reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

witam :-) u nas nocka ok pobudka ok 1 poszlam zrobic mleko a on mi w miedzyczasie zasnal i wstal jesc o 5 :-D a potem wstal o 7 :-)
dzis do konsulatu juz sie boje bo cala wyprawa mnie czeka pociagiem z dwojka bo m w pracy i dojedzie w ostatniej chwili ( o ile zdazy)...czas wyliczony na styk juz sie boje...
asiunia moze ona mu sie po prostu nie podoba no co zrobisz :-p
aenye wspolczuje salmonelli :-( ciekawe czym mlody sie zarazil skoro tylko on jest chory...
marma zdrowka :tak: m niech sobe sam zostanie z chorymi dziecmi i posprzata jak taki madry :angry
hatorska widac ze stara sie Twoja niania :-) najlepszego dla malej :-)
 
reklama
dzięki dziewczynki :)
hatorska no to trafiłaś na dobrą nianię. Gratulacje dla półroczniaka!!!!!!!! Powodzenia na kontroli :)
Wilimek powodzenia na konsultacji

Przemo śpi już 1,5 godziny i mam nadzieję że pośpi jak najdłużej bo inaczej znów będzie cały czas tylko płakał... Kacper bajki ogląda co by brata nie budzić ja co nieco ogarnęłam i pora zabrać się za obiad ale weny brak :( Może jak Przemo się obudzi i zje pójdziemy na krótki spacer. Taka piękna pogoda...
 
ayene u nas była sytuacja ,że kilka dni po weselu przyjaciólki ktoś zachorował, ale to sanepid sprawdzał od razu, listę gości musiała podać, sprawdzali wszytko, po to się samo z siebie nei bierze przecież, jeśli w jedzeniu to ktoś też to jadł na pewno, kurcze przykro mi
Marma was też mi żal niesamowicie,oby te choroby się skończyły
siedzenie to fajna sprawa:) siedzi koło mnie z pudełkiem zabawek a ja na bb;) nie to,że sie lenie, komodę przepakowałam, tzn zawartośc do nowej bo wywalamy dziś te misiową, obiad sie gotuje, zupka dla młodej też, spacer był, więc luzz

ładna nocka była, ciiii nie zapeszam!
 
aenye ojejku, biedny Masio... Co on zjadl? Bo cos musial ze sie zarazil... Przedszkole? Powinno byc sprawdzone. Niestety nie wiem jak to sie leczy...

wilmek powodzenia w konsulacie!

jezu jaki u nas upal! masakra! Ja juz chce jesien i zime! Sanki juz kupilam :-D :D haha
 
aenye chorobsko od jedzenia jakiegos niestety.....

moj spi drugi raz uffff... zasnal znowu przy cycu... tzn pije konczy szybko smoka daje i spi.. wczoraj smoka zgubilismy wyrzucil ze spacerowki chyba... tzn napewno bo dzis jade patrze lezy ale juz mamy nowego ladniejszego z krecikiem :(
 
no zalamka u nas, tzn Maks sie czuje dobrze, tylko ze sry. gorzej, ze boje sie, ze przedszkole sprawdza i np nie pozwola mi malego (albo - o zgrozo - w ogole Fiola tez) puszczac do pkola przez miesiac - to sie chyba zalamie. ja jednego dnia nie moge z nimi bez nerwow wytrzymac, to nas wszystkich wywioza gdzies w workach chyba. ;-)

a co do leczenia to jutro sie dowiem - bedzie gotowy antybiogram dopiero.

a wzielo sie z zarcia na pewno w pkolu - bo juz Amelka ma takie same objawy i jak wczoraj gadalam z babka w pkolu to tez mowila, ze sie wiele rodzicow skarzy, ze dzieci maja wysoka temp i biegunke. nozesz w morde. co oni za syf im dali do zarcia! GRRRRRRRRRR.
 
Aenye jakaś lipa w tym p-kolu...

Dziewczyny właśnie mąż dzwonił i w pon. ma być w Dublinie !!!!
zostajemy sami z młodym !!!!!
 
reklama
hatorska-sto lat i zdrówka dla Bianki!!!

Wpadłam w krótkiej przerwie między spacerami;-)

aenye-zdrówka dla Maksia!U Marysi w p/kolu też dziś niewesoło-dwoje dzieci z temp.leżało na materacach,dużo ma grypę,a jedna przebiła głowę i.... zostało 6 dzieci na 24!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oby się tylko u nas nic nie przyplątało...:no:
 
Do góry