reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej,a ja za przeproszeniem rzygam dalej niż widzę:baffled:
Sylwia,chyba mamy dzieci w podobnym wieku.
Myszka,trzymam kciuki.
Spokojnego dnia.Papa.
 
reklama
No dokładnie Gabi. Znaczy się z Dzieciakami :-). Krzysiek urodził sie 20.05.2005. J
Ja tak nie pędzę do lekarza bo w zeszłym roku nie udało sie, a fasolka miała tylko 7 tygodni, i kiepsko było na usg, więc teraz sobie chce żeby Dzidzia podrosła. :-( Ale tym razem musi byc lepiej :-). Buziaki!
 
Cześć, mam nadzieję że można się dołączyć :-).

No to ja też się witam i mam nadzieję, że mogę się dopisać :-)

Witajcie. Chciałabym się do Was dołączyć. Obecnie 5 tydz.6 dz., wstepnie termin na 14 kwietnia :)

Witajcie wszystkie:-) Jak fajnie, że robi sie tutaj tak tłoczno:tak:



Hej kobietki:-) gratulacje dla Wszystkich przyszłych mam:-) ja mam nadzieję, ze też jestem w waszym gronie...


Hej Myszka:-) Trzymam kciuki i czekamy na wieści z wizyty:-)


Hihi. Zauważyłam, że mój ślimak sunie pooooooooooowoli do przodu. Jak zrobiłam suwaczek miał za sobą 1 kępkę trawy - dzisiaj są juz 2.

No no dwie kępki to już jest coś;-);-) Gratuluję:-D:-D:-D


A ja miałam dzisiaj głupi sen. Śniło mi się, że poroniłam:-:)-( Powinnam się cieszyc, że to był tylko sen ale jakoś nadal trzyma mnie jeszcze ten smutek:-:)-( Chyba za bardzo się boję:baffled::confused:

Miłego dnia Kobietki:-)
 
Witam Was serdecznie i chciałabym dołączyć do grona jako przyszła kwietniowa mama. Podczytuję Was od kiedy wyszły mi na teście dwie kreseczki ale zaparłam się że przed pierwszą wizytą nikt się nie dowie :-) (oczywiście oprócz wspólnika). Termin wg OM na 4.04, ale wg USG pokazało +/- 5tyg (w czwartek) to do suwaczka sobie uśredniłam i wzięłam 11.04 ;-).
Mam na imię Magda, mieszkam w Olsztynie i jestem już mamą 2,5 rocznego Krzysia.
 
witam nowe mamy!

dziusia - też mam prawie 2,5 letniego synka - i po ostatnich przejściach mojej kuzynki zaczynam się martwić jak on zareaguje na nowego członka rodziny:confused:
 
Koga, moje dziecie jak zaczęłam mu tłumaczyć "Krzysiu bo mama ma w brzuszku dzidziusia" zapytał "A słonia też?". Poza tym jakoś ostatnio sporo małych dzieci dookoła się trafia i nawet nie najgorzej na nie reaguje, przede wszystkim, bez specjalnej zazdrości. Chociaż na każde pytanie czy zabieramy dzidzie do domu mówi stanowczo nie!
 
Maks kiedyś z zapałem zapewniał, że chce brata lub siostrę - dzidziusia, a teraz już mu się odmieniło no i baaaaaardzo kiepsko znosi, jak inne dzieci ruszają jego autka:dry:
 
Gratulacje dla nowych przyszłych mamusiek:-):-):-)!!!!

Dziusia ja tez mam termin na 11 kwietnia.
 
A ja dzisiaj mam pierwszą wizyte u ginekologa...już nie mogę się doczekać,chociaż strasznie się denerwuje.Wdg wyliczeń kalkulatora na tej stronie to jest u mnie 7 tydzień i 6 dzień ciąży.Myślicie że będzie coś widać na USG?? Mam do was pytanie.Jak radzicie sobie z mdłościami???Ja nie wymiotuje,ale nic nie moge zjeść bo ciągle mi niedobrze od żołądka i odbija mi się:crazy: Sorki że tak dokładnie to tak opisuje,ale może któraś z was ma podobnie i może jakoś na to poradzić.:-( Jest to dość męczące bo trwa cały dzień :zawstydzona/y:
 
reklama
Aniu ja mam dokładnie takie same mdłości od rana do wieczora, pomaga mi troche jak się wody napije i pochodzę trochę. Inne sposoby sie nie sprawdzają. Mam tylko nadzieje , że to niedługo przejdzie.

 
Do góry