reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
łooo ludzie to tutaj tego na bank nie dostane.... Dobra pomecze sie trudno...

asiunia sprobuj moze cos takiego Holland and Barrett - Arnica Cream for Bruises wbootsie tez sa, pewnie w innych aptekach tez a moze i cos innego znajdziesz jak zapytasz.. zycze zeby przestalo bolec..
w polsce to chyba byla jakas masc z kasztana na stluczenia ale pewna nie jestem
lilou ja tez pierwszy raz nie zdalam na luku ;-) w ciazy to duuuzy stres taki egzamin niestety..trzymam kciuki za nastepny
Mitaginka Krakowianka zycze jeszcze kilku tygodni w dwupaku
alez ja sie dzis slabo czuje probowalam sie przespac ale generalnie nie umiem spac w dzien a jeszcze moj maly lobuz tak halasowal ze sie nie dalo..i ciagle jem i ciagle jestem glodna ehh
 
Ostatnia edycja:
ja normalnie musze sie wziac za to penne pollo, bo do jutra nie zdaze! i mezus glodny bedzie!
od rana zdazylam zrobic i zjesc sniadanie ORAZ domowic jedno przescieradlo u wodnika :p normalnie rozbrajajace efekty. no i pol ksiazki przeczytalam, ale to sie nie liczy :-D

asiunia
, wspolczuje :-( moze przejedz i sprawdz? ja raz 3 dni lazilam ze zlamanym, jak sie okazalo, paluchem.. okropnie brzydko mi sie zrosl, choc byl nastawiony w koncu. a jak bolalo kur...wsko to nastawianie, to szok. na swiezo bolaloby mniej.
a tez sie pizdnelam tak po prostu, w rant. brrrr, az mi zimno, jak pomysle. wspolczuje!

a na bole takie miesniowe czy cos tam to jest u nas taka masc, co mnie po prostu rozbraja nazwa :-D nazywa sie bowiem DIP RILIF (tak sie toto pisze :-D) no szok. nie ma jak cudne spolszczenia. ale dziala ten marketing, bo wlasnie ja zakupilam sposrod setek innych :D

laski, a moze wprowadzmy taki ordnung z gory, ze przestajemy pierdzielic o bzdurach!? i same wazne rzeczy bedziemy pisac? i ograniczenie- jeden post dziennie.
o ile wiecej czasu bym miala na wszystko!!!!!
 
wilmek dzieki ale nie dam 7 funtow za takie badziewie :-) pomecze sie - a co skapiec wredny ostatnio jestem :-D

edit; doczytalam Cie droga aenye i prosze Cie mnie nie strasz:szok: zlamany? buuu ja w zyciu ani jedej rzeczy nie mialam zlamanej ani kawalek. Nie mow ze bylabym az tak walnieta zeby zlamac sobie palec laptopem???
niE NIE nie na pewno nie.... ruszac nim moge wiec chyba nie jest zlamany? a jakie sa objawy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kurcze zaczela szukac w necie o objawach i sa takie jak moje... moze sie przejade na IP... kurde juz mi glupio... 3 raz w tej ciazy do szpitala pojade... Jak jakas hipochondryczka :-(
 
kurcze zaczela szukac w necie o objawach i sa takie jak moje... moze sie przejade na IP... kurde juz mi glupio... 3 raz w tej ciazy do szpitala pojade... Jak jakas hipochondryczka :-(

asiunia ale moze przy okazji posluchaja serduszka maluszka a to zawsze mile ;-) a za 7£ to chyba tez bym wolala kupic jakies ubranko dla malucha albo zabawke dla starszego :-p a na palucha worek z zamrozonym groszkiem (bo to chyba tez sie robi na stluczenia nie?? :baffled:
aenye i jak makaronik ugotowalas? uwielbiam makarony moglabym byc wloszka :-D
 
aenye, wkleilam fotki zbliżeniowe pościelki na watku pokoikowym, coś mi się pochrzaniło i wrzuciłam tam, zamiast na zakupowym...
 
willmek, robi sie, pachnie pieknie poki co :-D mezus juz w skowronkach wraca z pracy, mam nadzieje, ze dobry humorek bedzie mial do wieczora :-)

asiunia
, nie pamietam jjuz.. ale nie wiem, mi mowili zawsze, ze zlamanie barrrdzo boli, a to mnie az tak baaaarrrrdzo nie bolalo. tzn chodzic nie moglam swobodnie, duzy dyskomfort odczuwalam, ale zeby np plakac z bolu to nie. i sie okazalo, ze okrutnie mocno zlamany, z przemieszczeniem wrecz. wiec lepiej nie bagatelizuj. ale czy ruszac moglam.. nie pamietam. no i spuchniety, siny byl.
 
Hej kobietki!
aenye - ale Ci się przytrafiło, naTwoim miejscu też bym pewnie leciała do kolejnego lekarza.

Cucumber - powiedzenie trafne. W moim przypadku też się sprawdza w 100%. Ale mam to gdzieś. Nie to nie.

Laurka, Adi - wyście naprawdę na głowę poupadały - ok, tuz przed porodem ma się nadmiar energii, ale Wy chyba nie chcecie JUŻ rodzić? A wieczorem będą stękania - tu mnie boli,tu strzyka,skurcze mam na IP jadę! Tfu, tfu odpukac w niemalowane. Kobiety, apeluję o rozsądek,zwłaszcza w obliczu tego, co się naszym koleżankom przytrafia.

Szykuję się na wizytę u gin. Lista pytań w głowie,chyba ją na papier przeleję, bo potem będę niepocieszona, że się czegoś nie dowiedziałam.
Lenia mam okropnego,a tu gdzie nie spojrzę to cos do zrobienia, kurze, papiery, prasowanie,pranie ehh, kiedy ja się ogarnę?

Wczoraj dostaliśmy zaproszenie na 19marca na 30-te urodziny siostry męża. Szwagier w tajemnicy organizuje imprezkę-niespodziankę.Fajny pomysł, teraz trzeba o jakimś prezencie pomyśleć,no i ciuch jakiś skołować. Ale czy ja za 2 tyg, będę jeszcze w stanie imprezować? Na jutro nas znajomi zaprosili, ale powiedziałam, że mogą do nas przyjść, bo ja się nigdzie z domu juz nie ruszam. U siebie to się mogę zawsze położyc, wyjść do drugiego pokoju itp, a w gościach? Jak będzie za 2tygodnie- się okaże. W sumie to będzie ostatnia okazja na jakieś towarzyskie spotkanie.

dziewczy ja jestem grzeczna nic nie przesówam, z jakiś miesiąc temu mnie natchneło i pisałał Luurce że tak nie można bo jak się lepiej czujemy to odrazu szalejemy a potem się cierpi ja popisałam się ta mądrością 1-m temu no i teraz jestem madrzejsza
 
reklama
tak zupelnie z innej beczki. Mam organizacyjny problem:
- w styczniu sie przemeldowalam
- musze zmienic us
- nowy dowod dopiero na 29 marca mam termin odbioru
i stad moje pytania:
1) czy jak w starym dowodzie mam adres Gdansk to moge us sobie zmienic na Gdynie bez nowego dowodu??
2) czy moj stary dowod jest jeszcze wazny i jak zmienie us to moge sie na tym dowodzie rozliczyc??
3) czy maz moze odebrac moj dowod?? bo 29 marca moze sie okazac nie wykonalnym terminem dla mnie
Edit:
Maz nie moze odebrac dowodu :-(
"W przypadku niemożności odbioru dowodu osobistego z powodu choroby lub niepełnosprawności, osoba zawiadamia o tym organ gminy, który zapewnia odbiór dowodu w miejscu pobytu tej osoby, jeżeli pozwalają na to okoliczności, w jakich się znajduje. "
hm ciekawe czy mi do szpitala przywiazą :-D


pracowałam w skarbówce przynależność do urzędu skarbowego jest wedle miejsca zamieszkania , a nie meldunku - więc dowod nic tu niema do tego na nip 3 zgłaszasz nowe dane
 
Do góry