reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Hej,Hej .

Aenye- ja nie rozumiem takich ludzi,przemilczeć nie mogą Waszej decyzji tylko dosadnie pokazywać swoje niezadowolenie z tegoż imionka matko, imię jak każde inne, wybieracie Wy dla Waszego dziecka a nie oni ,komentarze winni zostawić dla siebie ale cóż ... Ważne się Wam podoba i w przyszłości one dziecku również nie zrobi krzywdy ( jak to mówili też nie ? ) .

Nowe dzidzie są,pięknie a moja dalej we środeczku .Wczoraj mąż mnie zakupił herbatę z lisci malinek wypiłam pierwszą szklankę dziś też po 3 razy dziennie planuję ale nie liczę na rewelacje po niej. ja nie wiem czym mam sprowokować, czasami tak mnie się wierci przeważnie na wieczór ,że mnie aż ''tam '' jakby w szyjce kuje że idzie nie wyrobić ,aż wczoraj w pewnym momencie myślę aby mego budzić że skurcze mam bo aż mnie się brzuch napinał boleśnie ,ale się położyłam i cisza,zasnęła chyba hehee.

Znowu pikna pogoda się szykuje a ja ..... nie mam w czym już wyjść,wiem żenujące to ,ale na prawdę,cały czas jak było jeszcze zimno w takich jakby tych leginsach łaziłam i tunika do tego,i kozaki,ale tera jak tak ciepło w czym wyjde wszystkie ciążowe spodnie jakie mam są za małe tzn, cisną,no porażka,a nie wyjdę bez kalesonów bo zamarzne chyba ,nie wiem ,adidasy do tuniki ubrać ale spodnie by lepiej wyglądało,masakra mam problem heh.
 
reklama
ayene ja takie skurcze miałam na drugi dzień po porodzie,dokładnie takie jak opisujesz, a że byłam w szpitalu to wytłumaczyłam lekarce i pytałam czy to ok, powiedziała,że tak...po 2 dniach minęło, nie martw się jeszcze

chwaliłam wam się,że połóg kończy mi się w rocznicę ślubu?:-D
dziecię odsypia wczorajsze ekscesy brzuszkowe, jak mi żal słoneczka mojego ,że nie umiem jej pomóc:-(
 
kurde laski, to taki dziwy bol, nie jakby skurczowy tylko po prostu jakby wszystro w srodku bylo jednym wielkim mega siniakiem, takie obolale... no nic, od rana juz nie boli, ale wczoraj wieczorem, w nocy i dopoki sie nie zalatwilam to koszmar. ale moze taka dziwna kolka? no nic, ale dzwigac nie powinnam, nie?

nati
, dobrze, ze z pepkiem lepiej :-)

lilou :-) no okazja fajna :-)

ale fajnie, ze antoninka, sunshine i anisad sa po :-) a ktos wie, czemu kozica zle sie czula?

emi, dzieki. a nie masz balerinek zadnych? do tuniki i legginsow super :-)

a co do imienia - choc juz staram sie nie myslec, to z rewelacji uslyszalam, ze dalismy dziecku imie na czesc strasznego mordercy i sk...syna (dzierzynski), ze felek srelek , kurdupelek i w ogole kojarzy sie z opojem spod budki z piwem, ze jakas piosenka kazika byla - felek z gnojnej czy jakos tak.
i to wszystko moja kochana rodzinka i rodzinka D nam funduje. az nie mam ochoty isc na swieta do nikogo.

wczoraj juz nawet myslalam, zeby dac jednak Kubuś, imie sliczne, tylko jakos mi nie pasuje do malego i juz. mimo to chcialam dac sie zlamac. ale dzis wstalam z nowa sila i bede walczyc "o dobre imie" mojego sloneczka.
 
aenye- może no troszku przdźwigłaś się, ja po urodzeniu Huby płakałam jak mnie się np.zachciało kupkę, wszystko rozpierało w środku, najlepiej jednak jeszcze wstrzymać się o ile to możliwe z dźwiganiem .
a balerinki hmmm mnie one się jakoś nigdy za bardzo nie podobały,ale ostatnio jak zobaczyłam w sklepie to sobie sprawie takie jakieś ładniutkie :)

powinnam dziś skoro jestem dzień po terminie jechać na ktg ? we wtorek jak byłam na wizycie to powiedział gin że jak nie urodzę do terminu to w piątek się stawić na IP. może najpierw tam dryndnę i się opytam , bo zaraz lecieć panikować nie wiem , z Hubertem nie pamiętam jak to było ile po terminie przyszłam do nich . jeszcze mnie za panikarę jaką wezmą różnie bywa .
 
mega prasowanie zrobione, pranie wstawione, objad prawie zrobiony (postowe nawet :), czyli kotlety ziemniaczane z gotowanych ziemniakow z sosem grzybowym), dla psa ugotowane, warzywa na salatke sie gotuja, dzieciątko najedzone i spi. tylko jeszcze posprzatac i na spacer :-)
Aenye- o mam dokladnie takie samo uczucie jakby wielki siniak- to od dzwigania niestety :-(, wyslalam Ci nr susnhine
 
nie mam pojecia :-(, no tak troche dziwne ze "tylko od dziecka" dzwigania, ja sie staram teraz nie dzwigac ale jak szlam po schdach tzn pchalam wozek po podjezdzie a w wozku oprocz malej to 4kg kielbasy i 2kg kurczak to ledwo pchalam tak to bolalo.
mam nadzieje ze to nic zlego, nie chce mi sie do lekarza jechac a dopiero 6 czerwca mam wizyte
 
reklama
ja chyba do poloznej zadzwonie, jesli sie te moje bole powtorza. kurde, moze to np od lyzeczkowania.. nie wiem, rozorali mi w srodku ta macice ciut w koncu, ale zeby dotad nie bolalo, dopiero teraz?
 
Do góry