reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hmm... ja tez mam wielki kosz prasowania, a nie lubie tego robic :no::no:
Za momencik sie ubieramy i idziemy sie wazyc i chyba bede musiala jakas miarke znalezc bo w uk mierzyc dzieci nie chca :sorry:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :tak::tak:
 
reklama
Ja tez lubię jesień. Bo ja jesienna panna jestem :-)
A zresztą już się doczekać nie mogłam kiedy mina upały. Bo ja od marca miałam ciepło i wiosnę. I małego obkupiłam w cudne jesienne ciuszki i chciałam już mu je zakładać :-):-)
Jeszcze muszę tylko upolować mu buciki jesienne. Bo adidaski robią się za małe. U mnie w przychodni też nie mierzą do roku dzieci więc czasem centymetrem krawieckim patrze ile ta moja pociecha ma.
 
Ostatnia edycja:
Hmm... ja tez mam wielki kosz prasowania, a nie lubie tego robic /QUOTE]

A ja mialam, ale juz odwaliłam - chociaz tez nie lubie:-p
A po wywiadówce to ja sie bede relaksowac przy usypianiu Julki heh

Jesieni nie lubie, bo z nia pojawiają sie przeziębienia, katary i chłodne noce :wściekła/y:. Najgorszy jest chyba okres kiedy jeszcze CO nie grzeje.Wtedy nawet nos spod kołdry strach wystawiac.
 
witam

stesknilam sie ale tyle sie dzialo ze niemialam czasu napisac
JUla juz zdrowa chodzi do przedszkola, ale na moja rodzinke jakies fatum spadlo zaczelo sie od Juli a potem juz polecialo zmarl wujek, moja pra babcia w szpitalu, mama dzien przed pogrzebem tez wyladowala na sorze, ojciec problemy ze zdrowiem, moj jeden brat zatrul sie azotem drogi wyladowal w szpitalu z jelitowka a wykryli u niego cos z sercem.......dzis mam z Patrykiem wizyte u neonatologa i az sie boje bo ma miec robione usg przezciemieniowe zeby sprawdzic czy ta torbiel sie wchlonela.
ide posprzatac poki dzieciarnia spi bo potem to juz tylko odwiezdz Julke do przedszkola i z mlodym na szpital.

dziewczyny starszych dzieci moja Julka zaczela sie moczyc w nocy niewiem co mam zrobic nienadazam z praniem poscieli a jeszcze wczoraj oslonka sie z materaca z sunela i niewiem jak i czym to wyprac zeby materaz niesmierdzial?!moze macie jakies momysly...

pozniej, znaczy sie woieczorem wpadne to poczyrtam teraz musez leciec
 
Hejka!!!

W pażdziernikowym(teraźniejszym)wydaniu gazetki "dziecko"jest poruszony temat mokrego prześcieradła...u was to pewnie ze stresu przedszkolnego...
 
Witajcie!!!

Hmmm ulubiona pora roku... Ja to w każdej znajduję coś pozytywnego, coś fajnego, wiec lubię każdą :-D
W zeszłe lato,w sumie końcówkę lata, bo to już wrzesień, a sam początek ciąży, spędziliśmy tydzień w Egipcie. Wróciłam stamtąd wykończona upałami i nudnosciami :sorry: i cieszyłam się że w PL już jesień. Bałam się, że już nie polubię lata i upałów. Ale było OK. I to chyba moja najlepsza pora roku, bo ja się generalnie nie lubię grubo ubierać.

A te jesienne liście pod nogami... Już zapowiedziałam mojemu A., że na spacery będzie musiał z nami chodzic a raczej 5m przed nami i jez drogi zmiatać, bo mi dziecko wybudzają :sorry:;-)
 
reklama
Witam się i ja!

przyjechaliśmy wczoraj wieczorkiem po tygodniu ze wsi. Dzieć ochrzczony w niedzielę, przystojniak i jego garniturek zrobili furorę. teraz się rozpakowuję, bo trzeba trochę wejscie do mieszkania odgruzować.
odezwę się później w jakiś bardziej rozbudowany sposób:-D
całusy dla wszystkich!
 
Do góry