reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
czesc dziewczyny :D
jak tam niedziela mineła? ja znow pojechałam z rodzinka na baseny :D tylko tym razem do innego miasta niz wczoraj :D Miałam mega aktywny weekend :D i mam nadzieje,ze nie zaszkodziłam fasolce :) w sumie na basenie bardzo sie oszczedzałam i plywałam tylko rekreacyjnie :)
A jak u Was? jak samopoczucie ??
 
nie umiem na tym forum wstawiac zdjec...wiec sprobuje tutaj :) wstawiajac oczywiscie zdjecie usg sprzed 5dni :)
Na dole zdjecia widac wykres bijącego serduszka :)
bClp29VUpqGIZAmY7B.jpg
 
jejku nie nadążam !!!! :-D

co do mężów - mój też wylewny nie jest:-D ale łopatę mi ostatnio z ręki zabrał :-D:-D:-D jak na niego to gest, ze hoho:-D:-D:-D:-D

a co do dzielenia się wiadomością - powiedziałam tylko rodzicom i przyjaciółce - w pracy i znajomym nie, jakoś nie mogę i nie chce mi się ... co to w końcu wszystkich obchodzi:confused: (dziwaczne mam nastawienie:confused:)
 
Cześć, mam nadzieję że można się dołączyć :-). Mamy termin na 5 kwietnia (choć pierwszy Maluch meldował się 3 tygodnie przed terminem:-)....), na razie wyliczany - do ginekologa 25.08.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!


Za nic w świecie nie wiem czy się wstawią suwaczki, bo w życiu nie wstawiałam, ale spróbuję :-D
 
No to ja też się witam i mam nadzieję, że mogę się dopisać :-)
Kurcze codziennie wchodzę na forum i sprawdzałam też czy jest już wątek Kwiecień 2009. No i dopiero dzisiaj zauważyłam, że jest poniżej :wściekła/y:
Właśnie przeczytałam 40 stron, które już zdążyłyście napisać :szok: i zrobiło się trochę późno :zawstydzona/y:.
Jutro napiszę więcej o sobie.
Dobranoc!
 
Witam Niczka i Mandarynka gratuluje dziewczyny.
Saaraa sliczna ta Twoja mała fasolka. tez bym juz chciala zobaczyc swoją ale to dopiero na początku wrzesnia będzie:-:)-:)-(.
A w mojego M tez nie wiem co wstapiło nic mi nie pozwala robic tylko leżec i odpoczywać. Śniadanie i obiad zrobił wczoraj, wszystko przynosił i przytulał. Cudo a nie mąż:-):-):-).

 
Hej kobietki:-) gratulacje dla Wszystkich przyszłych mam:-) ja mam nadzieję, ze też jestem w waszym gronie...choć niedługo wszystko sie wyjaśni...gdy byłam na ostatnim usg byla połowa 7 ty, ale lekarz twoeirdzi że połowa 6 , a nie było widać dzidziusia:-( dziś mam wizytę u lekarza, a usg może w środę... mam nadzieję, że wszytsko jest ok...mimo strachu staram się o tym nie mysleć i cieszyć się nasza upragnioną dzidzią:-)
 
Witajcie. Chciałabym się do Was dołączyć. Obecnie 5 tydz.6 dz., wstepnie termin na 14 kwietnia :)

I mam pytanie - kiedy umowic sie na wizyte? Zaznacze tylko ze chce od razu z usg.
 
reklama
Hej. Ja tam spokojnie czekam na przyszły poniedziałek - będzie 8 tyg ciąży skończone. Przy pierwszym Maluchu byłam w 5 tyg. :-D i była tycia fasolka. Teraz jakoś tak spokojniej mi to działa...
Tak wogóle to tez ciągle jestem głodna - ale muszę małymi porcjami bo jak zjem więcej............:-).
 
Do góry