reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

klucha - ja już mam dość. Podziwiam, że czekasz z utęsknieniem, bo ja to co teraz bym napisała nadaje się tylko na zamknięty :zawstydzona/y:. - oczywiście w kwestii M. Czuję się teraz osamotniona, oszukana i jeszcze te cholerne hormony wzmagają ten stan rzeczy :-(.
Co do ruchów, to nigdy się tak nad nimi nie zastanawiałam, a jak leżałam na patologii, to dziewczyny liczyły od 9 dziesiąty ruch i zaznaczały na karcie godzinę - tylko raz dziennie.
Idę - zajrzę, jak humorek się poprawi, bo nie chcę przynudzać
 
reklama
szwedka mam nadzieje ze nie jest az tak zle jak to brzmi. pusc focha i nie rob nic kilka dni i sie do niego nie odzywaj. u mnie to zawsze dziala.
idz moze poplakac troszke i bedzie lepsze samopoczucie u mnie to dziala w ciazy. golwka do gory nigdy nie jest tak zle aby nie moglo byc gorzej (watpie ze to jakies pocieszenie)
 
-Szwedka- zycze poprawy nastroju:tak: mnie tez ostatnio lapia dziwne humory.. w ciagu jednego dnia potrafie przejsc ze stanu euforii po jakiegos mega dola:dry: takze jedyna nie jestes powiem ci tak na pocieszenie;-)nio a jesli chodzi o niby przynudzanie to nie pisz w ten sposob, wkoncu po to tu jestesmy zeby sie wzajemnie wspierac i wrazie czego wygadac;-):tak:
klucha09 nio to moj pewnie dopiero na pepkowe dostanie pozwolenie:-D hi hi ale nawet niechce wiedziec co sie wtedy bedzie dzialo, bo juz wszyscy znajomi pytaja na kiedy maja sie szykowac:sorry2:
a ja dalej sama siedze i sie nudze:dry: mezusia nie idzie dobudzic:dry: juz 2 razy bylam z psami na spacerku i tak teraz kombinuje za co by sie wziasc, zeby nie uswierknac z nudow:confused:
 
malutka wpadaj do mnie na kawe tez sama siedze

co do pepkowego to mam nadzieje ze zrobia je jak jeszcze bede w szpitalu i nie bede musiala chaty sprzatac po ;)
 
klucha09 dzieki za zaproszenie:-D hi hi
nio u nas pepkowe napewno bedzie jak my z mlodym jeszcze w szpitalu bedziemy:tak: ja tam sie nie pisze na takie sprzatanie pare dni po porodzie;-):-D
 
Hmmm co do ruchów to ja myślałam, że ma być ich min 10 jak dziecko się aktuwuje przez godzinę... na szczęście mój maluch jak się uruchomi wyrabia to w max 10 minut to się nie martwię... ale widzę że coś źle musiałam wcześniej wyczytać.

Co do pępkowego to ja szczerze mówiąc mam nadzieję, że zrobią je na mieście :D jeśli nie to Bartek wie gdzie znajdują się wszystkie przybory wspomagające uzdatnianie mieszkania :D

Teraz zmykam na kawkę bo mnie naszła ochota, a później jakieś sprzątanko zanim mąż z wypadu wróci :D
 
malutka ja tez z gory powiedzialam rob co chcesz ale ja nawet jednej szklanki po tym nie bede myc.

moja klucha zaczela skakac po dwoch dniach leniuchowania. jak fajnie lubie jak mi ten muj brzuch tak skacze
 
a ja kombinuje co by sobie tu do jedzenie zrobic, bo cos glod mnie lapie.. nio i tak mysle, czy czasem sie nie skusze na ta rybke z fryteczkami:tak: ale jeszcze zajrze do lodowki, moze mi sie odmieni;-)
 
reklama
Do góry