reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ja tez juz skonczylam 19 tygodni i nic
to znaczy czulam cos ciezkiego do okreslenia (takie otarcia, ale doslownie ze 3 razy) w zeszly weekend i nie byl to blakajacy baczek ;-) ale od tamtej pory cisza :baffled:
 
reklama
Któraś z dziewczyn podała fajną stronkę i z niej robiłam Moje wypieki Prosty chleb pszenny i jak na pierwszy raz to rewelka, spróbuj :tak:
A chlebusie są na zakwasie i takie bez jek ten prosty. Zerknij na tą stronkę.

.
to ja ją podałam:-):-):-) marcówki non stop z niej pieką, chleby również, nie ma szans żeby nie wyszło i na pewno zdrowiej niż kupne - ja na dziś planuję muffinki! :-p
 
Gabi - no pewnie, że za zupkę i za gotowane mięska dla mamy karmiącej byłam mojej mateczce super wdzięczna!!! to pomoc niesamowita - ale podrzucała je dyskretnie, a ja mówiłam otwarcie, że super jej dziekuję, ale z resztą damy radę:-D
 
każda z nas jest inna. Nie przejmuj się. Poczekaj spokojnie. Zaraz nasze maluszki pokażą jak sile mają w tych maciupkich nóżkach :-)
A ja dziś poderwałam się na nogi o 6 !!!!! Mój mąż zdziwiony przy porannej kawie patrzy się na mnie ( bo tak to ja wstaje o 10 :-) ). A ja byłam potwornie głodna. szybko wzięłam bułkę i z powrotem pod kołdrę :-)
Moja mama opowiadała że ona jak była w ciąży to musiał wstać w nocy usmażyć se jajecznice zjeść i dalej mogła spać :-) Chyba i mnie to czeka :-)
 
Ja też już 19 tydzień i nic nie czuję niestety, a jak zapytałam o to lekarza to powiedział ze mam spokojnie czekać i nawet jak w 20 tyg nie poczuje to też się nic nie stanie. To bardzo indywidualna sprawa.

A jeśli chodzi o poranny głód to ja tak mam prawie od początku ciąży, budzę się około 6 rano strasznie głodna i mój M się już przyzwyczaił, i jak otwieram oczy to najczęściej kanapeczki już na mnie czekają przy łóżku. A potem mogę dalej spać :)
 
witam ja wlasnie zjadlam obiadek, Jula konczy jesc i zaraz jedziemy na zakupy trzeba kupic malej kurtke i kozaczki bo sie juz tak zimowo zaczyna robic, dzien mija mi dosc spokojnie bylam dzis z Jula na spacerku i poodwiedzalysmy troszke rodzine:)bylo wesolo, teraz czekamy na mezusia w auto i jedziemy wydawac pieniazki:)
 
A jeśli chodzi o poranny głód to ja tak mam prawie od początku ciąży, budzę się około 6 rano strasznie głodna i mój M się już przyzwyczaił, i jak otwieram oczy to najczęściej kanapeczki już na mnie czekają przy łóżku. A potem mogę dalej spać :)
Ale masz fajnie :-) ja jak wstaje mojego już niema a że śpioch z niego to wstaje za późno do pracy a później gna bez śniadania..... ale za to w weekendy gotuje :-D
 
Ja jestem prawie w 16 tyg ( 2 dni mi brakuje) i tez nic nie czuje. Na innym forum czytałam iż mamy czują maleńswa juz od 14 tyg ciazy ale to są mamy doswiadczone:) Ja tak sie nie mogę doczekac aż dziecko bedzie kopac, ale wydaje mi sie ze jak bedzie trzeba rodzić to chyba padne ze strachu zamiast sie cieszyc.
 
reklama
Eeee tam poród nie jest taki zły :-) (pocieszam się) pierwszą córcie urodziłam po 5 godzinach tylko dzięki temu że doktor wsadził mnie do wanny z wodą w ciągu godziny rozwarcie z 5 do 9 cm poszło ..... Więc ten etap wspominam miło ...
Jedynie na porodówce/już na łóżku trochę się bałam że nie dam rady no i bolało :-D ale zapominasz o wszystkim jak kładą maleństwo Tobie na brzuchu patrzysz na te małe rączk, nóżki ,słuchasz płaczu ..... to jest niesamowite !!!!!!! 9 miesięcy nosisz w sobie maleństwo i z taką niecierpliwością i trudem rodzisz je aby móc zacząć się poznawać;-) .... grrr dasz rade każda daje :-)
Ale ze mnei cwanaira a sama troszke się obawiam hehe
 
Do góry