reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Aleksandro, jaki cudny Skarbek....przecudny

Herbatito ....nie Przejmuj się zbytnio swoim lekarzem, tak naprawdę, to położne "odwalają" całą robotę, będzie dobrze
nie wiem, czy jakkolwiek Cię to pocieszy, mam nadzieję, że choć troszkę
 
reklama
Hej laski :-)

nie ma mnie bo komputer mam 'out of order' a siedzenie na komie mnie dobija. Juz zdarzylo mi sie 2razy ze pisalam do was i nie chcialo wczytac/zapisac czy co tam jeszcze i sie poddalam. Teraz pisze ostatni raz jak sie nie uda to trudno...

Przepraszam nie jestem wstanie na komorce nadrobic co pisalyscie.

U nas ok. Bylam wczoraj u poloznej tez sie nerwow najadlam bo nie miala mnie w kompie i przyjela mniedzy pacjentkami. Ja nie pomylilam to one sobie nie zapisaly :-@ ehhh...
No ale w moczu czysto, brzuch rosnie, serducho malego pieknie i rytmicznie bije, jeszcze nie jest w kanale wg niej wiec mam czas (ufff). Mnie tylko spojenie lonowe i wiezadla bola... Buuu... Caly czas na przeciwbolowych bo ledwo chodze.
Za 2tyg wizyta w szpitalu i dowiem sie czy SN czy CC.

To tyle u nas. :-)

buziam was
 
Alexandra Oliwierek jak zwykle wygląda cudnie :)

Joll fajnie, że u ciebie ok, co do szpitala, to trzeba jechać rodzić do takiego w którym będziesz się czuła bezpieczenie i komfortowo, więc jeśli zmiana pomoże to jak najbardziej polecam, koleżanka 2 tyg. temu urodziła w żeromskim i była bardzo zadowolona, więc jakby coś to poleca ten szpital :)
 
Alexandra Oliwierek jak zwykle wygląda cudnie :)

Joll fajnie, że u ciebie ok, co do szpitala, to trzeba jechać rodzić do takiego w którym będziesz się czuła bezpieczenie i komfortowo, więc jeśli zmiana pomoże to jak najbardziej polecam, koleżanka 2 tyg. temu urodziła w żeromskim i była bardzo zadowolona, więc jakby coś to poleca ten szpital :)

dzięki, no chyba lepiej będzie dojechać te parę kilosów, a czuć się jak klient...
naprawdę jestem zbulwersowana podejściem tych pań z recepcji, (zwłaszcza, że jestem tam stałą klientką za każdym razem zostawiająca gotówkę, a jak wspomniałam o nfz, to już inna mowa)
jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie udałoby się "wcisnąć" mnie na wizytę, zwłaszcza, że chodzi tylko o skierowania, zresztą na SR jedna laska mówiła, że w prywatnej klinice jakaś babeczka z recepcji sama jej podpowiedziała, które badania bezpłatne, bez żadnego skierowania
wrrrrrrrrrrrrrr
naprawdę jestem miło zaskoczona Ujastkiem, tzn tym ktg i ekspresową wizytą na nfz

oczywiście, jak sprawdziłam jak jest w "naszym" pobliskim, to panie podały kwotę z komentarzem, że "pacjentki zwykle płacą"
 
Juz po wizycie ,załapałam się wcześniej :-)
Oliwia rośnie ,200gram przybrała przez 10 dni .2300waży.
łożysko okey,pępowina okey,serducho okey .
Jest w sam raz jak na swój wiek ,zapowiada się że będzie bardzo wysoka po pomiarach kości udowej .:-D
DZIĘKI ZA KCIUKASY


Zuzanna87 na pewno będzie wszystko okey z Twoją córeczką.A ta lekarka to nie potrzebne Cię nastraszyła jak nie ma pewności .Biedna się tylko teraz martwisz.Było dac jej w dzioba.Trzymam kciuki za udaną wizytę .

ania2221 Witaj Koleżanko .

Czas przekasić co nie co .
Trzymajcie się kochane .

Pięknie ci córcia rośnie i nózki zgrabne się zapowiadaja:-)

a teraz "skrotowo" co u nas...oliver mial wczoraj 3 tygodnie...
Zobacz załącznik 335558...wiem,znowu fota z zamknietymi oczetami,ale moj niunio to taka tableta na spanie...spi i spi...nigdy nie moge trafic na moment "otwarte oko" robiac zdjecie:baffled:
jak ten czas szybko mija,wazy 1800g i od 3 dni lezy w normalnym lozeczku...tzn.podgrzewanym...zaleta tego jest,ze moge wyciagac niunia do przebrania na komode i nie musze sie gimnastykowac przy inkubatorze:happy2:...

3 tygodnie!!!:szok: A dopiero sie urodzil, śliczny jest i golym okiem widac ze przybiera na wadze:-)

Hej laski :-)

nie ma mnie bo komputer mam 'out of order' a siedzenie na komie mnie dobija. Juz zdarzylo mi sie 2razy ze pisalam do was i nie chcialo wczytac/zapisac czy co tam jeszcze i sie poddalam. Teraz pisze ostatni raz jak sie nie uda to trudno...

Przepraszam nie jestem wstanie na komorce nadrobic co pisalyscie.

U nas ok. Bylam wczoraj u poloznej tez sie nerwow najadlam bo nie miala mnie w kompie i przyjela mniedzy pacjentkami. Ja nie pomylilam to one sobie nie zapisaly :-@ ehhh...
No ale w moczu czysto, brzuch rosnie, serducho malego pieknie i rytmicznie bije, jeszcze nie jest w kanale wg niej wiec mam czas (ufff). Mnie tylko spojenie lonowe i wiezadla bola... Buuu... Caly czas na przeciwbolowych bo ledwo chodze.
Za 2tyg wizyta w szpitalu i dowiem sie czy SN czy CC.

To tyle u nas. :-)

buziam was

Super ze wszystko ok:-)
 
reklama
hej kobitki:)
alexandra_73 Oliwierek jest cudny,słodziak wręcz:-D
Ania 2221 witaj nowa brzuchatko:)
zuzanna trzymam kciuki bedzie napewno ok:-)
lenka super że wizyta udana:)
wszystkim mającym dziś wizyty kciukasy!!!!!!

ja dopiero wstała z łożka od 5 mam skurcze nie są aż tak mocne ale jednak zaczynają być co 10 min....dzwoniłam do ginki kazała mi wziąć prysznic i wziąć 3 nospy jak nie przejdzie a skurcze będą co 5 min mam lecieć do szpitala...
pocieszała mnie że wszystko będzie oki i ze nawet jakbym teraz urodziła nie powinno być problemów bo Oliwka jest duża,a i płucka są już wykształcone:) a i teraz patrze a w książeczce mam wpisane że to 36 tydz....
mam dziwne wrażenie że czop mi wypadł...zazwczyjaj miałam wkładki a teraz mam tego śluzu dosłownie ogrom i podbarwiony tak brązowo-różowo i nie wiem bo poprzednim razem byłam w szpitalu i szczerze nie pamiętam....
jeszcze torbe musze spakować bo miałam to zrobić kilka dni temu i jakoś nie wypaliło wszystko leży na łóżeczku:)
 
Do góry