reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

nati potem się znów pogodzicie i znów będzie zgaga :-D
ok, idę się wygrzać do wanny
potem nałykam sie jakiejś rutinacei lub innego ruti....i oby jutro było lepiej!
 
reklama
mitaginka, w koncu jest komu odpisywac, co? ;-) Juz dawno tu tak nie bylo ;-) A, no i zdrowka zycze! :-)

Co do cycolenia, to sie dziwia, ze karmie, bo akurat to taki kraj, ze malo ktora kobieta karmi wiec dziwota. Oni twierdza, ze przez karmienie nie ma zycia osobistego, a wiec i ukochanych pubow ;-) Moze i nie ma az tak, ale jak ktos zaradny to sobie poradzi, gorzej z drinkowaniem... Ja nie narzekam. Poki jestem z Nia w domu to karmie, co mam do roboty? :-D


U mnie w domu masakra... Pamietacie, jak sie pochwalilam, ze juz jest ok miedzy nami. Trwalo to niecaly tydzien i znowu kaszana... :zawstydzona/y: Juz rozwazam najgorsze... A mialo byc tak pieknie... :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No w końcu jest co nadrabiać!! Spisałyście się kochane na medal! Padam na ryj, ledwo mówię (przeziębienie mnie bierze) ale czytać i pisać mogę więc nadrabiam wczorajszy dzień i jezzzdem z powrotem!!
 
suwaczek wywalony. Zapomniałam o nim. My wróciliśmy z zakupów.
W TESCO NA WSZYSTKIE DZIECIĘCE CIUCHY 30% ZNIŻKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kupiłam 2 pary spodni dla Kacperczaka i 3pak bluzek a dla młodego 2x7pak I słodkiego bodziaka z mikołajem.Jak ja dostanę kasę to pewnie jeszcze coś się dokupi :p:D



brzuch mnie napiernicza od @ i wywaliło mi go tak że wyglądam jak w 7 miesiącu :p:D A ja siedzę i popijam piwko wiśnia w piwie :p A co jak odstawiłam dzieciaka to szaleję! Ale straznie mocne to coś ma aż 5,2 % Co na matkę nie pijącą od yyyyyyyyyyyyy jakoś tak albo i dłużej daje efekt lekkiego otumanienia alkoholowego :p No i zamiast szykować się na jutrzejsze zajęcia to ja tu z wami gadu gadu:p:D

Witam nową mamuśkę :) A o spamach to ja też nic nie wiem.

Nati weź ty tego swojego szanownego doprowadź do porządku! Powiedz że od jutro będzie na obiad żarł samą kiełbasę! ( tak wiem i kto to mówi....:p:D) A zgagi nie zazdroszczę. Prześladujący mnie koszmar ciążowy..... boszesz ile ja mleka wypijałam na dobę! W nocy potrafiłam wypić cały kartonik! A i tak g.... dawało...

Dobra więcej grzechów nie pamiętam....szykuję się na jutro i idę spać bo muszę być kontaktowa... Tylko gdzie ja wsadziłam ten plan zajęć ? ....buziole i do poniedziałku...aaaaaaaaaaaa w poniedziałek proszę o skrót wydarzeń weekendowych bo w życiu was nie nadrobię!!!!!!!!!!! Eywa liczę tu na twoją doskonałą pamięć i trafność wyłonienia najważniejszych wątków!
 
Żadna nic do mnie nie napisała więc nie mam co nadrabiać ;)

Emilka wykąpana teraz stoi w łóżeczku i się patrzy jak ja do was piszę ;)

Kurczę wstawiłam suwaczki miałam do nich dołączone zdjęcia i ich nie widać dlaczego??
 
brawo dla Mitaginki za pospolite ruszenie i powrót bb:-)

No dobra, po prawdzie, dzieci budzącę się często w nocy(kolejność przypadkowa) :Feluś, Zuzia, Tysia, NAtka, Asia, Adi, wniosek?? wszystkie na cycu!!

pytanie nr 1 jak odstawić dziecko, by nie czuło się odtrącone a nie pije z butelki?? stopniowo się nie da, drastycznie? mąż powinien na początku do upartego karmić? podarować sobie butelkę? ale co w nocy wtedy? naprawdę szczerzę proszę o rady doświadczone mamy, bo choć lekarze odradzają, to niech spędzą z Natalką jedną noc jak dzisiaj i zobaczymy.. dla mnie to serio temat teraz,więc licze na was!!

Asia u męża w rodzinie dziewczynka 3 lata cycoli w nocy,choć pokarmu nie ma od poł roku, nie potrafi jej matka nie dać, jak robi histerię o 4 nad ranem, nie chce tak skończyć, naprawdę czuje,że już mogę skończyć i że mleka jest mało,czemu Natka nie współpracuje?;)

Agateczkaaa witaj

Draniu przykro mi z powodu porblemów kolejnych:( i z powodu nocy tule mocno:*
Baby fotrlik bardzo fajny
Mitaginka kuruj się kobieto,co byś miała siłę z nami tu dyskutować
Aeyne fajnie,ze rozmowa w przedszkolu udana i prezenty załatwione, ja muszę coś Natce na świeta kupic i tesciom, bo jednak przyjezdzaja w tym roku na świeta, widzieli natusie 2 razy w zyciu,wiec bedzie sie bala jak cholera:/
Nati głupio wyszło z tym ginem, przepraszam,ale mam wrazenie,ze twoj m ma jakies mega komleksy,ze nie mozna zwrocic mu uwagi itp (moj dzisiaj sie postawil,ze go krytykuje caly czas,ale racje przyznalam, czasem przeginam)

a u nas..nic nowego, na termometrze 39,5, dreszcze jak codzien, boje sie,ze to wszystko sie zle skonczy,skoro po 5 dniach jest tylko gorzej ze mna:(
 
eywa widzę ty też masz suwaczek ze zdjęciem ja też miałam skopiowałam kod i jak wstawiłam na forum to widać suwaczek ale bez zdjęcia dlaczego??
 
Aenye, super! Pięknie się Feluś rozwija :tak:Czy tylko moje dziecko jeszcze nie raczkuje i nie "chodzi"? Owszem, do stania się garnie, jak tylko ją za rączki chwycę, ale sama nie wpadnie na to, żeby się czegoś przytrzymać.

eywa, bez antybiotyku Ci raczej nie przejdzie. Taka gorączka jest niebezpieczna dla dorosłych. Zrób coś z tym. Bierzesz jakieś leki? Tulę mocno.

A ja mam do krwi podrapany cały dekolt i piersi. Oliwka mnie strasznie drapie i szczypie podczas jedzenia:-(Obcinam jej krótko paznokietki, ale ma tak cieniutkie i ostre, ze to nic nie daje. Staram się jej przytrzymywać rączki przy karmieniu i też nic. A mnie wszystko szczypie.
 
reklama
eywa widzę ty też masz suwaczek ze zdjęciem ja też miałam skopiowałam kod i jak wstawiłam na forum to widać suwaczek ale bez zdjęcia dlaczego??
kurde,ni w ząb nie pamiętam nawet jak ja to dodawałam prawie 8 mscy temu,wybacz:confused:

Boliwia biorę jednak ten antybioty,bo mała rozwolnienia już nie ma po nim,no i to najgorsze,ze nie pomaga

edit.
też zdrapaniem sobie nie radzę, najgorzej nos mi drapie i piersi oczywiście, no i wciska mi paznokiec w miejsce gdzie skórka wurasta w moim ,taka jak by ją wpychała, boli!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry