reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Mitaginka mój gin mówił nie o wszystkich witaminach, tylko o feminatalu, ktory rzekomo pozytywnie wpływa na te sprawy. Ale tak jak mówię, nie wiem ile w tym prawdy...
 
reklama
dziewczyny, krociutko...

krakowianko
, wielkie wspolczucia. wiem, co czujesz - jak na szpilkach czekam do czwartkowej wizyty, zeby zobaczyc, co z ta torbiela. tez strasznie sie boje, a z drugiej strony jestem zla na lekarza.. mogl mi nie mowic, skoro duzo dzieci ma takie torbiele i niepokajace one sa, jesli nie znikna do 23.. a tak to nie. no ale coz, wierze, ze bedzie dobrze.

a i powiem ci, ze dziewczynki sa czesto duzo mniejsze :-) tydzien to niewiele, niepokajace sa odhyly pow 2 tygodni w jedna badz druga strone. a nie wiem, jak w ogole lekarz mogl to zmierzyc. do badania wymiarow potrzebne jest obwod glowy, obwod brzucha i dlugosc kosci udowej. i dopiero zestawienie tych trzech wymiarow daje jakis pomierny wynik. jak zmierzyl sama glowe to co on tam widzial? moim zdaniem glupoty gada.
a ty sie nie zamartwiaj, ja czesto gniote dziecko ;-) szczegolnie siedzac w pracy, no bez jaj! dziecko ma tam najwygodniej :-) a luteina nie ma nic wspolnego z wielkoscia dziecka i nie bierz wiecej - po co, na tym etapie zwykle sie juz luteine odstawia! bierz 2x1 albo w ogole raz tylko.
i nie swiruj, naprawde :-) jest dobrze!

mitaginko
, hehe ;-) antenki i nieantenki... ciekawe. ale cuda sie zdarzaja, jak widac :-D dajesz mi nadzieje, nie powiem :-D buziak i sie nie nastawiaj jeszcze.. moze Szymus, a moze nie? a moze sprawdz jeszcze u innego gina? ale wiem, co czujesz.. gdyby mi teraz powiedzieli (juz to chyba pisalam), ze jednak dziewczynka - bylabym w mega szoku i tez niekoniecznie pozytywnym. juz kocham tego malego chlopaczka i widze napis BOYS BOYS BOYS nad drzwiami domu :-) :-D

ale chyba dzis jakis czarny dzien.. odpalilam ten moj nowy dysk (dopiero, nie mialam czasu wczesniej) i zniknelo mi jakies 180GB danych.. zalamka.. nie wiem, co sie z tym stalo, jutro bede dzwonic do tej firmy i zapytam, jak to mozliwe.. najlepsze, ze nie wiem, co zniknelo :-/ najwazniejsze mam.. a moze tamten dysk przeklamywal? pokazywal mi, ze mam 30gb wolnego miejsca z 250gb.. wydawalo mi sie to srednio mozliwe, ale z drugiej strony - przez 4 lata? no nie wiem. do dupy.

ide spac.
 
i znowu pierwsza a to wszystko przez to, że chodzę wcześnie spać a Wy do północy na kompie :) ja juz na stanowisku pracy. Moja dzidzia na 15 kwietnia ważyła 352g a mojej bratowej jakoś na koniec marca waży 320 więc chyba nie ma się co tak spinać aenye ma racę to jeszcze o niczym nie świadczy. Mi lekarz jeszcze powiedział, że mój facecik jakiś ,,zasuszony'' hmmm. I boąź tu mądry.
 
to ja znowu druga :)
ale jak zwyle nie spie od 5, no coz taki rytm mojego zycia. :)
krakowianko- nie martw sie jak dziewczyny pisaly napewno wszystko jest w jak najlepszym porzadku.
co do witamin nie biore ich wogole ( wole naturalne witaminki wiec ostatnio nawet surowe marchewki wcinam) a zadnych infekcji ani anemi nie mam. no tydz temu mialam bakterie w moczu ale to na 99% byla zle pobrana probka teraz juz ok.
tesciowa znowu wyjechala, tesc pracuje w slupsku i tylko na weekandy wraca wiec znowu do kota musze isc :(, no ale tam zawsze cos pysznego w lodowce mi zostawia :)
milego dnia dziewczynki
 
Krakowianka - nie martw się na zapas - mnie się też wydaje podejrzane wydawanie opinii na podstawie zamej główki widocznej - a dzidzia siedzi tam, gdzie jej wygodnie :-)

Laurka - ja od 16 tc zażywam feminatal + omega med a mam cały czas jakąś infekcję - wczoraj odebrałam wyniki ostatnich badań i znowu pełno bakterii w pęcherzu :-(
A miałam nadzieję, że po furaginie znikną, skoro po urosepcie i żurawicie nie chciały :/
A dziś wizyta u lekarza - zobaczymy co nowego powie. Mam nadzieję, że każe już odstawić luteinę i duphaston (zresztą od tygodnia cichcem zmniejszyłam dawkę z 3x1 na 2x1 i wszystko ok).

Miłego dnia wszystkim :)
 
Cześć dziewczyny nie wie co o tym myśleć ale wczoraj po kompieli z piersi poleciałł mi taki żóły płyn . co to i czy nie zawcześnie na mleko, normalnie się martwię:szok:
 
Mitaginka a może to bliźniaki ;-):-p:-D

Krakowianka nie przejmuj się. Na pewno nie ma to nic wspólnego z braniem leków. A czasem dziecko się tak ułoży że nic nie widać. A jak dla mnie to pytanie o przezierność to było pro forma.

Co do infekcji to w poprzedniej ciąży tez miałam je bez przerwy a w ej jeszcze (odpukać) ani razu.


No a u nas kolejna koszmarna noc. Młody gorączka 40 stopni i ja ciągle na nogach latając albo po leki albo okłady albo go nosząc. Jak spał to na mnie. Na szczęście gorączka spadła teraz jakieś 38. No i skończyło się antybiotykiem. A miałam taką nadzieję że uda się tym razem uniknąć. :no: Gorzej że chyba mnie zaczyna łapać. Dostałam kaszlu i coś mnie drapie w gardle i czuję że zaczyna mi się w zatokach zbierać. No ale tego można się było spodziewać po trzech nieprzespanych nocach i chorym dziecku... :no:
 
reklama
dziewczyny proszę odpowiedzcie czy to normalne aby na tym etapie ciąży jeciało mi mleko z sutka, to moja pierwsza ciąża , taki żółty płyn proszę odpiszcie :baffled:
 
Do góry