reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja dziś miałam mieć wizytę kontrolną z bioderkami małej u tego konowały, ale nie poszłam i ogólnie już mi zbrzydło tam chodzić.
U mnie bardzo ciepło. M jak zwykle pojechał i zostawił mnie z samochodem bez hamulców. Padł przewód hamulcowy i dupa. Kupiłam je dziś - i 200zł poszło. Teraz wujek wziął na kanał i naprawia.
 
reklama
No widzę zrozumienie tematu:baffled:. Ten miesiąc i tak trudny finansowo, to jeszcze to. Masz rację klucha, że robocizna odpada, bo gdybym musiała zrobić to w zakładzie to nici z wczasów.
 
u mnie mazda jezdzi jak chce i nie pojedzie dalej niz 100km bo zgasnie i nie odpali, dopiero dwa dni po odpali i jezdzi jak nowa bledow komputera nie ma i nikt nie wie co to moze byc.
corsa za to jest kochana i pojedzie wszedzie gdzie chcemy choc i ona sie popsula ostatnio przewod paliwa czy cos w tym stylu poszlo i silnik krokowy ktory tu kosztuje 150 euro a w pl 90 zl
 
ale przynajmniej macie cieplo i mozecie isc do ogodkow sie poopalac. jagnije wdomu bo deszczleje i trzeba oszczedzac na miesieczny pobyt w pl
skunkanka cos kiedys mowilas o grillu???
 
Bluebell - dobrze, że choć do przyjaciółki się wyrwiesz, bo trzeba gdzieś się ruszyć - można zwariować. Boże, żeby to człowiek za swoją pracę miał godziwe wynagrodzenie, przynajmniej takie, jaką podają średnią krajową, to by się nie martwił i nie skubał się za kieszeń ...:zawstydzona/y:
 
wyjazd do przyjacółki sie liczy- zawsze cos :-)

ja w te wakacje działka balkonik i jak sie uda polskie morze a rok wczesniej to szalone wakacje były... ale niech mała podrosnie to z nią sie gdzies wyskoczy dalej :-)

co do aut wykazuje tez zrozumienie -cholerstwa sie psuja wtedy kiedy nie trzeba
 
reklama
Hej babki,
moje dziecko wlasnie lezy na brzuchu i czyta bajke.. hehe doslownie czyta, nawija jak nie wiem, a ślini sie przy tym :-D

Rano zaliczylysmy spacer a teraz w domku bo za goraco.
My jutro na szczepienie sie wybieramy.

pozdrowionka
 
Do góry