reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Czesc dziewczynyny!-Katia_ dziekuje ze powitanie.Alligator ja tez zyje ciagle w strachu ,byle do lutego ,wtedy uwierze ze wszystko z Mala jest ok.Ja jutro mam takie bardzo dokladne usg,zobaczymy czy z serduszkiem Malej wszystko w porzadku i w ogole...Jade na nie do Katowic,licze po cichu ze pogoda nas oszczedzi a w aucie mnie nie wytrzesie bardzo.To pierwsza taka "dluga" podroz w ciazy ale wiem ze pani doktor jest swietna w tym co robi i warto.Dziewczyny czy wiecie w jakich sklepach mozna kupic "belly belt"?Dalej zakladam moje przedciazowe spodnie bo ciazowe mnie gryza ,ale w zwyklych tez juz ciezko .Takie laczenie do spodni widzialam tylko na sieci narazie.Musze ten pasek szybko zakupic:)bo zakladam rozpiete spodnie i bardzo to uciazliwe jest .
 
reklama
aligator- trzymam kciuki, oby tak dalej
anawoj- ja juz prawie 90 :)
laurka-głowa do góry, nie grymasic bo dziecko to czuje
nati- bobrze, że zaczynasz wstawac na nogi
nela- zrób suwaczek to będzie łatwiej ( mnie osobiści kojarzyć osoby bo jestem wzrokowcem :)
 
Mariderka popracuje nad tym suwaczkiem.Zobaczymy co wyjdzie.Juz sie przymierzalam ale nie moglam zdecydowac ktory mi sie podoba,ciagle zmieniam zdanie w ciazy czy wy tez tak macie?
 
nela ja z suwaczkiem miałam podobnie, najpierw zrobilam jeden, a po kilku dniach zmieniłam, bo ten pierwszy przestał mi się podobać

ja dzisiaj cały dzień w kiepskim nastroju...cały czas zestresowana...też się boję i też chciałabym już luty, a jeszcze lepiej to sam kwiecień
 
Witam wieczorowo
Wpadlam sie przywitac i poczytać
Gratuluję udanych wizyt
Magdalen gratki
Aligator narazie nie ma co myslec i sie wkrecac (choc mi juz porodowka sie sni po nocach ) Ja z córcią jak zaszlam w ciaze to wazyłam 47 kg chuda wąska i wogole, a młoda miala 3900 i wygladala jak 3 miesieczy bobas:), a porod był rewelacyjny takze mam nadzieje iz teraz tez tak bedzie choc juz widomo ze synus bedzie wiekszy od młodej . Takze dziewczyny bedzie dobrze nie ma co czytac pytac bo to chyba nic nie daje tylko niepotrzebny stres , no chyba ze gn zaleci .
Pozdrowionka
 
Mitiganka juto bede w Twoim miescie:).Kurcze poce sie z tym suwaczkiem ale chyba nie zaloze go jednak dzis:(cos nie wychodzi a musze sie zbierac na jutrzejszy wyjazd.Ja tez ciaaagle zestresowana ,przymusowe lezenie i branie lekow na podtrzymanie zrobilo swoje.Jutro licze tylko na dobre wiadomosci.Ciekawa jestem ile moje malenstwo wazy.
 
aligator-nielza "babeczka" rosnie i jak czytam nie po mamusi :), moja mlodsza o tydz a tylko 410g ale ma po kim rosnac wiec pewnie przybierze.

ja chwilowo warze 74 kg i nie chce wiecej, moja normalna waga ok 66 przy 168cm ale jak sie staram to do 59 dochodze. za to maz to z tych wiekszych facetow jest :)
po tych 2 litrach pepsi mi sie spac nie chce a niuni to zupelnie nie, wierci sie, kopie kreci, nudzi jej sie :)
 
cucumber- ile zapłaciłaś za przewijak i termometr? rozglądam sie na allegro i szukam okazji- mój mąż mówi, że marni mi to wychodzi więc chce się upewnić :)
 
nela tak to już jest, że my- które od początku miałyśmy jakieś niepowodzenia ciążowe, to już chyba do końca będziemy się stresować i martwić

cocosova jak dzisiejsze usg? coś nic nie piszesz...
 
reklama
Mitiginka masz racje.
Widze ze wy juz komletujecie wyprawki.Ja jeszcze praktycznie nic nie mam.Myslalam ze jutro po usg pojedziemy gdzies w Katowicach kupic cos dla niunki ale chyba po 20 to juz za pozno bedzie.
Mitiginka sa w Katowicach jakies fajne ,dobrze zaopatrzone sklepy z odzieza ciazowa albo z rzeczami dla dzieci?Cos co bedzie czynne po 20?Wizyte mam na Ligocie ,wiec blisko tamtego miejsca masz cos godnego polecenia?
Ale mi ciezko sie zebrac.Mierze ciuchy na jutro i okazuje sie ze wszystko juz gniecie ale jak sie lezy wiekszosc czasu i chodzi tylko w dresie to nawet sie tego nie zauwazy do czasu az nie trzeba wyjsc .A tu czlowiek musi sie zubierac na te mrozy,jeszcze przy mojej niedoczynnosci tarczycy jest mi podwojnie zimno,brrr
 
Do góry