reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dzięki kobitki za zyczonka w imieniu Liwki. Impreza udana, szanowna jubilatka nadal nie może zasnąć z nadmiaru wrażeń... Jakieś fotki jutro wrzucę bo padam na twarz.
Dobranoc.
 
reklama
No i stuknął nam roczek, impreze czas zaczac:-)

STO LAT DLA JUBILATKI :)

Hej

Liwcia sto całusków !!!:)

Baby w dzien tez nie wypije...

Noc masakra...ile jeszcze wytrzymam, niedlugo..Mam takiego doła ze bym chodzila i plakala caly czas...
Wrocilam ze sklepu godz temu i chcialam uspac Malego bo padal juz...Usypia w wozku...Bujalam 30 min,usnal ja go polozylam do kojca a ten oczy 5zl i placz...to do wozka...ale zrezygnowalam...chce zeby sam usypial w kojcu..JAK TO ZROBIC?? Nie mysli zeby sie polozyc, raz na jakis czas sie przytuli ale wstaje i pajacuje...predzej nie bedzie spal w ogole w dzien..Od M słysze tylko"nie ty pierwsza tak masz"...no wiem ale moze wiecej pomocy z jego strony, jakiegos wsparcia a nie...Tak wiec sama z tym wszystkim...:(

tak jak dziewczyny piszą zostaw małego z mężem i wyjdź niech się pomęczy bo inaczej się wykończysz dziewczyno :baffled:

Owca-oj ci mężowie jakie mądrale. Nie "nie Ty pierwsza tak masz"tylko"my mamy" Ach;-) Jedno jest pewne bez pomocy się wykończysz. Powiem Ci jak postąpiła moja znajoma, której mężowi wydawało się że opieka nad dzieckiem to nic. Jak małżon wrócił z pracy zastał akurat w domu przemęczoną kobietę i płaczące dziecko jakieś tam komentarze, koleżanka jak wstała tak wyszła, wcisnęła dziecko mężowi w ramiona(dziecko było nakarmione, przewinięte wiedziała że wszystko jest ok)Wróciła po 3 godzinach....mąż nieco zmienił ton. Musisz coś zrobić bo się wypalisz. Co do zasypiania ciężko mi pomóc bo moja odkąd skończyła miesiąc zasypia w swoim łóżeczku, karmię i czasami śpiącą czasami z oczami jak 5 zł odkładam i wychodzę. Tylko u nas nie ma płaczu tylko wielki uśmiech, ja konsekwentnie zaglądam przytulam i kładę. Hmmm wiem że to ciężko ale czasami trzeba i 20 razy odłożyć...no i być spokojną, tylko zanim zaczniesz powinnaś odpocząć...może po świętach.
Jola-czekamy na sprawozdanie z imprezki:-)

Moja mała nauczyła się dawać nam buzi:-) tzn tylko mi i mojej siostrze(mam nadzieję że do 18-stki nikogo innego nie będzie całowała;-)) I lalce też daje buziaka i tuli:-)

Adi daje nam buziaki od dawna ale tak śmiesznie bo z otwartą buzią :-D normalnie jak do całowania z języczkiem hahaha gdzie on sie tego nauczył :-p

Kozica nie byłabym taka pewna, że to przez głód u Ksawcia tak jest, bo okazuje sie, że Adi juz drugi dzień zasypia bez butli, 3 dni potrzebował na przestawienie się a teraz już mu nie potrzeba, w nocy nie chce jeść, nie domaga się cyca, wczoraj tylko jedna pobudka o północy (zasnał o 19) i potem koło 6 rano dałam mu cyca tak na dospanie i jeszcze godzinkę doleżeliśmy kimając sobie, kolację zjada taką jak do tej pory przed kąpielą a potem do łóżka, siedzimy obok niego, on się kręci łazi sobie po łóżku, gryzie pieluszkę, w koncu jak już go konkretnie łamie spanie to przytula się do mnie, pobujam go na siedząco i zasypia, w nocy jak się obudzi to wyciąga rączki, biorę go do siebie, pobujam na kolanach i zasypia, tak sobie potem śpimy przytuleni :)
więc moja teoria jest taka, że po prostu dzieciaki traktują nas jak "smoczki" a jak "smoczek" wypadnie i coś je wybije ze snu (nawet szmer albo coś innego) to znowu chcą tego "smoczka" i tak w kółko do rana
 
Dzień dobry.
Ja jeszcze w wyrku. T wstał do dzieciaków ale też dopiero teraz wstali. Zaraz trzeba się zwlec i jaja malować.
Spokojnych świat dziewczynki w milej rodzinnej atmosferze i zdrowych oczywiscie:)
 
witam..
U nas noc gorsza co 5 min wycie..nie mam sily pisac..
Kozica nie glod..jak pisze baby smoczek..w nocy dostaje raz cyca...wczesniej sie nie domaga...od polozenia spac na noc wyje rowno po 40 min z zegarkiem...i potem juz co chwile...myslalam ze po paru nocach zacznie spac..niestety tylko myslalam:( no coz...wyprobowalam WSZYSTKIEGO, pozostaje czekac az przejdzie...
Co do M nawet nie mam kiedy mu go zostawic, z pracy wraca ok 18, szbko zje i wybywa,jak to mowi zarabiac na nas..zawsze po pracy ma cos do zalatwienia...szkoda słow..

Jola fajnie ze imprezka sie udala..czekam na zdjatka:) Ksawcio konczy roczek 13:)
 
Adrianku
Kolorowych snów… Uśmiechu od ucha do ucha…
Pięknych bajek na dobranoc… Własnego pieska i kotka…
Co dzień nowych przygód… Butów siedmiomilowych…
Gwiazdki z nieba… Wspaniałych przyjaciół…
I wesołej rodzinki…
cb0bac3e350588db4cd0f29a64e493cf3dfb6234_560x560.jpg
 
Owca - ja jakos tez glownie spisana na siebie jestem maz praca a po pracy nasza budowa co do zasypiania samemu moze za duzo od niego wymagasz odrazu a sprobuj na waszym lozku tylko nie lulac spiewac tulic ok i niech sie kula skaka itp na poczatku to bedz\ie trwalo 2h a zas krocej i krocej przynajmniej Gracjan tak zasypia zasnie czekam 10 min i do kojca odkladaam jak sie przebudzi to tylkio do spiewuje cos, w kojcu sam niestety jeszcze mi nie zasnal baa on nawet mi nie zasnal sam w wozku


Najlepszego dla jubilatow

Mitaginko Tysi=a Was teroryzuje i tyle wyczailam ze jestescie na zawolanie (tak jakby) i jak jej zle jak sie przebudzi to wkolko Macieju to samo teraz kwestia jak ja doprowadzic do ladu konsekwencja chyba najlepiej
 
baby buziaki dla Adiego!!!!

boliwia
pisz, co tam się wydarzyło...

a co do teorii baby dot smoczka to absolutnie się zgadzam, pisałam o tym niejednokrotnie... wiem, że jestem dla Tysi smoczkiem :/
 
reklama
Do góry