reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Sylwia.m ale jestem głupek ;-) masz racje...przeciez jutro zaczyna sie 9 tydzien a konczy 8 ;)
Ja juz sie gubie z tym liczeniem ;)
Gabi dbaj o siebie kochana!!! Trzymam kciuki,zeby wszystko było ok. Mojego M siostra miała w ciazy rozyczke z powikłaniami....bylismy przerazeni.... dzidzia urodziła sie zdrowa!
 
reklama
Niktosiaa masz rację z tym czasem:tak: Mi też wydaje się strasznie dłuuuuuugo do końca ciąży. A dla kogoś może to się wydawac chwilką:confused:

Gabi masz już wyniki???? Mam nadzieję, że wszystko ok:-)

Saaraa od razu głupek;-) Gapa poprostu:-D:laugh2:
 
hej

Też jestem kwietnióewczką:) i to po raz drugi:) mam synka Igorka 2 latka i 4 miesiące i teraz tak jak MYFA licze bardzo na dziewuszke:) bardzo bardzo:)

Terminu porodu jeszcze nie znam bo jeszcze nie byłam u lekarza ale według mnie tak koniec kwietnia:)

Jestem szczęśliwa i mężuś również a synek czeka na siostrzyczke lub braciszka:)

Pozdr:-)awiam dziewczyny i rzeczywiście trzeba założyć wątek kwietnióewk:)
 
Witajcie :-)
chciałam się przywitać ja także jestem Kwietniówką, to będzie nasze pierwsze dziecko z czego bardzo się cieszymy,
obserwuje ten wątek od początku a nie pisałam bo czekałam na dzisiejszą wizytę u lekarza potwierdzającą czy wszystko jest oki, no i jest oki :-)
termin mam na 1.04.2009 hehe ciekawe czy dzieciątko zrobi mi prima aprilis :sorry2:
miłego wieczorku wam zycze :-D
 
Hej,wyniki oczywiście...zaginęły:baffled: no ale już mam crp,ob,leukocytoza,wszystko w górne granice normy,czyli nie tak tragicznie.Czyli czekanie.Cebula.Miód.Cytryna.Łóżko.Ble. (kto się zajmie dzieckiem?).
Ledwo żyje,ledwo mówię,na oczy nie widzę.Trzymajcie kciuki.Pa.
 
heloł lejdis :-)

dzisiaj bylam u lekarza, dostalam skierowanie na USG, jutro ide wieczorkiem :tak:, ja licze tygodnie jak SYLWIA.M jak jest np 6 tyg to szosty tydzien, ale juz 6tyg i 1 dzien to 7 tydzien, moj gim prowadzacy poprzednia ciaze tak liczyl :tak:

GABI zdrowka
NEFKA, LULKA28 witajcie i gratulacje :-)
NIKTOSIAAAA mi zostalo 34 szybko leci :laugh2:

spokojnej nocki, buziaki dla brzuchow
 
nefka ja tez mam termin na 1 kwietnia!!!! :tak: super :) Tylko,ze to jest termin wg USG. Wg Om mam 27marca. Jednak jestem na tym watku, bo licze,ze dzidzia w kwietniu sie urodzi :) Kwiecien piekny miesiac :D Razem z M sie urodzilismy własnie w kwietniu :D

Tak w ogole byłam dzis z M na zakupach w realu...i jak poczułam zapach ogorkow kiszonych na dziale z warzywami to myslałam ze zwariuje. Nienawidze ogorkow....a dzis...normalnie pobiegłam,zeby je kupic. Nie mogłam sie opanowac i wsunełam całego ogórka w samochodzie w drodze do domu...Moj M był przerazony...bo ja NIENAWIDZE ogorkow :D M chyba zaczyna wierzyc,ze jestem w ciazy :D
ps- od razu po ogorkach wsunełam słodziutki jagurt z czekolada ;)
Kiedys myslała,ze te zachciewajki co do jedzenia to wymysly kobiet w ciazy...teraz wiem,ze to prawda ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A tu kolejno nasze fasolki.... w 7,8,9 i 10 tygodniu :D

PxVUBSs2hrr59gVGSB.jpg


Rośnijcie zdrowo fasoleczki !!!
 
Do góry