reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witam babeczki ja w nocy spac nie moge, budze sie co godzine z tak napietym brzuchem i bulem plecow ze mam wrazenie ze zaczne rodzic. musze wstac rozchodzic troszke i klade sie ponownie i tak cala noc.
coo do bockow to szczerze ja nigdy nie widzialam bocka w irlandii
 
reklama
czesc KOchane!
Nie mam nawet siły pisać - właśnie wróciłam ze szpitala- W DWUPAKU:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

zrobili mi badania w kierunku gestozy- nie mam jej, ale ciśnienie wysokie i obrzęki duże
Na dodatek sie zaziębiłam i zdycham
zrobili mi próbe OCT i wyszło ze w najbliższych dniach nie urodzę:crazy:
mówie wam gadac mi się nie chce
Współczuję Ci. Ja średnią z tych dat do rozwiązania co miałam wyciągnęłam no i wychodzi najpózniej jutro ale coś czuję że to byłoby zbyt piękne.
Najgorsze jest to że miesiąc temu mogłam góry przenosić pomalowałam pokój i naszykowałam kącik dla maleństwa a od dwóch tygodni tylko bym spała.
 
witam babeczki ja w nocy spac nie moge, budze sie co godzine z tak napietym brzuchem i bulem plecow ze mam wrazenie ze zaczne rodzic. musze wstac rozchodzic troszke i klade sie ponownie i tak cala noc.
coo do bockow to szczerze ja nigdy nie widzialam bocka w irlandii
No to może będziesz musiała kapusty poszukać :D
 
nie mam pojecia kochana ale czuje sie coraz gorzej nie wiem czy bede rodzic na dniach tak jak gp mi powiedzial czy poczekam do terminu.

na mrowki w chemicznym sa granulkki na mrowki faraonki z tego co pamietam
 
A ja was witam terminowo.Dzis ten wielki dzien powinien byc a tu cisza...heheheh.
Osa mogłayś tego bocka do mnie wysłać co???Prosze :-)
Ja pośniadaniu i lece nakarmic psa i na dwór z nim.
Buziaki.

Aha macie pozdrowionka od Gabi.Nadal sa w szpitalu bo mala ma żółtaczke.

mamy termin ten sam
czujesz ze urodzisz niebawem? masz jakis objawy? co mówi lekarz?
przepraszam ze cie zasypuje pytaniami ale ja juz cholery dostaje, sama nie wiem co ze soba zrobic
zartaz ide w swiat szukac tego pieprzonego bociana:crazy:
 
Witam,
Wczoraj byliśmy z małżem nad jeziorem gdzie było po prostu aż zielono od żab ale boćka żadnego :-D Trzymam kciuki za te, które już powinny się rozpakować.
 
kwietnioweczki, ja wlasnie wrocilam z badan zjadlam obiadek i zagladam do was, no i co widze, poruszenie:tak: bocki lataja calkiem sprawnie, zeby sie jeszcze cholery nie klucily to wogole byloby super, a one nie wiedza, do ktorej wpasc, jedne chca i to juz natychmiast, inne jeszcze nie a one biedne polapac sie nie moga:szok:
asia 100 jeszcze w dwupaku napisala do mnie, ze przebili jej pecherz plodowy i podali oksy. no i czeka. mam nadzieje, ze juz niedlugo:tak:
dzisiaj w lab. kobieta jak sie wtelepalam do pobrania krwi to pytala czy jej rodzic nie zaczne:eek: bo powiedziala, ze ona tak na porodowke wchodzila jak ja chodze:szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry