reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

witam!
u mnie też cisza...wczoraj w dzień była jakaś nadzieja a noc całkowicie spokojna jak nigdy...spało się super tylko 4razy do wc ale zaraz zasypiałam i nawet tych twardnien nie czułam... trzeba sie brac i jakies przysiady porobić może ruszy. czop juz chyba cały odszedł bo już sucho...

wszystkim "wypakowującym się" dziś życzę szybkiego i bezbolesnego spotkania z maluszkami :)
(ja też chce!!!!)
 
reklama
dzień dobry. jak się melduję to znaczy że dwupak :angry:
aknovi trzymam kciuki
zaraz wstawię sms od mitaginki:-( od 1 w nocy miala skurcze bolesne i zadnego postępu poza tym... :(

a nawet nie wiem co pisać
aenye to Twój wielki dzien przynajmniej wg anisad:-p
margola- morgaine wie co mówi ona teraz będzie na na obrotach x3

krótko a jakże treściwie :angry: ;-)
 
biedna mitaginka..jak ktos potrzebuje skurczy to nie ma a tak to sa :-(
aknovi tez juz troche lezy nie mogliby juz czegos zrobic?
zjadlam sniadanie i nic mi sie nie chce...
 
wiecie co, ja podziwiam mitaginke.
całą ciążę przeleżała, męczyła się w szpitalu, teraz w nocy zaczęły się skurcze i dopiero teraz 4cm rozwarcia. biedactwo, ale córcia tym bardziej jej to wynagrodzi

mitaginka ZŁOTA MAMA Z CIEBIE
 
oo u mitaginki juz 4cm to dobrze ze przynajmniej te skurcze cos zadzialaly :-)
ja mam wizje wywolania po swietach i jak sobie o tym pomysle to juz mi niedobrze
a gdzie asiunia zniknela?
 
A może Nati, poczekacie z Aknovi na mnie i razem sobie urodzimy w redłowie ? :-)

Aenye, rzucam na Ciebie urok skurczowy przeporodowy żeby się mogła spełnić moja przepowiednia. Zresztą moja przepowiadnia na dziś dotyczy także Aknovi...zobaczymy :-)
images
 
reklama
Do góry