reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

cucumber-moga być silne. Ja na początku miałam takie co mnie w nocy budziły. Teraz od jakiegoś tygodnia też powrót i po lewej stronie mnie boli-jakby wyrostek, takie kłucie. Obudziło mnie w nocy właśnie jak się przekręcałam na prawy bok. mnie to zawsze mija a jak trwa dłużej to no-spa i kilka długich chwil w WC. Czasem mam wrażenia, że jelita cos zatrzymały i dlatego te bóle tak powracają.
 
reklama
cucumber czy Ciebie w lewym boku tylko boli? Sprawdź, czy jak zaczyna boleć, to czy nie czujesz takiego lekkiego zgrubienia w miejscu bólu. Jak tak, to możesz mieć wrażliwe jelito (chyba to się zespół wrażliwego jelita nazywa). Spokojnie, to jest tylko strasznie upierdliwa dolegliwość, ale raczej niegroźna (dla dzidziusia też - pytałam). Mam tak od podstawówki, w ciąży się okropnie nasila. Od ścięgien rożni się tym, że boli tylko lewy bok, czasem tak z góry na dół i czasem dół brzucha (tak jak jest jelito grube) i łagodnieje, jak się położyć płasko na plecach. Bez obaw, jeśli nawet to to, to jak nie miałaś tak wcześniej, to to minie.
Z tym wywoływaniem, to faktycznie dziwna sprawa.
 
Cucumber - myślę, że takie bóle można uznać za normalne, ale życzę Ci, żeby Ci jak najszybciej przeszło. :*

A ja właśnie podliczyłam nasze wydatki... załamka... :( a gdzie tam jeszcze do pensji... :(
 
Witam się wieczornie,

cucumber mam nadzieje że no spa pomoże, i przestanie boleć. Jeżeli nie przestanie boleć, jedź do szpitala. A wypróżniasz się bez problemu?

cocosova obyś szybko necik naprawiła i byłą tu z nami ! bo nadrobić trudno;-)

acronka ale z Ciebie kuchareczka:) Dwa ciasta?mhmm ja bym chętnie z truskawkami zjadła.

Mnie dziś dopadł leń chyba przez tą smętną pogodę. Wstałam o 11:30:szok: i troszkę chatkę ogarnęłam i obiad zrobiłam. No i odebrałam z przedszkola Oli. Dobrze że wczoraj było ładniej, bo Oli miała pierwszą lekcję jazdy na nartach:-)I szło jej super. Za to ile ja nerwów przeżyłam:-)

edit: krakowianko skąd ja to znam.. obojętnie ile nie mamy (P ma ruchomą pensję) zawsze jest problem.Dobrze że P zarządza finansami, dzięki temu oszczędności mamy. Ja bym wsyztko wydała bo zawsze znajdzie się potrzebna rzecz do kupienia..
 
Ostatnia edycja:
a moja dzidzia dzisiaj sie malo rusza :(, wczoraj bezprzerwy, nie spalo wcale. a dzisiaj tylko jak obudze je i to z trudnoscia sie budzi. juz nawet sie troche denerwuje ale chyba wszystko ok.
 
Witam po przerwie:-)

staram się Was podczytywać regularnie ale ponieważ jesteście jak torpedy (w pisaniu na forum);-)to niestety nie zawsze jestem w temacie.

jutro mam upragnioną, wyczekaną 5 tyg wizytę...denerwuje sie niesamowicie ale tak bardziej ekscytuje. Mam nadzieje że z moim maleństwem wszystko dobrze...

ciekawi mnie bardzo (bo widzę że kilka z was czuje już ruchy dzieciaczków) kiedy poczułyście cos po raz pierwsy, ale tak że juz wiedziałyście że to TO

ja tak codziennie nasłu****e, wypatruje....tak bym już chciała tego doswiadczyć....
 
Antonina, ja pierwszy raz poczułam ruchy około 15 tygodnia mniej więcej, to były takie leciutkie mróweczki albo takie lekkie łaskotanie w brzuchu tak od środka, a teraz czuję juz wyrażne mocne kopniaczki :) spokojnie na pewno niedługo poczujesz :)
 
reklama
Do góry