reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

heja baby Jak przygotowania do sylwka ???
Ja spedzam w domku z moja rodzina W sumie sie ciesze ale jest kilka rzeczy na nie no ale coz ...
Jestesmy na szczescie wszyscy zdrowii Babcia miala operacje ale zle z nia ... Och chyba jeszcze podczas pobytu bede musiala isc na pogrzeb w sumie nie przezywam tak tego bo sadze ze babcia sie meczy ma juz swoje lata duzo przezyla a teraz musii cierpiec bo zle z nia ...

Kocham ja nad zycie jest byla i bedzie wspaniala osoba :) !!! :))))


Pozdrawiam goraco za niedlugo wroce jakos tak pod koniec stycznia :p

Buziakujemy Muaaaa :******************************************

Gratuluje zabkow kroczkow slowek i postepow waszych pociech :))
 
reklama
też gratulujemy ząbków :) , my na sylwka idziemy na bal :) , moja mama powiedziała że jeśli chcemy to możemy sobie gdzieś iść i ona z małym zostanie , na początku nie chciało mi się jakoś nigdzie iść no ale po długich namowach :) . A po świętach więcej tłuszczu :p pełno prezentów
 
Sylwester w domku, ale szczerze- wcale nie chce mi sie go swietowac, i tak już nie dosypiam, a to dodatkowy cyrk bo glosno bedzie .... eh narzekam, chyba niepotrzebnie :zawstydzona/y:
martusiiia super zabawy życze i ... fajnie miec taka mame :-)

sylcia, z rodziną to na zdjeciu sie dobrze wychodzi... :-p a babci zal....
 
hej dziewczyny:)
ja tez sylwka w domu spędzam, tata ma imieniny to sobie razem posiedzimy wszyscy;)
w sumie tak jak Patewka nie mam ochoty na żadne wypady, ostatnio ciągle chodzę w dzień niewyspana, a jak już przyjdzie do spania to nie mogę się ułożyć i miejsca sobie znaleźć w łóżku.
Ogólnie nadchodzący rok zapowiada się ciekawie, dwa małe szkraby mają do rodziny dołączyć, jeden w kwietniu, drugi w lipcu, więc puszcze w obieg ubrania po małym bo już kompletnie toniemy w za małych rzeczach...

a tak w ogole odbiegając od tematu to byłam dzisiaj w pepco, tak zajrzałam przez przypadek, była akurat dostawa body i kupiłam Mateuszowi 5 bodziaków na długi rękaw po 5,99. Oczywiście najpierw pomacałam i stwierdziłam że dobre gatunkowo. Wróciłam do domu i tak zaczęłam je przeglądać, patrze a tam w środku metki george, niektóre całe, niektóre poprzycinane. Także nieświadomie dokonałam całkiem dobrego zakupu w sumie:tak:
Nawet nie wiedziałam że sprzedają tam końcówki kolekcji takich firm.:-)
 
Witajcie!!!

Życzę Wam wspaniałej nocy sylwestrowej !!! - tym balującym - tanecznej, szampańskiej, radosnej, a tym odpoczywającym w domach - spokojnej, przespanej :tak:
I... do sklikania się W PRZYSZŁYM ROKU!!!!! :-D;-):-D;-):-)
 
Kochane - Happy New Year !!!:cool2:
spełnienia marzeń
i w ogóle...
oraz wytrwałości w realizacji noworocznych postanowień
:-D
Udanej zabawy tym, które się gdzieś wybierają!
 
reklama
I ja Też Was witam:)
Dużo szczęścia w Nowym Roku:-)
u mnie zaczął się dosyć pechowo od choróbska, ale cóż...

A tak w ogóle to doznałam dziś szoku... Weszłam na nk i patrze na ostatnio dodane zdjęcia, a tam moja znajoma dodała zdjęcie ,,sylwestrowe" z miejskiej imprezy- koncertu itp.na tle pokazu fajerwerków z dzieckiem 10 miesięcznym w wózku.... no moim zdaniem o godz 24 to miejsce dziecka jest w domu, jeszcze mróz , głośno itp. Wydawać by się mogło, że dorosła kobita.... a taka głupia...:baffled:
 
Do góry