reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Tysiula ma 37,8 :((((((((
na same święta
i nie pojedziemy do rodziców :(
i żal mi jej, bo płaczliwa bardzo, spac nie może i marudzi 100 razy bardziej niż zawsze
co za święta do d...:(((((((((((
 
Witam z pracy babeczki.

mitaginko zdrówka dla Tysi i nie martw się kochana 37,8 to naprawdę nie jest wysoką gorączka u dziecka, ja swoim dopiero zbijam jak maja 38,5 lub więcej, taka gorączka u Tysi to może od zabkow być, no tylko tyle ze Mariana, umeczysz się.

Moje dzieciaki z T pojechali ze swieconka a ja się mecze w pracy w dodatku bez auta.....wrrr
 
Mitaginka- Jola mądrze pisze. dopiero przy 38,4 powinno sie zbijać, oby się nic nie wykluło. ja osobiście zbijałam jak miała ok 39 ale w pupie to jest o 5 stopni więcej
 
mitaginko dokładnie ja też zbijam jak mała ma 38-39 i widać że się męczy,a do jutra jeszcze sporo czasu:-Dzdrówka

wiecie co nudzę sie:-Dleże a w domu wszyscy śpią,wszystko porobione,jutro do rodziców
no sama nie wiem za co by się tu wziąć:)
 
tyle że ja jej podałam nurofen też przeciwzapalnie, bo ma katar, musiała zarazic się ode mnie...
poza tym płacze, marudzi, jęczy, tak mi jej szkoda
co w dzień zasypiała to po chwili coś ja budziło, więc praktycznie nie spała i oczy tarła tylko i płakała i tak w kółko :(
 
Beata- mi też się nudzi :-D,

dziecię śpi u siebie, dzisiaj druga noc bez łączenia łóżek, pierwsza była taka sobie o 3 wylądowałam u niej a o 6 mnie sama z łózka wywalała :-D:-D, a do tej 3 było chyba z 4 pobudki. jak śpi na połączonych to jedna tylko pobudka. zobaczymy jak dzisiaj. ide spać :-)
 
Wesołych Świąt Dziewczynki :-)



Baby, wszystko w porządku? Nie ma Cię już drugi dzień chyba? Albo i trzeci?? Dobrze się czujesz?

Mitaginka, współczuję. Może jutro będzie lepiej.
 
reklama
Do góry