reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

hehehehe ja to tez juz ktorys raz czytam :-D

ale nie teraz ide spac, koniec, kropka, moze mi zejdzie caly dzien z tym porodem, znajac zycie, wiec musze miec sily!!!

buziaki, skorupko kochana, damy rade :-D podaje ci nr na pw, napisz jutro :-)
 
reklama
wilmek dzięki:-)
aenye wiadomość otrzymana. będę pisać na pewno:tak:
zwlekłam się z łózka jakieś 20 minut temu. śniadanko mi podano. świeże bułeczki. mniam!:-D noc oczywiście nie przespana. Mały musiał pokazać na jakie harce go stać:wściekła/y: a tak to nie dawał znać o sobie przez caaaaalusieńki dzień. nie wiem kiedy to wszystko odeśpię. na 8 w życiu się nie wyrobię do tego szpitala a ja się nigdy nie spóźniam nigdzie. jaka paranoja, że na własny poród to zrobię:-p

a tak generalnie, to życzę Wam miłego dzionka i szczęśliwych rozpakunków:-D
 
skorupko, bedzie git na bank :-D buziaki!

u mnie dupa, sraka, kupa, dupa. wszystko przeszlo. moze jak pochodze to sie zacznie.. dopoki nie zasnelam czulam skurcze.. i co, nic. siet, siet, siet.
 
Witam!
A ja wcinam sobie rogaliki popijajac kawka...
Zaczyna sie klolejny dzien i kolejny dzien czekania... Alez Wam zazdroszcze dziewki tych czopow, skurczybykow i w ogole... U mnie zastoj totalny :-( W srode kolejna wizyta, ktora pewnie nic nie przyniesie. Nawet sprzatac mi sie nie chce, bo wiem, ze to g**no da a tak, zeby bylo czysto to mi sie nie chce! :-| Ale czyms sie trzeba zajac, co by nie zwariowac...

skorupka!! W koncu!! Doczekalas sie kobieto ;-) Przesylam Ci swoje ostatnie pozytywne fluidy, trzymam kciukasy, zeby wszystko poszlo dobrze! :-)

aenye, nie chce dolowac, bo wiem, jak to jest, ale Ty chyba tez juz sie terminujesz... Do bani, co? :-/
 
witam :-)
pojsc spac na 6 godzin tylko to jakies wariactwo chyba sie przyzwyczajam do malej ilosci snu ;-)
i na dokladke jakies oczyszczania organizmu od rana..nawet po olejku tak nie bylo :szok: a ja dzis egzamin jak juz do niego dotrwalam to moglabym zdac...
aenye przykro mi ze przeszlo moze sie jeszcze rozkreci za chwile...
dranissimo a kiedy wywolanie jak cos?
 
wow, wilmek, 6h to duzo, ja czasem spie 4h albo cos kolo tego i mam tak juz od jakichs 2 miechow. Raz na tydzien moze udaje mi sie wyspac...
Nie wiem kiedy wywolanie i w ogole nie wiem co ze mna? W srode pojde to moze w koncu sie czegos dowiem. Tutaj niby do 10 dni sie czeka! :-( Ale wczesniej to ja sobie harakiri zrobie i sama swoje dziecko wyjme!
Powodzenia na egzaminie!! :-)
 
witamy sie
u mnie tez cisza :-(
do polnocy sie klucilam z mezem tzn on mi gadal a ja ie denerwowalam ale nawet porzadne nerwy nic nie daly. kulo mnie tylko po lewej stronie na dole moze jelita. oj cos czuje ze ten czwartek to realny bedzie, zaraz zadwonie na ip i sie bede dopytywac kiedy mam przyjechac jak powiedza ze za wczesnie to moze po skierowanie do gin podjade.
 
Witajcie :) Potem może Was podczytam, zaraz dalszy ciąg przeprowadzki.

Sms od Aknovi, póki co nadal nie urodziła i jest przeziębiona :-(

Aenye, dziś Twój dzień, szykuj się :-)
 
reklama
Do góry