reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ja staram sie gotowac codziennie bo wiem ze fajnie jest wrocic z pracy i dostac cieply obiadek ale tez mam dni ze dzwonie po pizze bo mi sie nic nie chce, albo mowie staremu jedz se do mc donalda :)

nadii muj tez dlubie non stop przy aucie i je mutuje jak cos wymysla to az szlag cie trafia
 
reklama
reklama
k.......k.........k..............
ja wlasnie wrocilam z policji bo ch...z USC wezwal na mnie policje.

Poszlismy zlozyc do 5 z kolei USC dokumenty podwazali postanowienie sadu. ja mowie do niego "nie wyjde dopoki nie da mi pan na pismie tego z enie przyjmuje mi dokumentow i uzasadni. a ja mam 14 dni na zlozenie w sadzie rejonowym zwiazku i spotkamy sie w sadzie"
on "moze sobie pani siedziec ja i tak nie dam pani"
ja: wedlug art 7 ust 2 pkt 1 musi pan to zrobic"
on:"taki art nie istnieje"
ja:"prosze pokazac mi ze nei istnieje"
on zadzwonil po policje na mnie

ja mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry