reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

laski, a moze wprowadzmy taki ordnung z gory, ze przestajemy pierdzielic o bzdurach!? i same wazne rzeczy bedziemy pisac? i ograniczenie- jeden post dziennie.
o ile wiecej czasu bym miala na wszystko!!!!!

no toż to głupszego pomysłu nie słyszałam....czytałam!
jak ja bym miała jeden post dziennie, to zaczelabym rano, a skonczyla wieczorem i tyle byscie mialy, jeden post na 3 strony:p no ale aenye jak bardzo chcesz...:p
 
reklama
kciuki trzymam!!! informuj!!! bedzie dobrze!

jejku, ciekawe, jak nelka.. matko boska, biedna dziewczyna :-( ale moze poczuje sie lepiej, ze swoim zdrowkiem. a dzidzia na pewno bedzie pod dobra opieka..
 
Wrzuciłam wiadomość od Neli przekazaną przez Mitaginkę,
Nela31 miała nagłą CC ale nic więcej nie wiadomo

Nati trzymam kciuki i czekam na info
 
nati 3mam kciuki :tak: napewno wszystko jest ok
ciekawe co u neli...35tydzien to juz nie jest zle
mamo straszna masakra na tym kwietniu dziewczyny...co to sie dzieje...2,5roku temu jak czekalam na czerwiec to wiekszosc z nas przenosila a teraz takie nerwy :(
a ktos wie co u Koot i Joll ?
 
normalnie ja tu zejde na zawał, tylko od rana odświeżam i spr co u dziewczyn szpitalnych, a tu bach. Nela miała cc, ona chyba miała jakieś problemy z ciśnieniem, czy sie myle...? Ściskam mocno oboje, wierze że wszystko będzie dobrze, w końcu tyle nas kciuki trzyma...musi być

biedne te kwietniowe forumki, ale my (znaczy reszta) sie nie poddajemy co....to nie zmienia faktu że trzymamy sie terminów

mam nadzieje że Mitaginke podtrzymają

Nati - powodzenia, jak wrócisz to szybko daj znać
 
reklama
sprawdzilam, nela miala termin jakos na 28/03, takze z dzidzia powinno byc juz jak najbardziej wsio ok. na pewno, lezac w szpitalu, dostala leki na rozwoj pluc, w razie czego.

kurcze, siedze jak na szpilkach...

antonina
, tak, z cisnieniem i ze stawami, bidulka :-(
 
Do góry