reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

... Wczoraj czytałam Styczniówki jak sobie radza z dzidziami i karmieniem i kupkami i powiem szczeze ze jestem przerazona troche :szok: zapomniałam jak to juz tyło na poczatku i teraz sobie troche przypominam:baffled:
Warto poczytać bo nawet niezłe rady daja:tak:
buziaki dla wszystkich

Proszę nie strasz mnie... ja tu samiuteńka z mężem, cała rodzina została w Łodzi... nie może być aż tak strasznie...

Tak w ogóle któraś planowała zakupy dla maleństwa - ja poproszę sprawozdanie w odpowiednim dziale :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się z łóżeczka. Dziękuję Wam za miłe słowa :sorry2:
Moja rodzinka to chętnie wysłała by mnie do szpitala, bo tam zajmą się mną lepiej:wściekła/y:
Wszystko mi się pokrzyżowało. W poniedziałek mam zajęcia w szkole rodzenia, na których zależało mi, a we wtorek mieliśmy jechać do Wrocławia na usg 4D i odebrać sprawdzony rozdział pracy licencjackiej.A wygląda na to,że nici z tego:crazy: Wiadomo zdrowie najważniejsze!!!


Witajcie!
Didi - dziękuję dostałam listę :-)
Sylvii - napisz jak tam zakupki w Rossmanie i czy dużo paczek kupiłaś, bo ja 2x 1 New Born, a resztę myślę już 2? Daj znać koniecznie po wizycie. :tak:Będzie dobrze;-).
Trzymam kciuki za bliźnięta i mam nadzieję, że ich mama ma dużo wsparcia ze strony najbliższych :tak:
Ja dziś serwuję naleśniki z serkiem :-p - a moja maleńka to wprost szaleje - tylko nie wiem czy z rozkoszy, czy ma już ich dość ;-)

Kupiłam 2 paczki 1NewBorn. Zastanawiam się jeszcze nad sprayem do noska z wody morskiej Nivea.

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu;-)
 
auliya juz kiedys dawno, dawno byla rozmowa na temat pola, podworka itd:-D hi hi dziewczyny doskonale wiedza o co mi chodzi;-):tak:
-Szwedka- o ja tez poprosze kawusie;-):-D
dziewczyny o co chodzi doklanie z tymi ruchami, a wlasciwie ich liczeniem:confused: mi sie obilo o uszy, ze ma byc 10 ruchow na dzien,a z tego co Kamile85 pisze, to chyba niedokonca tak to jest:dry:
nasz synus dzisiaj nawet spokojny jest.. a w zasadzie spokojny jest od ostatniej wizyty u gina.. przedtem szalal od rana do wieczora, a teraz wlasnie najbardziej "lobuzuje" jak klade sie spac i w nocy;-)
 
Didi do mnie też dotarła lista - dziękuję. W mojej nazwie jest mały błąd, ale mi to nie przeszkadza. ewentualnie samemu można zminić z Sylwii - Sylvii :)
 
hmm.. ciekawe w takim razie jak to jest naprawde z tymi ruchami:confused: moze ktoras doswiadczona mamusia wie:confused:
a ja wlasnie doszlam do wniosku, ze robie sobie dzisiaj wolne od gotowania:tak:mezus i tak nie bedzie w stanie nic jesc, a dla mnie samej nie chce mi sie gotowac i balaganic w kuchni:dry: nio chyba, ze jak moje kochanie wstanie i wykaze chec jedzenia obiadu to ugotujemy sobie marchewke z groszkiem i pange kupilam:szok:
kurcze dziewczyny mi ostatnio sie ze smakami to na glowe rzuca:dry: pije mleko, a go niecierpie, jem jogurty, a tez ich nie trawie.. nio i jeszcze te wczorajsze sledzie i dzisiejsza panga:szok: mnie od ryb odrzucilo prawie od samego poczatku, a teraz takie smaki:confused: nie wspomne o sokach warzywnych, ktore kieys probowalam pic, jeszcze przed ciaza i wcale mi nie smakowaly, a teraz jeden kartonik dziennie mi schodzi:tak:
 
nio to ja juz niewiem czy nie powinnam zaczac sie niepokoic:confused: ostatnio synusiowi sie chyba przestawily pory rozrabiania i leniuchowania i on te 10 ruchow wykonuje, ale w godzinach od 21-9:zawstydzona/y: w ciagu dnia czasem kopnie, ale to tak delikatnie, ze ledwo czuje:zawstydzona/y:
 
a u mnie w karcie nie ma nic na ten temat:(
wlasnie skonczylam sprzatac chate sama nie moge w to uwierzyc jak mnie cos wzielo to szok jeszcze tylko umyc wanne i gotowe. uff. a obiadzik dzis to chyba bedzie schaboszczak :)
 
reklama
Słonecznie i wiosennie witam wszystkie miłe kwietniowe mamy. Co do ruchów to jest wiele szkół (przynajmniej tak mówiła mi moja doktorka) jedni mówią żeby było od4 do10 w godzinę w okresie wzmożonej aktywności maluszka a inni karzą liczyć w ciągu 12 godzin tak jak pisałyście... Sylvii trzymaj się i odpoczywaj rzetelnie. A najlepiej skonsultować to ze swoim lekarzem bo on może mieć jeszcze jakąś inną wizję liczenia ruchów. Witam Poziomkę.
 
Do góry