reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć laseczki!
Ja już wysprzątałam, zaprowadziłam starszą do przedszkola i zaliczyłyśmy z Majeczką godzinny spacerek i 25 min opalałyśmy buźki na słoneczku :-). Teraz dzidź się bawi i używa wysokich tonów :eek:, a ja z kawusią poczytuję :tak:.
aniołek - a jeszcze wczoraj o tobie myślałam, że dawno się nie pojawiałaś :tak:. Oby wszystko się poukładało i samych dobrych wieści na wizycie.
 
reklama
Szwedka pracowita kobietka z Ciebie dzisiaj. Podrzuć mi troszkę powera, bo ja jakaś leniwa jestem.

Idziemy dziś z Kacprem na szczepienie. Zapewne odezwę się na wątku wagowym co by zdać relację jak u nas wagowo teraz:-D

Miłego dzionka i tyle słonka co u nas wszystkim życzę:-)
 
Cześć.
Ja tylko na chwile bo zaraz lecę do koleżanki na ploty . Ma dwie córeczki jedna 2 lata i druga 1,5 miesiąca. Idę se przypomnieć jak taki maluszek wygląda. :-D A Marcelek będzie miał zajęcie. Bo strasznie lubi obserwować jak starsze dzieci sie bawią .
 
witam
dziewczyny starszych dzieci moja Julka zaczela sie moczyc w nocy niewiem co mam zrobic nienadazam z praniem poscieli a jeszcze wczoraj oslonka sie z materaca z sunela i niewiem jak i czym to wyprac zeby materaz niesmierdzial?!moze macie jakies momysly...

Na przesikany materac? Tylko wysusz raczej nie dasz rady wyprac - mocz wsiąkł głęboko. No i nastaw sie ze bedziesz musiala za jakis czas wymienic. A ja z innej beczki podpowiem: pogadaj z mała o przedszkolu, dziecko nie zaczyna sikać w nocy samo z siebie. Musi byc jakiś stres i postaraj sie dowiedziec co. Jak moj Szymas sikal - w środku nocy musiałam go wysadzac, na spiąco. Ale to zupełnie inna histroia, bo on nie zagęszczał moczu.

A poza tym witam sie z wami słonecznie :-) Nesa - dawno cie nie bylo :-)U mnie po porannej awanturze przy sniadaniu o kopanie pod stołem i takie tam ...nastala cisza. Jula spi, kopiące siedzieci w szkole:-p, ja wykąpana i po kawce zbozowej, kota wypchnełam na balkon i spokojnie doczytuje reszte na bb :-D
 
w przedszkolu ok, ona bardzo chetnie chodzi i jestem az zaskoczona ona kiedys tez tak miala ale jej przeszlo, sadzam ja na spioch zanim sama pojde spac ale ona wrzeszczy na mnie ze niechce siku.

my juz wrocilismy od lekarza torbiel caly czas jest niby nieduza ale jest, w grudni sie okaze czy aby dalej nierosnie, neurologicznie i psycho-ruchowo jest super rozwiniety, ale moze mu grozic lekka asymetria a nawet porazenie, jestem pzerazona, lekarka powiedziala ze mamy sie cieszyc tym co jest i niemyslec bo jesli cos sie bedzie mialo stac to i tak sie stanie, zapobiegawczo niema zadnych dzialan w tym kierunku...oby jednak bylo dobrze i nic sie niestalo, on jest takim zywym ruchliwym dzieckiemze niewyobrazam sobie ze moglobybyc inaczej.

mlodywisi teraz na cycku i chyba pojdzie spac, lece obiad robic bo zaraz po Julke musze do przedszkola gonic.

buziaczki dla wszystkich dzieciaczkow.:*
 
hejka
ja jak zwykle mam duzo do nadrobienia, wczoraj troche podczytalam ale tylko troszke:sorry: i weny mi braklo wieczorkiem, jakas taka zmarnowana wczoraj bylam.
A dzisiaj od rana na nogach bo bylismy dwa mieszkania obejrzec i chyba sie wyprowadzimy stad...:sorry:ale to jeszcze nic pewnego, jedno mi sie podobalo i zastanawiam sie nad nim:tak: Kondzio w koncu usnal bo od 11 nie spal i marudny byl:baffled:ostatnio zrobil mi psikusa, poszlismy w niedziele do KFC i zamowilismy zestaw, Konrad zaczal sie denerwowac w wozku wiec wzielam go i posadzilam na kolanach, z przyzwyczajenia postawilam kubek z pepsi na brzegu stolu a Kondzio zrobil pac! i mamusia cale spodnie miala mokre nie mowiac o stoliku i podlodze:-Doczywiscie sie jeszcze z tego cieszyl, musielismy sie szybko do domku przez to zwijac:-p

nie mam pojecia co na obiadek wykombinowac:confused:no nic lece cos wymyslec:-p
a jutro lecimy na szczepienie drugie (niestety tak pozno przez ta przeprowadzke i zmiane lekarza) i na wazenie :-)
 
Ostatnia edycja:
Aniolek nie daj się złym myślom, będzie dobrze. :tak:


My po spacerze, małych zakupach w H&M i dobrej kawce. :-) Teraz czekam na mojego M i lecę szykować kolację.
 
hello kochane...jak wasze zdrowka ??

Przepraszam za wulgaryzmy ale chcialam zacytowac dokladnie co powiedziala

Ja dzis wkurzona bo nie moge z mala na spacer wyjsc bo codziennie 50 geb jopi sie na nia.. dzis baba biegla az za mna z pytaniem "czy moge ja zobaczyc" odpowiedzialam jej "nie" to ona do mnie "kurwo ten bachor to nie jakas ksiezniczka" ja do niej "***** to pani bo nie rozumie slowa nie..tak jest corka maharadzy i on sobie nei zyczy zeby ktokolwiek patrzyl na jego spadkobierczynie"

Glupie pytanie glupia odpowiedz...szkoda nie widzialyscie jej miny
 
hello kochane...jak wasze zdrowka ??

Przepraszam za wulgaryzmy ale chcialam zacytowac dokladnie co powiedziala

Ja dzis wkurzona bo nie moge z mala na spacer wyjsc bo codziennie 50 geb jopi sie na nia.. dzis baba biegla az za mna z pytaniem "czy moge ja zobaczyc" odpowiedzialam jej "nie" to ona do mnie "kurwo ten bachor to nie jakas ksiezniczka" ja do niej "***** to pani bo nie rozumie slowa nie..tak jest corka maharadzy i on sobie nei zyczy zeby ktokolwiek patrzyl na jego spadkobierczynie"

Glupie pytanie glupia odpowiedz...szkoda nie widzialyscie jej miny


witam!

Madzia- nieźle, ludzie to casem potrafią być dziwaczni...delikatnie mówiąc...

wszystkim zmartwionym- poprawy humorku życzę i mykam to żelazka się przytulić:cool::cool::cool: zanim chłop wróci z roboty:))i póki Hanka śpi:-):-):-)
do poźniej-może
 
reklama
Do góry