reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
No to stolica wita śniegiem :cool2:Dziewczyny śnieg pada od rana !!! Nawet kot na balkon nie chcial nosa wychylić, chociaż deszcz mu zazwyczaj w tym nie przeszkadza. Sypią wielkie płatki i na około ślicznie biało. Starszaki bardzo się cieszą i już planują bitwe na śnieżki :-).

Jak to dobrze, że wczesniej kupiłam Juleczce zimowy kombinezon - bez tego ani rusz. Za to starsze nie maja kozaków - wiec dzisiaj jedziemy cos kupic, a dobrze sie sklada bo dzien nauczyciela jest wolny :-D

Trzymajcie się kochane kwietniówki cieplutko :-).
 
Witam z deszczowej Łodzi,gdzie ten śnieg??? Bo mi się starszyzna napaliła na śnieg!!!!
Adusia ty to leż w łóżku i się kuruj a nie o śniegu marzysz :-D:-D:-Dmasakra

dałam Zuzi mleko jak się przebudziła o 24 tej. o 20tej zjadła kaszke i o 24 zaczęła marudzić to mleko jej zrobiłam a ona wypiła 20 ml nie nie chciała a wiec to przebudzanie sie to nie głód bo pózniej spała do 5 rano i o 5tej wytrabiła butle mleczka i dalej spała az do 6tej:wściekła/y: masakra jak by nie mogl chociaz do 7dmej pospac:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u nas też sypie, ale jak to w Krakowie - za ciepło od samego miasta i wszystko w mig topnieje. powinnam iść dzisiaj do roboty po zaświadczenie do becikowego, ale jak patrzę za okno to mnie w ogóle telepie.:szok::-D
zastanawiam się, jak ja w zimie zmobilizuje się, żeby w ogóle wyściubić nos za drzwi z dzieckiem, bo ja okropnie ciepłolubna jestem, no zobaczymy, jak się spacery będą udawać...
idę zapodać kawusię i wracam do przewodników. a Wam miłego dnia życzę:-)

caro_s - odpiszę, bo doczytałam :-)
mnie pokarało, bo wczoraj zachciało mi się uśpić Miśka wcześniej - udało się koło 22. no to sie Królewicz buntował i od 2 budził się co 30-40 min, a o 4 był już wyspany i awanturował sie w łóżku, bo i ja i małż się odwróciliśmy do niego plecami i udawaliśmy, że śpimy. Wiele sobie z tego nie zrobił - usnął dopiero przed pół godz. a ja zużywam opakowanie zapałek
 
Ostatnia edycja:
Witam z zasypanej i zakorkowanej Warszawy ;-);-);-)

U nas sypie tak od około 8. Rano jak na 7 jechalam do przychodni to jeszcze nic sie nie zapowiadało, ale jak wyszlismy to masakra. Wieje , pada śnieg, zawieja na całego ... no i do tego korki, paraliż na drogach. :szok::szok::szok:

A ja miałam dziś iśc po kombizenonik Filipkowi hummm chyba pojde popoludniu sama ;-);-)

Miłego dnia !!!
 
Adusia ty to leż w łóżku i się kuruj a nie o śniegu marzysz :-D:-D:-Dmasakra

Dla mnie śnieg może spaść na Boże Narodzenie i poleżeć do ferii dzieciaków a następnie wyparować w temperaturze +25;-);-);-)
o boziu snieg w tym roku pewnie tez nie zobacze poprawnego sniegu ale chyba sie juz przyzwyczailam

I ty kobieto narzekasz??? Na brak śniegu w październiku??? Poczekaj ciebie też dopadną na wyspach anomalie pogodowe:-D;-):-D;-)
 
ale jak na wyspach jestem 5 lat juz to raz tylko przez dwa dni widzialam snieg ktory spadl i trzymal sie calydzien tu na ogol nawet jak pada to tylko pada a na ziemi nic nie widac.
za sniegiem jako sniegiem nie tesknie ale za swietami snieznymi tak
 
adusia :-D no i masz śnieg ale to pewnie twoje dzieciaki wymodliły:-D:-D:-D

ja pojechałam z Zuzia odebrać buty co sobie wczoraj zamówiłam:-) butki mam ale jazda samochodem to masakra...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry