reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Dziewczyny, doczytałam Was, ale nie mam siły każdej z osobna odpisać, przepraszam. :* Do kitu mam dziś dzień. Żołądkiem mi wywija na wszystkie strony, mdłości wieczorne się zaczynają, a ja - chociaż jestem padnięta - nie mogę zasnąć. o_O Ciepło o Was wszystkich myślę. Gosik - kciuki były i są zaciśnięte, Lenka - najważniejsze, że czuwa nad Wami lekarz, wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Gosik i jak tam?
tamii dzięki bardzo, pewnie macie rację, zrobię badania, a na poniedziałek jestem umówiona do innego lekarza, zobaczymy. Podejmę decyzję po tej wizycie.
 
Oj jakie tempo, nie było mnie pół dnia a tu tyle do nadrobienia. Cucumber cycuchów tylko pozazdrościć. Ja miałam duże C a teraz ledwo mieszczę się w D. Faceci mają radochę.
KOT nie mam doświadczenia co do lekarzy ale intuicja mi podpowiada zmianę na innego, możesz zawsze wrócić di poprzedniego jak nowy nie będzie odpowiadał.
Witam nowa kwietnióweczkę.
Wróciłam z rozdania dyplomów- i po rozdaniu dyplomów był poczęstunek. Wszyscy myśleli, że będą suche ciasteczka a oni nawet świnkę pieczoną wystawili. Pyszności 3 stoły aż nie wiedziałam za co się zabrać. pociapałam trochę i ledwo zdążyłam do domu dojechać. No cóż zamiast porannych mdłości ja mam zawsze wieczorne. [FONT=&quot][/FONT]
 
Rety, laski, ale Wy masie wenę!!
Koot, stukniety jakiś ten Twój lekarz. Ale z nimi tak juz jest, jak prywatnie i za kasiorkę, to po dupci całują, a jak na nfz to wstręty robią. Ja chodzę całkiem prywatnie, bo moja gina nie przyjmuje na nfz. Nazywa się dr Ewa Banach i ma gabinet na Ściegiennego w tym takim odremontowanym budynku. Kiedyś pracowałam w firmie, która dawała abonament w Medicoverze i tam na nią trafiłam i musze powiedzieć, że polecam gorąco. Płacę co prawda za wszystko, bo jak nie ma umowy z nfz, to nawet skierowania na badania mi nie może dać, ale ostatnio zrobiła mi pełne genetyczne usg i jeszcze 4d włączyła na chwilę a skasowała jak za normalne. I jest wyjątkowo, jak to nazwać... normalna (a może lepiej ludzka). Nie gada lekarskim żargonem, którego nikt nie rozumie i podchodzi do wszystkiego z rzadko spotykanym rozsądkiem.
Cucumber trochę Ci zazdroszczę. Mój ślub był szybki i skromny, bo tak chcieliśmy, ale tak sobie czasem myślę, że te bajery z biała suknią, weselem itd. też mogą być zabawne. Choć z drugiej strony, nie lubię stresów.

A moje panie z przedszkola wymyśliły sposób na Hankę. Wyjaśniłam im , że mała ściemnia (wczoraj wyszliśmy na spacer z rowerkiem i śmigała aż miło), więc się przestały z nią cackać. Jak zaczęła robić cyrk, to ją postraszyły... buraczkami. Ona nie znosi warzyw, więc poskutkowało rewelacyjnie.
A co do piersi, to też mi urosły sporo, powymieniałam staniki z A na D+. A co do karmienia joll to coś mi się zdaje, że rozmiar nie ma znaczenia. Ja naturalnie bezcycasta kobieta karmiłam Hankę najmniejszych problemów. A moja koleżanka, normalnie D w porywach do E i miała z karmieniem problem. Małe jest piękne.
 
Dziewczynki ja na przeziębienie polecam herbatę z cytryną i miodem (tylko miód dodajemy jak herbata trochę przestygnie) stosuje od lat i jest naprawdę super zwłaszcza jeżeli wypije się też tuż przed snem. Ja ogólnie nie mogę przyjmować żadnych leków ze względu na serce (tachykardia) i tylko tak się leczę. Jak nie byłam w ciąży to tylko rutinoscorbin i herbatka był w użyciu.
 
witam z rana. W koncu przespana noc, nikt mnie nie budzil:-). Tylko 2 razy do kibelka na siusiu ale o 23 i o 4 wiec wlasciwie jeszcze wieczorem i juz rano. Zdjelam stanik na noc wiec jak o 4 sie obudzilam to wylam prawie z bolu. :-(Moje D zmienilo sie w E wiec nieznacznie. Niestety najwygodniej mi tylko w stanikach triumpha wiec chyba sobie juz do karmienia kupie.
Witam nowa kwietnioweczke.
milego dnia bez mdlosci, wymiotow i wszystkich tych "przyjemnosci" ciazowych.
 
cześć wszystkim
ja od 6 na nogach. dzieci w szkole, kuchnia w trakcie sprzątania, ale zaczęło mnie tak drapać w gardle, że o mały włos nie zahaftowałam podłogi , więc siadam i czytam
głowa mi pęka
 
reklama
Hej
smile.gif
Ja po wizycie. Maleństwo żyje
1_jupi.gif
ma już 5,3 cm i pięknie bije mu serduszko. Machało ciągle rączkami i nóżkami i nie chciało współpracować z ginem. Miał problem z pomiarem przezierności bo nie chciało ustawić się boczkiem ale jakoś w końcu złapał i jest niby tylko 0,5 mm
1_jupi.gif
Mam nadzieję że zmierzył prawidłowo...w każdym razie tyle mam wpisane w karcie ciąży. Kość nosowa obecna
1_jupi.gif
A płci nawet nie sprawdzał, powiedział że powie koło 18 tygodnia. No trudno, najważniejsze że wszystko wygląda ok. Ogólnie nie przesadzał z pomiarami bo i tak w poniedziałek będzie powtórka na prenatalnych. Mówiłam o wynikach tarczycy i powiedział żeby skonsultować się z endo i powtórzyć badanie w innym laboratorium. Ogólnie jestem happy
1_jupi.gif
oby tylko z tą tarczycą jeszcze się wyprostowało.



Cucumber, łał, super rozmiar :-D Ja większe cycki miałam tylko po porodzie, przy nawale mleka ale i tak mieściłam sie swobodnie w miseczkę C. A potem zmalały do zwykłej wielkości, szczerze to przeważnie chodzę bez biustonosza :cool2: Podczas karmienia musiałam i ciągle był problem, bo pod biustem mam 67cm a staniki dla karmiących zaczynają się od 75. Więc chodziłam w zbyt luźnych tylko żeby wkładki utrzymać...

Joll, ale miałaś przejścia...Takich lekarzy to powinni od razu wyrzucać :wściekła/y: Całe szczęście że nie skończyło się jeszcze gorzej...

Tamii, w poniedziałek powtórzę badanie i będę się umawiać do endo :tak: A Ty jaki masz poziom hormonów?

Madziarkas, witaj :-)
 
Do góry