reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

nati_k ja go zaczelam uczyc dopiero jak zaczol kapowac i wzgeldnie mnie rozumiec. Czyli cos ok 18miesiaca. No ale moj syncio nie lapal. Ja chodzilam do pracy i w momencie jak zostawal pod opieka babci lub taty nikt go na nocnik nie sadzal i moje starania szly na marne :( wiec dalam mu spokoj do czasu az mialam miec urlop. Potem zaraz przed 2 urodzinami wzielam sie za niego (moj urlop) i mlody tak sie zamknal w sobie ze kupy wogole nie robil i nie siusial w ciagu dnia tylko w nocy jak mu zakladalam pieluche, wiec ok 3 nad ranem musialam wstawac bo on plakal ze mu tam zle i zmieniac mu pampersa. Pogadalam wtedy z psycholozka i powiedziala ze osiagnelam przeciwny efekt i chlopak jest na anty i do tego ma bunt 2 lata i musze poczekac az mu to przejdzie bo inaczej zawsze bedzie nocnik czy toaleta na nie. No i teraz chcialabym wrocic bo juz mam dosc tych pieluch i juz wiem ze moze i by sie nauczyl ale czekam az pojdziemy do tego pedatry i zrobia mu ta operacje na siusiaka :( ahhh....
nie wszystkim idzie tak latwo w tej dziedzinie....

ja tez juz wysprzatalam chatke, po poludniu przychodzi do mnie kolezanka i bede robic zdjecia sukien slubnych ktore potem wystawie na allegro i ebayu, ktoras chetna? hehe :)
 
reklama
Jeszcze raz dziekuje za gratulacje synka,no ja dzis zrobilam gulasz a teraz odmrazam zamrazarke wiec zaraz uciekam ją myć,no co do sprzatania to regularnie jak co rano ale ostatnio mi topo łebkach wychodzi bo jeszcze jestem chora i chodze tylko dlatego ze musze,syna oddalam na kilka dni do swojej mamy a za kilka dni corke oddam na tydzien to troche mam lzej...

Pyralgine mozna ale wtedy kiedy jak to pani dr.powiedziala wybiera sie mniejsze zło np: przy wysokiej temperaturze gdzie goraczka jest bardziej niebezpieczna dziecku niz sam lek...wiec lepiej wtedy wziasc...ja teraz bralam jak mialam prawie 40 st.

Anawoj życze zdrowka...biegnij do lekarza niech zobacza co jest,przy torbielach to sama wiesz ze roznie moze byc...

Pozdrawiam wszystkie mamusiowate i uciekam...
 
Ja robiłam dzisiaj na obiadek zapiekankę makaronową na specjalne życzenie mojego męża :) za chwilkę jedziemy do znajomych na kawę, bo już dawno się nie widzieliśmy. Za to jutro teściowa zaprosiła nas na obiad więc nie muszę stać przy garnkach, a potem wybieramy się obejrzeć szpital żeromskiego, umówiłam się z moim lekarzem, pokaże nam oddział położniczy, noworodkowy i porodówkę :) napiszę Wam wieczorkiem co ciekawego się dowiedziałam
 
Ja uprzątnęłam dziś tylko wielką szafę z ciuchami, popakowałam letnie do worków próżniowych. Resztę (odkurzanie, mycie podłóg, mycie łazienki) zrobił Mąż. Ja nie mam siły już...

Mitaginka - ja ją mam ułożoną do spania na lewym boku. W nocy się przekręcam na prawy BEZ przekręcania poduszki. Po prostu kolana opieram na długiej części, a na tej, co jest między kolana - kładę wtedy stopy. Czasem też budzę się śpiąc na plecach i wtedy nogi mam zgięte w kolanach i stopy oparte na tej części "międzykolanowej". ;)

Aha, te poduszki z Motherhood nie szeleszczą, bo nie mają w środku granulatu, tylko normalne, miękkie wypełnienie.
 
moja szeleszcząca jest z http://www.rampers.pl
nie wiedziałam, że będzie trzeszczała pod głową. jak nie śpię to nie przeszkadza ale jak zasypiam i się poruszę to jakbym korniki w głowie miała. Była tania bo kosztowała ok 70zł
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy! Jestem pierwszy raz na takim forum więc sorki za błędy!! Chciałam dołączyć do grupy kwietniówek2011 bo jestem w 18 tyg. ciąży i jak wszystko pójdzie ok. to będę rodzić około 17 kwietnia. :-)
 
witaj aneko73 :-D moj oficjalny termin wszedzie w ksiegach to 17kwiecien i powiedzieli ze nie mam sie trzymac tego 25tgo z OM bo tedy to juz na 100% bedzie po najpozniej wywolanie zrobia mi 23go:dry: wiec nie wiem czy mam ten suwaczek zmienic czy zostawic :-(nie wiem juz.

meriderka
link nie dziala:-(
 
witam aneko
Asiunia- tylko sie nie denerwuj na mnie :) ale swoja droga chlopcy gorzej kumaja te sprawy- w koncu to mali mezczyzni hahahaha
z linka trzeba wykasowac slowo nie na koncu
 
reklama
Nisuaagusia, nie martw się. Z tą wagą to jest różnie. U mnie usg z poprzedniej ciąży mówiły, ze dziecko będzie ważyć 4,6 kg, a przy porodzie okazało się, że to tylko 4,2 kg. Na ostatnim usg mówili, że brzuszek dziecka duży, a okazał się normalny.
Gratuluje synka ! Ja niedługo mam usg i mam nadzieję, że właśnie będzie synek, bo córkę już mam :-)
 
Do góry