reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2011

Hej nie znamy się, na innym watku dziewczyna podala linka. To jest nowe rozporzadzenie odnosnie opieki okoloporodowej. Wchodzi w zycie 7 kwietnia tego roku wiec warto sie zapoznac, szczegolnie od str 12. Teraz szpitale beda musialy sie do tego stosowac takze warto sie z tym zaznajomic bo wiadomo jak to jest. Ja jeszcze mojemu kaze to przeczytac i wydrukowac najlepiej zeby jakby co to wiedzial co i jak. Moze w koncu bedzie u nas mozna rodzic po ludzku... http://www.mz.gov.pl/wwwfiles/ma_str...k_24092010.pdf
 
reklama
mam już dosyć tego remontu :( mam wrażenie, że to się nigdy nie skończy :( w ogóle jakiś taki senny dzień, ale wpadłam do pracy i dostałam tulipanka :) fajnie macie z tymi czekoladami mniam
 
Wpadłam po marudzić. Już mam serdecznie dość wszystkiego. Zaczynam 3 tydzień pobytu w tym więzieniu i chce mi się wyć. Niedługo zacznę gryźć ściany! JA CHCE DO DOMU !!!!!!!!! Wszystko mnie boli skurcze mam ciągle, brzuch boli już chyba wole urodzić. I tylko gapie się w ten obrzydliwy sufit!aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
marma kurcze nawet nie wiem co napisać no bo co w takiej sytuacji Cie pocieszy??!! trzymaj się zdrowo i ciepło, myślami jesteśmy z Tobą, dasz radę!! już niedługo!!
 
dranissimo Ale ze jak? Pokupowalas juz róze? Jesli tak to pdziwiam, moj lekarz w 26-tym tygodniu powiedzial ze dziewuszka a ja nadal mam momenty ze sie zastanawiam czy kawaler nie wysoczy;-) A u was 50 na 50 no no

No jak nie, jak tak :-p W sumie staram sie kupowac uniwersalne ubranka, ale jak mi wpada w oko jakis rozyk i to takie slodziutkie jest ;-) to sie powstrzymac nie moge ;-) No i kilka sukienek tez juz mam, no nie idzie nie kupic! :-) Jak sie okaze, ze to chlopczyk to nic straconego, zawsze mozna cos dokupic - a roze przydadza sie na kolejnego bobasa, moze bedzie kiedys bedzie dziewczynka ;-)

Nie martw się, szkoda nerwów. Zapomnij o dniu chłopaka we wrześniu ;)

cucumber teraz to juz sie obchodzi Dzien Mezczyzn :-) W Polsce 10 marca - srednio ponoc sie przyjelo, skoro nikt nie wie ;-p a na swiecie 19 listopada :-)
 
Wpadłam po marudzić. Już mam serdecznie dość wszystkiego. Zaczynam 3 tydzień pobytu w tym więzieniu i chce mi się wyć. Niedługo zacznę gryźć ściany! JA CHCE DO DOMU !!!!!!!!! Wszystko mnie boli skurcze mam ciągle, brzuch boli już chyba wole urodzić. I tylko gapie się w ten obrzydliwy sufit!aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Trzymaj sie kobitko... :rofl::rolleyes: Buziaki dla ciebie... i dużo cierpliwości życzę... :tak:
 
Marma, trzymaj się kobieto ! Wyobrażam sobie, że leżenie w takim miejscu zbyt długo może doprowadzić do szału. Jeszcze troszkę...

Jeszcze chciałam się pochwalić, że test obciążenia glukozą 75 wyszedł w normie:) Hurraaaa !!! Az bałam się dzwonić do przychodni, bo miałam jakieś dziwne przeczucia, że mam cukrzycę i że stąd te 20 kg na plusie.

W pon wizyta u ginka. Oby wszystko było ok :-p
 
reklama
to znowu ja
skurcze na ktg do 70, co 10-15minut. rozwarcie - szyjka przepuszcza palec i ani drgnie ( już od tygodnia)
główka wysoko....a ja w domu. doktor stwierdził, że przy takim tempie, to jeszcze do terminu dociągnę. dopiero wtedy będzie interweniował. tętno super, rusza się łobuz ciągle.....
i tylko ja mam dość
 
Do góry