reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

joll mnie też tak bo boli że chodzić nie mogę:( zazwyczaj jak dłużej posiedzę lub postoję i wtedy wstanę to boli. z tym że dłużej znaczy np 5 min w kolejce stac i potem krok zrobic.... z czym to może być związane? ja mam dopiero gin w przyszłym tyg.
 
reklama
nati- u nas bez zmian, malutka dzisiaj trochę spokojniejsza co mnie martwi troszkę. Nie daje takich mocnych kopniaków tylko tak jakby się rozciąga. Dzisiaj podjadę do mojego lekatrza po clexane bo się kończy i poproszę o usg. Mam nadzieję, że mnie nie spławi. A tak ogólnie to siostrzeniec zaraził mnie grą na farmie i mam masę roboty. Mam swoje konto siostrzeńca i jeszcze dwóch jego kolegów. Jak są w szkole to mnie proszą o pomoc. Mąż się wkurza na mnie za to bo wciąż mam zlecenia jakieś, normalnie oszalałam i to z rocznikiem 2001 :)
 
reklama
Do góry