reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Hey,
ja tylko na chwilunię, już po badaniach genetycznych. Wszystko wyszło dobrze :-):-):-) tak się cieszę:-):-):-) Mamy świetne zdjęciuszka i filmik:-) No i potwierdzona została płeć - rozwiane zostały moje nadzieje na dziołszke - CHŁOPCZYK NA 100% :-):-):-) ciesze się straszliwie ze zdrowe to nasze dziecię :-) a mężula wniebowzięty!!!

nela31- a gdzie dokładnie jedziesz? bo ja dziś byłam na Ligocie w Centrum Medycznym K.Sodowski

magdalen - gratualcje

aligator - no rośnie rośnie ten Twój maluszek:tak: mój chłopczyk 400g :) od ostaniego wtorku 100g "przytył";-) wcinam witaminy a jakiś lekarz kiedyś powiedział, że lepiej nie brać bo potem się mutanty rodzą - a Wy witaminizujecie się???

Zmykam spać ale najpierw kilkudziesiętny raz filmik obejrze to może i dzidzik mi sie przyśni:-):-)

Karaluchy pod poduchy pa
 
reklama
Madziarkas jade na Ligote do dr.Wloch,dokladnie nie znam adresu ale zdaje sie na meza bo studiowal w Katowicach.Calkiem mozliwe ze to to samo miejsce w ktorym ty dzisiaj bylas.Gratuluje synka!
 
też byłam u dr Agaty Włoch:-D bardzo fajna babka - będziesz zadowolona. Jedyny minus że weszliśmy do gabinetu prawie z godzinnym opóźnieniem bo kiliku dziewczynom przed nami dzidzinki nie były dobrze ułożone do dadania i pochodziły po dwa razy aleeee warto było czekać by usłyszeć tak dobbre wieści:-):-):-)
 
Aligator, gratuluje! :-) ciesz sie pelna piersia :-) mi wlasnie przy pierwszej ciazy lekarz ciagle (od polowy ciazy gdzies) marudzil, ze bedzie cc, bo dziecko bardzo duze (wlasnie zawsze 2-3tyg do przodu), a ja waska w biodrach. a jak sie pod koniec rozeszlam ;-) to mowil, ze pieknie wygladam i wreszcie jak kobieta :-D wczesniej mialam - uwaga - obwod bioder 89cm ;-) a tu nagle 40 rozmiar. szok. no i Fiolek pod koniec ciazy przestal tak intensywnie rosnac i juz tak w siebie nie pompowal ;-) wyszedl 3600 i 56cm. z Masiem tez tak marudzil, ale krocej, bo szybciej przytylam :-D i Maks wyszedl 3960g i 60cm. jeden minus, ze bylam dosc mocno nacieta - obaj mieli bardzo duze glowki :-/

takze jeszcze duzo czasu, by sie nad tym zastanawiac.

chociaz dzis sobie uswiadomilam, ze to raptem 4 miesiace!!!

no i tyle ;-) mamy taki sajgon w pracy, ze nie wyrabiam!!!
 
Madziarkas napisz prosze ile trwala wizyta ,mozna z dr.wloch pogadac czy raczej tylko opisuje serduszko i inne organy dzidzi i na tym koniec???Ja mam wiele pytan odnosnie polozenia mojej malej.Zastanawiam sie czy zrobic liste pytan czy i tak nie bedzie miec czasu na nie odpowiedziec?
 
madziarkas-gratuluje chloppczyka, waga identyczna jak mojej dziewczynki, bylam w 21tc 1 dzien i wazyla 410. witamin nie biore- tylko naturalne, mandarynki, jablka, marchewki tonami a waga taka sama wiec nie wiem...

a ja wstalam jak nowo narodzona, dziwna ta choroba byla. niby goraczka to wirus ale tylko ja?? z druiej strony zatrucie to tez dziwne ze tylko ja, no ale dobrze ze przeszlo to zaraz biore sie za pierogi na swieta
 
Ostatnia edycja:
Witam :-) Chyba znowu zazynaą się moje nieprzespae nocki, bo spałam tylko kilka godzin. Ale ogólnie nastrój nieco lepszy niż wczoraj iii tylko jeden dzień do połówkowego!!! :-D :-D :-D Już nie mogę się doczekać :-)
 
Cześć dziewczyny

Ja wpadłam tylko na szybko po marudzić.

Wczoraj przez cały dzień zmagałam się ze skurczami ale tylko 2 były takie naprawdę bolesne więc je olałam. Za to wieczorem ok 20 zaczoł boleć mnie brzuch. Całą noc się strasznie męczyłam. Nospa nic nie pomagała. Właściwie nie spałam tylko się skręcałam. Bóle były takie że się nasilały bolało bardzo mocno a później stawały się łagodniejsze aż do takiego ćmienia. DO tego skurcze całą noc. Teraz brzuch tylko mnie ćmi. Dziś mam na 19 wizytę u gina dlatego nie pojechałam do szpitala. Na pewno by mnie w tedy zostawili i nie wiem czy do świąt by mnie wypuścili.W dodatku teściowa chora i nie miał by się kto dzieckiem zająć. Teraz leże i oby do 19. Generalnie powtórka z rozrywki z poprzedniej ciąży. A taką miałam nadzieję tego uniknąć. :-(
 
nela31 - wizyta trwała z 20 do 30min sama nie wiem ale nasze maleństwo było dobrze ułożone, niektóre dziewczyny musiały spacerować po pół godzinki aby dzidziunie zmieniły pozycje. Pani dr wszytko dokładnie opisywała, pokazywała a mąż co chwilkę o coś pytał tak że myślę że spokojnie odpowie na Twoje pytania:tak:

nati_k - to ja już nie wiem od czego zależy waga naszych maluszków, wcinam zarówno piguły witaminowe jak i masę bananów, mandarynek i inne owoce pojedynczo a wczasna anemia i tak mnie dopadła:confused: teraz przynajmniej raz w tygoddniu gotuję barszcz

Zaplanowałam dzisiaj wielkie porządkowanie kuchni a czuję że leń znów mnie dopadł, muszę się jakoś zmobilizować
 
reklama
Witam i gratuluję wizyt udanych :)
No i oczywiście trzymam kciuki za te najbliższe:)

cucumber- ile zapłaciłaś za przewijak i termometr? rozglądam sie na allegro i szukam okazji- mój mąż mówi, że marni mi to wychodzi więc chce się upewnić :)
Za przewijak dałam 32 zł CEBA Przewijak usztywniany na łóżeczko lub komodę - Tomiko - foteliki samochodowe, krzesełka, wózki dziecięce, wyprawka dla dziecka taki, tylko kolor zielony. A za termometr 60 zł, bo była promocja 50% taniej. Termometr taki do czoła na podczerwień.

Ja wczoraj przeszukiwałam internet w poszukiwaniu fotelika samochodowego i czytałam opinie i testy bezpieczeństwa itp a potem całą noc mi się śniły foteliki i wózki dla dzieci :p
 
Do góry