reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

ech...
u nas kolejna noc z pobudkami co 2 h :crazy: a i teraz gwiazda nie chce spać
na cycu by wisiała
już cycoliła pół godziny, a jak ją odłączyłam to źle, teraz M ją nosi, a ta krzyczy...
a było już tak fajnie: zasypiała przy cycu bez płaczu, budziła się raz, góra dwa...
Dzisiaj teściowa przyznała, że miała dość. Mała tylko na rękach, marudzenie na maksa itd. Chciała się przemóc i z nią wyjść, ubrała najpierw siebie, potem zaczęła ubierać ją, ale Tysia zaczeła się tak drzeć, że teściowa skapitulowała...A pamiętam jak miała plany, że zapakuje małą do wózka, wózek do autobusu i pojedzie do centrum Katowic do swojej mamy :sorry2: no to pojechała...

jankesowa mój M. też wyjeżdża, znów do Warszawy, tym razem na 3 dni

ok, wrócę za chwilę, bo nie mogę się skupić jak ona wyje..., idę tam
 
reklama
no cisza jakaś,ale to dobrze,bo chce zdążyć przeczytać do gesslerowej:-D
dziś kupiłam małżowi prezent-szczoteczkę elektryczną fajną dosyć, no i była w promocji i się czułam jak nasi rodzice za komuny, były na sklepie 3 sztuki, babka przede mną chwilę weszła i chciała 1, potem 2, a jak ja powiedziałam,ze też chce i się dowiedziała,ze są tylko 3 to że ona wszystkie 3 bierze, sprzedawczyni miła ją oszukała,ze jednej nie może znaleźć bo chciała mi sprzedać,a nie chciała jej tłumaczyć, bo babsko by ją zeżarło,ale i tak się skapnęła,że ma dla mnie tą 3 i była awantura, hehe no ale szczoteczkę mam:-p
 
mitaginka czyżbyś się cieszyła z porażki teściowej??;-)

U nas noc do d.... bo Kuba kataru dostał i musiałam z nim spać w innym pokoju (jak mu się nos zatyka w nocy to zamiast go wydmuchać to ryczy i tak budzi Julka więc musiałam go odseparować). Julek został sam bo mąż ma nocki, miałam uchylone drzwi ale chyba się nie budził bo nic nie słyszałam ;-) Padam dzisiaj i najchętniej poszłabym spać bo dzieci śpią ale o 22 muszę dać mleko... no to czekam.... idę oglądać TV
 
hej hej :-) troche mnie tu nie bylo :-)

po pierwsze - jankesowa, no wiesz, jak mozesz nie wiedziec, czym sie moj D zajmuje ;-) w zabawkach siedzimy juz 5 lat, odkad z Fiolkiem w ciazy chodzilam :-) i firma sie rozwinela z 40 paczek w szczycie sezonu do tira paczek dziennie ;-) hehehe . mozna? mozna!
wspolczuje jazd z mezem.. znam to.. az za dobrze..

baby,
ooo, to trzymam kciuki ;-) ja nie mam poki co @, ale to od tabsow.. ale testa juz dwa razy robilam po 2 ryzykownych akcjach ;-) (tzn zapomniana tabletka).

kurde, nie doczytalam, ale widze, ze o leku separacyjnym mowa.. no u mnie jest, tzn mocno juz ograniczony na szczescie, bo nie tylko u mnie jest dobrze, z moja mama, tata, z Dawidem, tesciowa i moja siostra, i D siostra - ufff - to juz wszyscy - jest ok. z reszta swiata, 'obca', jest be. wtedy placz i ogolnie strasznie smutna minka, odretwienie i szok.

Marma, tez powoli i uparcie odstawiam - rytualnie juz ok 5-6 w nocy ost. karmienie cycem, ok 9 - kaszka 200ml, ok 13 - obiad, ok 16 - cycek, ok 18.30 - deserek, ok 20.30 - 200ml kaszki (dzis - UWAGA - 260ml!!! mowie, raz zrobie wiecej, zobaczee ile wypije - do zera!!!!! az sie boje, ze sie zrzyga..). czyli raz dziennie cycek, czasem wiecej, jak jestem poza domem i widze, ze glodny. ale generalnie raz. i w nocy coraz mniej, nieraz tylko 3 razy, ale to rzadko. zwykle te 4-5 pobudek jest.

a co do pracy.. to ja nie chodze do pracy, a na nic czasu nie mam ;-) heh.. ale tez bym wyszla, tzn umalowala sie, ubrala, do pracy - ideal - na 4-6h, 1500 do reki i bylabym szczesliwa :-D najlepiej w wp.pl, ale tam mnie nie chcieli :-( buuuuu i pewnie juz nie zechca..
nic, za rok mlody do zlobka, a ja na jakies kursy, albo na studia.. moze dostane wiatru w zagle :-)

troche zalatana ostatnio jestem, z mama te zakupy (3 dni i konca nie widac), dzisiaj u kolezanki, no jutro mam wolne ;-) hehe ale nie narzekam, lubie, jak jest ruch. ale obiadki gotuje codziennie i tak :-D jakos lubie zima.

ide nadrabiac :-)
 
po ciężkich bojach zasnęła...
ciekawe na jak długo
masakra jakaś
dry.gif

i tym oto sposobem na to, żeby usiąść na d... mam pół godziny, bo potem wypadałoby pójść spać
 
Witam z rana
Mitaginka- mała pewnie stęskniona i dlatego marudna. A jak teść????

u nas brzydka pogoda :-( a tak ślicznie wczoraj było.

nie mam jak pisać :-(
 
piszecie że odchodzicie od cyca, jest ktos jeszcze tak jak ja że cyc jest glownie?? u mnie raz dziennie zupka+ podjadanie

u mnie także cyc gra główną rolę-oprócz tego obiadek,starte jabłuszka i czasem kaszka.No i oczywiście mięcho i żółtko.A tak to cyc,cyc,cyc...

Dziś mam spotkanie klasowe po 10 latach:-) ciekawe jak się towarzycho spisze?Bo zazwyczaj to byliśmy mega niezgrani:-D:-D:-D
 
reklama
piszecie że odchodzicie od cyca, jest ktos jeszcze tak jak ja że cyc jest glownie?? u mnie raz dziennie zupka+ podjadanie

nati, ja tez glownie cyc. Moja jakas bardzo mleczna. Obiadki slabo je, zazwyczaj daje Jej te male i to czesto pol tego tylko zjada! A tak to kaszka, to jakis owoc, biszkopt, jogurt, ale glownie cyc... No i w nocy cyc cyc cyc...
 
Do góry