reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witajcie popołudniowo

mój założył się ze swoim ojcem o litra że będzie chłopak, ojciec wróżyłże dziewczynka i teraz aż się boję jak zasiądą do tego pępkowego, zwłaszcza że rodiznka M mieszka z 20 km pod gorzowem... kto mojego do chaty odstawi, bo wolałabym żeby nie wcięło go na kilka dni pod tym pretekstem. ale już mi oznajmił, że ojciec nie będzie pił tylko stawiał, bo tym tygodniu odebral prawo jazdy po rocznej przerwie (za promile właśnie) i będą ćwiczyli jego silną wolę, no i przy okazji będzie kierowcą dyżurnym... ciekawe jak to teściu przyjmie, zwłaszcza że mam termin na Wielki Piątek...

Sylvii - oglądałam ten spray Nivea do noska - na opakowaniu napisali że jest od 3 miesiąca i dlatego nie kupiłam

odnosnie tych ruchów - ja to zrozumiałam, żeby zaznaczać godzinę co 10 ruchu.... ale nie kazali mi liczyć póki co
 
reklama
nio ja wlasnie zaczelam rozkminiac jak to wszystko bedzie wygladalo z tym pepkowym i wogule.. jak moj brat sie z mezusiem zejda to juz wogule bedzie masakra:dry: widzialam ich w akcji na naszym slubie, a pozniej na sylwestrze.. obaj nie nadawali sie do zycia na drugi dzien:dry: mam nadzieje, ze ktos bedzie sprawowal nad nimi piecze i chyba zatrudne tate do tego:tak:a nio nie ma co sie martwic na zapas;-)
nio a ja znowu zapomnialam o gotujacym sie ryzu:zawstydzona/y: kurde to juz 4 raz:zawstydzona/y: na szczescie dzisiaj weszlam w pore do kuchni i zdarzyla sie "tylko" woda wygotowc z garnka:zawstydzona/y:
 
ojciec nie będzie pił tylko stawiał, bo tym tygodniu odebral prawo jazdy po rocznej przerwie (za promile właśnie) i będą ćwiczyli jego silną wolę, no i przy okazji będzie kierowcą dyżurnym... ciekawe jak to teściu przyjmie,

hehe no ciekawe co on na to

ja to się zastanawiam jak to będzie z moim ojcem :baffled: bo on generalnie od 3 lat w ustach alkoholu nie miał i mieć nie może... ma być wnuczka on chce wnuka i jak by tak ten wnuk się urodził oj nie wiem co by się mogło stać z tej wielkiej jego radości :confused: Nie wiem jak to będzie jak M będzie w trasie gdy urodze chociaż mam nadzieję, że tak się nie stanie ale wtedy to na parkingu wszyscy chyba będą chodzić nawaleni :-D:-D co do porządków to ja się nie martwie bo jak znam życie moje przyszła teściowa wypucuje chate ale ja i tak po porodzie wyruszam do mieszkania moich rodziców jakoś nie wyobrażam sobie tych pierwszych dni bez pomocy mojej mamy
 
zimka u mnie tak tesciowa rwie sie do pomocy po porodzie:dry: nawet rzucila haslo, zebysmy sobie kupili jeszcze jedno lozko to ona by u nas spala przez pierwszych pare dni:sorry2: ciezko mi to sobie wyobrazic poki co, w kazdym badz razie lozka nie planujemy kupic:-D hi hi jesli chodzi o moja mame to na nia nie mam co liczyc, bach.. nawet niechce na nia liczyc.. za to moj tata ze swoja zona juz rwa sie do pomocy:tak: nawet juz wymyslili kto i kiedy bedzie wychodzil z naszymi psami jak mezus bedzie w pracy:-D hi hi generalnie to chcemy sobie sami z mezusiem radzic, bez jakiejs wiekszej pomocy.. jak to bedzie zobaczymy;-):tak:
 
pomimo ze mojja np wczoraj miala leniwy dzien i od czasu do czasu kopnela to wedlug mnie bylo wiecej niz 10 miedzy 9 a 21

dzis natomiast wciagu 30 min naliczylam 10

Między 9-21 to jest norma. Chodzi o to, że liczysz od 9 rano ruchy i przy dziesiątym, zaznaczasz daną godzinę, u mnie jest 9,9.30,10, 10.30... i tak do 21.
Późniejsze godziny też są, tyle że poniżej. Koleżanka miała właśnie późniejsze godziny i lekarz powiedział, że mały ma taki rytm i ma sie nie martwic.
 
Sylvii - oglądałam ten spray Nivea do noska - na opakowaniu napisali że jest od 3 miesiąca i dlatego nie kupiłam

Mi kazali nie kupować nic do noska jeżeli się nic nie dzieje. Dopiero jak by się jakiś katar pojawił... Należę do tych osób, które nie lubią stosować leków, a w szczególności zapobiegawczo zanim się coś dzieje dlatego odpuściłam kupowanie tego sprayu dla malucha, za to musiałam kupić coś nawilżającego dla męża bo u niego klima w pracy i napisali, że u noworodków też można stosować więc na jedno mi wyszło.
 
dziewczyny wy sie martwicie o pepkowe, ja tez sie martwilam jak bylam w ciazy z olkiem o to czy wogole m. zobacze po porodzie bo moze on dopiero przy wypisie nas do domu sie zjawi:-D, ale jego zachowanie mnie zaskoczylo, biedny tak sie wzruszyl jak zobaczyl naszeka olka, ze on plakal a ja sie smialam jak glupia:szok:. jak wrocil do domu to byl tak zmeczony, ze wypil dwa piwka i poszedl spac, a kolegom w barze zafundowal opijanie pierworodnego a sam siedzial w szpitalu trzymajac naszego synia na rekach. nie wiem jak to bedzie tym razem, ale ma utrudnione zadanie bo teraz podczas mojego pobytu z niunia w szpitalu ma olka do opieki, wiec mysle, ze bedzie mu trudniej przytupac, ale dla chcacego nic trudnego;-)
 
malutka ja wlasnie przygotowalam wszystko do pizzy i teraz ide zagniatac ciasto, normalnie mam na nia taka chcice, ze szok.:-)
a i na lody tez, ale to dopiero wieczorem juz w lozeczku, takie lody smietankowe z polewa truskawkowa i prazonymi na patelni cieplymi jeszcze migdalami normalnie tak mi na sama mysl slinka cienie, ze musze klawiature wycierac:szok::rofl2:
 
reklama
osa ale jestes ....... smaka robisz jak nic , ja też planuje w nast tyg pizze ale może tak sobie myśle poczekam aż już będziemy mieli u siebie kuchnie i tam ja wypróbuje :-D no ale nie wiem czy wytrzymam :) bo juz od dawna mi się jej chce, no chyba że M jutro do pizza hut wyciągne :D zobaczymy bo on woli kfc a lody mi sie od dawna marzą ale zabraniają mi jeść bo problemy z gardłem miałam :(
Ja dziś na obiad mój popisowy numer skrzydełka w miodzie ryżyk u surówka :-)
 
Do góry