reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Ja od zawsze chciałam mieć rude włosy i piegi. Natura jednak zrobiła ze mnie blondynkę - złoty blond taki nierówny i bez piegów :((( Jak się wkręciłam w farbowanie to co rusz miałam rudy - przeszłam chyba wszystkie możliwe odcienie,kocham rudości. Ale teraz w ciązy z kolei naszło mnie na blond i próbuję do tego swojego wrócić,czyli blondobalejaże, żeby z tej rudości zejść. Pewnie na jesień mi przejdzie i znowu się na rudzielca przefarbuję :0
Raz trafiłam na takiego zabawnego gina, ordynatora na oddziale na którym wylądowałam który się mnie zapytał wprost - pani to chyba nie jest ruda z natury?:confused: Ja zdziwioną minę musiałam mieć i moj mąż chyba też bo akurat był przy rozmowie, bo sie doktorek tłumaczył - bo pani łonowe włoski do rudzieca nie pasują :szok: Szok normalnie jaki spostrzegawczy :-D:-D
 
reklama
acronka ja pierdzielę, ale komentarz ahahah. pani włoski łonowe do rudych nie pasują....hahhaha
to znaczy że oni znają nasz naturalny kolor włosów...?? bo ja swojego nie znam hahahahahahahha
 
moze ginowie na studiach mieli egzamin- okreslanie naturalnego koloru włosow po owlosieniu lonowym :-D:-D
ciekawe, co jeszcze na podstawie czego sa w stanie okreslic :szok:
 
Hej Laski ! :)

Nadrobilam te 15 prawie stron...uff... aż się spociłam :-D
Miałam nadzieję, że po całym dniu nieobecności któraś już będzie po, a Wy dalej się obijacie i kanapy grzejecie.

Córa na urodzinach więc mam jeszcze godzinę wolnego ;)

Ja też się cieszę, że jestem tu na forum z takimi wariatkami ;)

Wszystkim stękającym z bólu życzę lepszego samopoczucia, a mitagince życzę zatwardzenia dla odmiany :-D

Ewa, nie żartuj że u nas -10 stopni ! To jakis kiepski żart :wściekła/y:


niestety to nie żart mi sie też ta wizja nie podoba:-(
 
Ja od zawsze chciałam mieć rude włosy i piegi. Natura jednak zrobiła ze mnie blondynkę - złoty blond taki nierówny i bez piegów :((( Jak się wkręciłam w farbowanie to co rusz miałam rudy - przeszłam chyba wszystkie możliwe odcienie,kocham rudości. Ale teraz w ciązy z kolei naszło mnie na blond i próbuję do tego swojego wrócić,czyli blondobalejaże, żeby z tej rudości zejść. Pewnie na jesień mi przejdzie i znowu się na rudzielca przefarbuję :0
Raz trafiłam na takiego zabawnego gina, ordynatora na oddziale na którym wylądowałam który się mnie zapytał wprost - pani to chyba nie jest ruda z natury?:confused: Ja zdziwioną minę musiałam mieć i moj mąż chyba też bo akurat był przy rozmowie, bo sie doktorek tłumaczył - bo pani łonowe włoski do rudzieca nie pasują :szok: Szok normalnie jaki spostrzegawczy :-D:-D
twoje loczki go chyba zaintrygowały he he dobre dobre:-)
 
-a ja mam dylemat

wegiel czy smecta utrudniaja absorbcje innych leków, a ja co 6 godzin biore fenoterol...
i teraz nie wiem, czy lepiej brac np. ten wegiel (i zahamowac biegunke, ale nasilic skurcze, bo fenek bedzie gorzej działal), czy moze nie brac wegla i latac do kibelka...ale pozwolic fenkowi działac...
nie wiem, co bedzie lepsze...
jak myslicie?
 
mitaginka - może lepiej nie wiedzieć:)
Choć z drugiej strony to ciekawe o czym rozmawiają faceci-ginekolodzy na jakimś priv spotkaniu ;-)
Mina mojego męża - bezcenna :)

edit: a tak swoją drogą,od tamtego czasu się bardzo pilnuję z goleniem na wizyty. Wtedy miałam krótki odrost :D

mitaginka - ja bym brała wegiel. Przeciez się wykończysz dziewczyno tym czyszczeniem.
 
Ostatnia edycja:
hej waaaam
odpaliłam bb o 10 rano i co zdążyłam coś poczytać, coś mi przeszkadzało, nie mogłam skończyć, potem kolejne podejścia, znowu mnóstwo zaległości i znowu przeszkody:-) ale chyba właśnie dałam radę!
mój humor duuuużo lepsiejszy, a w tym też wasza zasługa,jak się tak poczyta te wasze wariackie posty to od razu lepiej;) aż mężu zdziwiony,że mu piwo polewam ,bo od wczoraj miał mieć zakaz ,bo termin już;))))) no ale nie mam dziś w planach nocy na porodówce spędzać, więc niech korzysta!

Nelcia na pewno dojdziecie do ładu z tym wszytskim, dzidzia podrośnie, chałupkę dostosujecie, nerwy odejdą, sama radość zostanie
Mitaginko też bym jednak wzięła węgiel
Morgaine i inne dziewuszki niezadowolone z włosów czy czegokolwiek innego, ja mam dziś wrażenie,że mam chudsze nogi,hahahaha to ci dopiero! pewnie po prostu mam mniej spuchnięte, bo wyjątkowo dziś w domu siedze a nie latam,ale na wagę nie wchodzę, będę żyć w przekonaniu,że samoistnie nóżki schudły, po co się dołować:D
we wtorek wizyta mam nadzieję ostatnia, chociaż kto wie...a mała lata z boku na bok,nie wiem jak ona to robi,gdzie z najduje miejsce, bo każdy taki ruch na masakryczny ból, ale ona sobie nic z tego nie robi, coś czuje,że będzie miała charakterek po tatusiu:D a z opowieści teściowej niezłe ziółko to było, nie taki aniołek jak ja:-D
 
je jeee hej :-)

melduje, ze obejrzalam w koncu ten film Inwazja - Bitwa o LA i moge ostatecznie isc rodzic :-D takze dzis dzieci u babci, a my hulaj dusza. na razie maz gra na xboxie, a ja nadrabiam bb :eek: cos sie szykuje goraca noc :eek: :-D :-D :-D a film slaby, ofkors, w ogole bardziej wojenny niz sf, zawiodlam sie. no ale nic.
skurcze lekkie caly dzien znowu. etam.

z moim fryzem to cos dziwnego, nie wiem, jeszcze sprobuje je raz umyc i porzadnie wyprostowac, zobacze, czy cos sie da ulozyc z tego.. bo nie chcialabym w sumie obcinac, tyle sie nazapuszczalam juz, no..
i koloru tez mi zal troche, no ale tu juz postanowilam. w poniedzialek sie zrobie na bostwo.

nie, no nie wiem, co pisac... chyba jutro wam poodpisuje.. buzia!
 
reklama
moze ginowie na studiach mieli egzamin- okreslanie naturalnego koloru włosow po owlosieniu lonowym :-D:-D
ciekawe, co jeszcze na podstawie czego sa w stanie okreslic :szok:

kto mnie zna lepiej, ginekolog czy mąż????:confused: :-D

mitaginko ja też bym brala wegiel bo jak masz biegunke to i tak fenek gorzej dziala bo na pewno tez wylatuje z ciebie z predkoscia swiatla:) a czemu nei smecta???

aenye to idź już zbieraj małża sprzed xboxa i do dziela!! czas zaczac rodzic :-D - ale po upojnej dzisiejszej nocy nie bedziesz miala jak farby w pon zrobic!! no chyba ze lezac po porodzie w szpitalu:-D takze sie jeszcze zastanow krakersiku :-D

moje dziecia śpią, ja wykąpana, pobalsamowana, pazurki pomalowane na kolor of kors pasujący do apple i mojej sypialni;-)
piękna piżama ubrana - szkoda że małża nie ma:-( pracuje

ej a wam też ostatnio się chce?:-D no kurka jak mi sie ostatni miesiac nie chcialo tak mi sie zachcialo!!!!! a tu chlopa nie ma!!!
 
Do góry