebrala polozna (dziewczyna ok 30lat) i teraz chcialabym tez ta sama, oczywiscie lekarz jest gdziec w pogotowiu, jakby znieczulenie podac czy jakies komplikacje ale tek to nie ma. Przylazl jakis na koniec pozszywac mnie. Aaaa no i jak juz malutki byl prawie z nami to druga polozna przyszla pomóc przy wazeniu, mierzeniu, ubieraiu itp.
dranissimo a ile ty jeszcze pracowac zamierzasz? Pewnie do dwoch tyg przed?:-)
margola24 Powodzenia w szukaniu tych leków
baby_55 instynkt macierzynski:):) Musisz skoczyc jeszcze kilka razy dla wprawy;-)
ania2221 Witaj i rozgosc sie. Umiescilam was juz na naszej kwietniowej liscie;-)

U mnie bez zmian tylko na dworze leje i jest szaro, buro.
Milego dnia
 
Cześć dziewczynki-narazie nie dam rady nadrobić Waszych postów wiec tylko szybciutko w skrócie napisze co u mnie.W środę bylam na wizycie u Pani doktor i dała mi badania do zrobienie czy nie mam zatrucia ciążowego bo tak mocno puchnę-i mam miezrcyć ciśnienie czy nie rośnie-wczoraj wieczorem odebralam wyniki i na szczęście nie ma,ale za to są jakieś bakterie w moczu wiec juz panikowałam ale przed chwilą dzwoniłam do pani doktor powiedzieć jakie mam wyniki i powiedziała,że te bakterie to nic nie jest bo musialoby byc wiecej zeby coś znaczyło a tak prawdopodobnie to tylko jakieś zanieczyszczenia-szczególnie ze 5 dni wczesniej tez miała robione badanie moczu i nic nie było.Dziś mam usg- bo w środę jeszcze pani doktor zrobiła takie szybkie i stwierdziła ze wydaje jej sie ze Mela jest dosć mała,ale ze poniewaz w ogóle raczej będzie drobna wiec to pewnie nic nie jest ale trzeba to sprawdzic na dokładnym sprzęcie-wiec trochę sie boję, żeby się nie okazało ze jest za mała,albo jakoś wolniej rośnie:(idziemy dzis na 19 na usg do takiego bardzo dobrego lekarza i z dużo lepszym sprzętem niz ten w Limie,wiec będzie wszystko wiadomo-jesli wszystko bedzie dobrze to ok.39 tygodnia będę miałą cc-w najbliższą środę na wizycie mamy już ustalic dokładny termin.
Trzymajcie dziewczynki kciuki zeby moja córcia rosła i zeby okazało sie ze jest po prostu drobna a nie za mała.ciesze sie ze nie mam tego cholernego zatrucia ale bardzo boje sie o Melcie-już bym strasznie chciałą wieczór zeby sie okazało ze wszystko jest dobrze...
 
Juz po wizycie ,załapałam się wcześniej :-)
Oliwia rośnie ,200gram przybrała przez 10 dni .2300waży.
łożysko okey,pępowina okey,serducho okey .
Jest w sam raz jak na swój wiek ,zapowiada się że będzie bardzo wysoka po pomiarach kości udowej .:-D
DZIĘKI ZA KCIUKASY

Zuzanna87 na pewno będzie wszystko okey z Twoją córeczką.A ta lekarka to nie potrzebne Cię nastraszyła jak nie ma pewności .Biedna się tylko teraz martwisz.Było dac jej w dzioba.Trzymam kciuki za udaną wizytę .

ania2221 Witaj Koleżanko .

Czas przekasić co nie co .
Trzymajcie się kochane .
 
kurde,no,posta mi zjadło:wściekła/y:

anawoj-to szerokiej drogi,zamelduj się jak wrócisz/cicie....

aenye-kobito,ale miałaś "pracowity" dzień,nie ma co!!!A jaki przyjeeemny...

ducha-mnie za Ciebie wczoraj było niedobrze,a fe!Zjadłam leki obiad i do wieczora już nic,wszystko zaraz czułam w gardle,masakra!!!

pandora-grtki!Wizyta o jakich się marzy!!!

joll-Ty jeszcze w dwupaku???Skrobnij coś!!!

U mnie noc do bani,pierwsza taka w ciąży.zasnęłam szybko,ale potem to już same przerwy-to na siku,to na piciu,,,jak małe dziecko,serio.Do tego brzusio twardniał i stawiał się nawet dość boleśnie.A tu ani tak anni siak-spać nie można,spojenie boli...O matko!!!Żeby to chociaż przepowiadające były!!!!
Uciekam do kuchni,coś tam do ust włożę;-) Potem tradycyjnie...na dwór z małą,biblioteka-bo już mi nie daje żyć a potem...a niech się dzieje,co chce!!!
Miłego dzionka!!!

...widzę, że nie tylko ja podjadam nocami, zresztą no jak tu spać, gdy w brzuchu impreza na całego, aż ten się stawia co chwilkę...
Dorusiu, dzięki za pamięć, mnie też spojenie boli jak ch..era, i w pachwinach, i kości jakoś w stawach dziwnie strzelają, normalnie geriatria....

Anawoj, normalnie szacun i wyrazy uznania, a poza tym zazdroszczę, uwielbiam oglądać nieruchomości, kiedyś pomagałam znaleźć dom rodzicom, zjechałam pół Polski, to były czasy....

...a u mnie z nastrojem nieco lepiej, choć wczoraj się wkurzyłam na "nasz" szpital, próbowałam jakieś badania w ramach nfz zrobić, by nieco zaoszczędzić, zwłaszcza, że kieszenie im już dobrze nabiliśmy, a tam "miłe" panie z recepcji uprzejmie i z bananami na buźkach powiadomiły, że najpierw należy udać się na wizytę w celu uzyskania skierowania, a najbliższy termin pod koniec kwietnia....normalnie się wqr....łam
Qlf zamówił wizytę w Ujastku, a pani z recepcji, jak usłyszała, że 37tc, to sama zaproponowała darmowe ktg i wizytę, więc możliwe, że jeszcze tuż przed porodem chyba zmienimy plany i zamiast przejść przez ulicę, to podjedziemy te parę km do Ujastka, gdzie za rodzinny nie trzeba bulić 300zeta, a poród w wodzie odbywa się DO WODY, a nie tylko się tak nazywa, bo można się chwilę popluskać
ech
wygadałam się...

Pozdrawiam WSZYSTKIE Brzuszki, te rozpakowane podwójnie, te skurczowe z siłą spokoju czerpaną z okoLICZNYCH ANIOŁÓW, a resztę z lekką nutką dekadencji i pączkiem bezgrzesznym, bo z dyspensą
 
Ostatnia edycja:
Dzięki lenka chociaż moja pani doktor jest akurat bardzo dobrym lekarzem i jest bardzo taka łagodna-może inaczej wyszło z mojego opisu bo trochę chaotycznie pisałam-ona mnie raczej uspokajała-tylko ze sprzęt w tym głupim Limie jest beznadziejny i dlatego powiedziała mi zebym poszła na usg do tej innej placówki-już raz tam byliśmy na połówkowym i rzeczywiscie różnica w sprzęcie kolosalna.generalnie jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej-zawsze mogę do niej zadzwonić-przyjechac do spzitala bo tam tez pracuje-mówi mi ze np. jak sie czyms denerwuje ,że np. mała za mało sie rusza albo cokolwiek innego to mam jechać na IP bo oni tam są od tego zeby mnie przyjąć a ja mam sie nie denerwować niepotrzebnie.No ale strach jest i bedzie do wieczora-naszczęście córcia mnie pociesza-bo ciągle się wierci, przeciąga i wystawia nóżki:)
odezwe sie wieczorem po wizycie,a teraz musze sie troche położyć

Cieszę się lenka że u was wszystko dobrze i Oliwka rośnie jak na drożdzach:)
miłego dnia kwietnióweczki
 
czesc dziewczyny,

aaaach ...i tak was nie nadrobie,(postaram sie)jestescie tak plodne:-),ze chyba zaden inny miesiac nie dorowna:-) !!!

anawoj -dzielna z ciebie kobitka,jestem pelna podziwu...nie wiem czy ja bym to wszystko tak na spokojnie wytrzymala...szacun !!!

mitaginko,krakowianko,nati - trzymajcie sie dzielnie !!!

zuzanno - trzymam kciuki,z pewnoscia wszystko jest ok,badz dobrej mysli!!!

ania2221 -witaj !!!

aenye - to zaszalas zakupowo,tez mam ochote na maly wypad,tylko narazie czasu mi brak!!!

nela - jeszcze raz gratuluje,kuruj sie i odpoczywaj po cc,i nim sie obejrzysz maltuka bedzie z wami !!!

lenka - gratuluje udanej wizyty !!!

cucu - powodzenia na wizycie !!!

morgaine - wracajac do tematu p jak posciel (ale sie nasmialam) gratuluje wyboru:tak:...teraz ja mam podobny dylemat,ale o tym napisze na zakupowym...

dziewczyny,jezeli ktoras przeoczylam to sorry...ale nie da rady sie was nadrobic...za to dla kazdej z was ogromny buziak
 
reklama
a teraz "skrotowo" co u nas...oliver mial wczoraj 3 tygodnie...
003.jpg...wiem,znowu fota z zamknietymi oczetami,ale moj niunio to taka tableta na spanie...spi i spi...nigdy nie moge trafic na moment "otwarte oko" robiac zdjecie:baffled:
jak ten czas szybko mija,wazy 1800g i od 3 dni lezy w normalnym lozeczku...tzn.podgrzewanym...zaleta tego jest,ze moge wyciagac niunia do przebrania na komode i nie musze sie gimnastykowac przy inkubatorze:happy2:...
 
Do góry