reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

adusia to tak jak ja, jestem na wakacjach ale kompa musiałam mieć ze sobą, też jestem uzależnina od bb :-)

wczoraj po 20 poszliśmy jeszcze na wieczorny spacerek, na którym Karol się ululał, i tak spał do 3:30, potem 5:30 i 7, szkoda że teraz mi się dwa razy w nocy budzi, no ale może jeszcze mu się poprzestawia.

Pogoda dziś też piękna, więc ... wiadomo :-D idziemy na plażę ;-):tak:
 
reklama
Hej!
My zaraz wybywamy na spacer, bo szykuje sie kolejny upalny dzień.
Nocka jako-taka - ostatnio Ania najchetniej nie rozstawałaby sie z cyckiem. Czesto wybudza sie, szuka go...
Co do watkow- co myslicie o polaczeniu zdjeciowego?
Pozdrawiam i zmykm, bo dziecie na kolanach mi sie niecierpliwi...
 
witak kobietki pogoda super smiechor poszedl spac:-) a w Julke wmuszam sniadanko potem idziemy do mojej babci na ogrodek troche sie wygrzac na sloneczku:tak:
Z mezem coraz bardziej sie kluce poprostu zrobil sie paskudny wraca z pracy i siada do kompa albo wozi wszedzie swoja matke, siostre lub idzi gdziec potem go wdze rano jak wychodzi do pracy i tak codziennie a najbardzie mnie wkurzylo jak po calym dniu wkurzania mnie on budzi mnie w nocy bo mu sie na czulosci zbiera wtedy ja go splawiam a on sie obraza co za dupek:wściekła/y:przestal mi pomagac wszystko na mojej glowie, dobrze ze zaradna babka ze mnie i niepotrzebuje go do pomocy, ale juz mam dosc, dzwonil teraz nawet nieodebralam, jak to bedzie dalej tak wygladalo to niewytrzymam wybuchne i go zostawie....na samom mysl o nim mna nosi:angry:

Spaczyna mam takie pytanko jaki krem kupowalas Karolowi do ochrony przed sloncem? My jedziemy zkilka tygodni nad morze i niemoge nic sensownego znalezc dla Patryka bo julce mam taki od roku, a z akupem dla mlodego mam problem:-(

Pozdrawiam i caluje:-):tak:
 
Spaczyna mam takie pytanko jaki krem kupowalas Karolowi do ochrony przed sloncem? My jedziemy zkilka tygodni nad morze i niemoge nic sensownego znalezc dla Patryka bo julce mam taki od roku, a z akupem dla mlodego mam problem:-(

Pozdrawiam i caluje:-):tak:
tez mnie wkurza jak mój M. siedzi godzinami przy kompie i gra w WoW, bo questa musi zrobic i tak mu schodzi 5 godzin.,,, brdzo czesto mamy z tego powodu awantury:(

ja kupowalam emulsje ochronna Zjajka od narodzin ona jest ale dziewczyny mowily juz wczesnie j ze takich maluchow nie mozna smarowac wiec jedni cien... ja jednak jak bardzo jest slonecznie to smaruje mala delikatnie za prada lekarza:))

mykam bo Hania się już zaczyna krzywic:))

milego dzionka, wypoczywajci sobie:biggrin2:
 
Hejka !!!

u mnie nocka jakas z deka masakryczna...:szok::szok:..... nakarmilam Filipa na spiocha o 23 i wstal mi przed 3 i potem juz znow o 5 i o 8. Ta pobudka o 5 mnie tak rozbila, ze teraz chodze jakas nieprzytomna.

Do tego burza u mnie i leje jak z cebra, wiec ze spaceru nici.

A no i jeszcze Filip sprawdza chyba od tygodnia moja cierpliwosc:wściekła/y:, bo rano zawsze ma drzemke, ale od jakiegos czasu nie chce sam zasypiac, tylko na raczkach uluac go musze albo smoczka. Daje smoka bo do rak nie chce przyzywczajac :baffled::baffled::baffled: A jak nie to płacze jakby nie wiem co mu bylo. Oczywiscie jak zasypia to po 5 min wyjmuje mu smoka i dalej spi. Czy wasze niunki tez maja rano problem z zasnieciem ???

MaDunia tez zgadzam sie na twoja propozycje!!!

Ja jak narazie nie mam problemow z mezem, zajmuje sie pieknie Filipkiem no i mna, ale co bedzie dalej to sie okaze. Powodzonka życze Wam dziewczyny w stawianiu swoich facetow do pionu !!!

Oki ide cos kombinowac na sniadanie, bo mialam isc do sklepu ale niestety leje :-(
 
Ostatnia edycja:
Ma_Dunia -propozycja ok


u nas nocka jak zawsze super
wyspana jestem i super zrelaksowana...

ja też mam ziajkę i linomag sun -super ochrona przed słoncem

aniołu i kainkas- ech...faceci...przytulam na odległosc...
 
Cześć Dziewczyny. :-)
Z mezem coraz bardziej sie kluce poprostu zrobil sie paskudny wraca z pracy i siada do kompa albo wozi wszedzie swoja matke, siostre lub idzi gdziec potem go wdze rano jak wychodzi do pracy i tak codziennie a najbardzie mnie wkurzylo jak po calym dniu wkurzania mnie on budzi mnie w nocy bo mu sie na czulosci zbiera wtedy ja go splawiam a on sie obraza co za dupek:wściekła/y:przestal mi pomagac wszystko na mojej glowie, dobrze ze zaradna babka ze mnie i niepotrzebuje go do pomocy, ale juz mam dosc, dzwonil teraz nawet nieodebralam, jak to bedzie dalej tak wygladalo to niewytrzymam wybuchne i go zostawie....na samom mysl o nim mna nosi:angry:
Niestety z chłopami tak bywa, przecież oni są z Marsa... ;-)
A na poważnie to najlepiej porozmawić i wyłożyć wszystko łopatologicznie, inaczej nie rozumieją. ;-) U mnie to działa, fochy i dąsy nie za bardzo. :-p
Ja na mojego M nic złego powiedzieć nie mogę, bardzo mi pomaga i jak tylko wraca z pracy to zajmuje się Julianem, razem śpiewają rymowanki. :-D Oczywiście czasem zdarzają nam się spięcia ale bardzo szybko to wyjaśniamy i wszystko wraca do normy. :-)




Właśnie uśpiłam Juliana, bo coś mu się maruda od rana włączyła. :dry:

U nas wyraźne ochłodzenie, rano nawet zagrzebałam się pod kołdrę. :sorry2: Bardzo dobrze, trochę odetchnę od upałów. :cool2: Zdecydowanie jestem zwierzęciem lubiącym umiarkowane temperatury, skrajne ciepło czy zimno - to nie dla mnie.

Zaczęłam powoli pakowanie. Odkładam wszystkie rzeczy w jedno miejsce i już się tego trochę nazbierało. :confused: Będzie ostre dopychanie walizek...

Skoro nie widzę sprzeciwu to jutro wyślę listę wątków do administratora. Porzucę chyba jeszcze ten:
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-kwietniu-2009-f257/my-mamy-i-nasi-faceci-jak-jest-po-porodzie-28227/
bo nie potrzebujemy dwóch o naszych połówkach. :blink:
 
Ostatnia edycja:
tak mysle że wątek z wyborem imienia mozna przeniesc połaczyc z jakims bo imienia juz wybierac nie będziemy ;-) a na pamiatkę warto zostawic:-)
 
I jeszcze, bo zapomniałam... :sorry2:
Ja też zauważyłam u siebie postępujące uzależnienie od BB. :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
BB niczym poranna kawa ;)

Miłego dzionka wszystkim mamusiom i ich pociechom. Ja czekam, aż sie moje maleństwo obudzi i zmykamy na spacerek, a przy okazji odebrać gajerek tatusia z pralni i zrobic dzieciowe zakupki. W niedzielę sie chrzcimy :)
 
Do góry