reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Cześć kwietniówki :)
Ja już byłam dzisiaj w jysku (czy jakos tak) i oglądalam szafę, jest super w promocji za 750 zł, ale ciemna. Taka sama jasna już nie jest w promocji i kosztuje ponad 1200 zł ;/ A ja mam jasne łóżko sosnowe i co, walnę ciemną szafę? i jeszcze łóżeczko nie wiem jakie jest, dostanę je za kilka tygodni. No trudno, najwyżej wszystko inne będę malować na ciemno, albo kuopię kapę na łóżko ciemną, bo pościel musi być jasna. No szok, będzie jak na jarmarku :-p
Muszę M. naciągnąć na tę szafę, bo ona jest naprawdę tania, dzisiaj do 19 mam czas ;-)
A dzidziuś dzisiaj spokojny, może dlatego, że zerwaliśmy się z łóżka szybko, no ale mógłby dać znać coś, całą noc był spokojny i nie kopał jak zawsze. Idę leżeć i liczyć ruchy - 5 w godzinę. Jeśli nie będzie to chyba pojadę na jakieś ktg, bo mnie trafi szlag.
Ooooo ruszył się leciutko , więc mamy 1 :tak:
Miłego dnia dzieweczki!!! :-)
 
dzien dobry kwietnióweczki,

alez piękny dzionek, normalnie jakby wiosna przyszła.
Nie mam pomysłu na dzisiejszy dzien. Obiad mam z wczoraj, wiec gotowac nie trzeba, sprzatac nie ma sensu bo remont kwitnie, chyba sie zanudze ;/
 
a ja znow jem chlebek w jajku chyba musze przestac kupowac pieczywo. muj jak jest stare to se kupuje na stacji kanapke i zostawia chleb. w leb mu tylko dac.

u mnie tez sloneczko za oknem ale ciekawe jak dlugo dzien bez deszczu to dzien stracony.

witam pozimke :)
 
witam wszystkie kwietniówieczki:):rofl2::rofl2:
Pogoda jest super w Łodzi:-D
Humor od rana mi dopisuje nawet spałam cała noc ( nie słyszałam jak mój M wrócił z wypadu 4x4 tymi swoimi zabawkami terenowymi) Rano powiedział że było tak około 3 nad ranem. Teraz po śniadaniu i pije kawkę mała z mlekiem :rofl2: M do pracy poszedł to znaczy towar dowieść do sklepu ;-);-)
Fajnie macie że możecie wyjść na spacer co poniektóre:rofl2: ja siedzę w domu z Marlenka i staje na głowie żeby eis nie nudziła:-D Balkon mogę otworzyć i nic poza tym:-(
Mogła bym sama wyjść jak M wróci ale dzisiaj wróci dopiero ok 22 bo remont zaczyna w sklepie i musi popilnować tam ludzi:crazy:
posprzątam teraz trochę w kuchni po śniadaniu i sama się ogarnę bo jeszcze w piżamie:-D
Wczoraj czytałam Styczniówki jak sobie radza z dzidziami i karmieniem i kupkami i powiem szczeze ze jestem przerazona troche :szok: zapomniałam jak to juz tyło na poczatku i teraz sobie troche przypominam:baffled:
Warto poczytać bo nawet niezłe rady daja:tak:
buziaki dla wszystkich
 
Gabi
wytrwałości w tym leżeniu, jeszcze trochę:tak:
ja w pierwszej ciąży tez leżałam i w domu i w szpitalu :-) będzie:rofl2::rofl2::rofl2: dobrze
 
... kurcze wy takie obcykane jesteście w tych dokumentach a ja nic nie wiem naet nie wiem co trzeba załatwiać:confused::baffled: chyba musze sie za o zabrać...
Podejrzewa, że większość dziewczyn dowiedziała się jakie dokumenty są potrzebne na zajęciach w szkole rodzenia tak jak ja...

...pogoda sie ladna zapowiada i tak sie zastanawiam co bede dzisiaj robic;-) pol dnia jestem zdana sama na siebie, bo mezus nie nadaje sie do niczego, oprocz do lozka:baffled: niedawno wrocil z "pracy".. po robocie poszedl z kolegami oblewac awans jednego i wrocil w stanie cokolwiek wskazujacym...
U mojego męża w pracy poszli na sposób i wywieźli panów na narty na dwa dni... przynajmniej nie będę widziała ile wypił, choć przyznam, że jego i duża ilość nie bierze...

...tak siedze i sie zastanawiam za co by sie tu wziasc:confused: czy za sprzatanie jakies, czy moze sie polozyc na chwilke.. sama niewiem jakos tak natchnienia nie mam zabardzo, mimo iz na polu jest strasznie przyjemnie:dry:
Po przeprowadzce z Łodzi do Zielonej Góry wiele osób nie wiedziało o co mi chodzi czasem... jeśli dobrze pamiętam to pole oznacza nasze podwórko, czy też dwór... :D

U mnie za oknem mgiełka, ikei muszę unikać właśnie przez to, że posiadają dział świeczek... choć przyznam, że w Zielonej Górze znalazłam niedawno coś w rodzaju hurtowni w której są głównie świeczki i w dodatku jest koło sklepu z artykułami dla dzieci wic mam prezchlapane :D
śniadanko zjedzone więc pójdę chyba po warzywka do sklepu...
 
reklama
Hej dziewczyny!
Słoneczko świeci, ale nastrój jakoś byle jaki:-(. Z M dni w milczeniu. Lecę zrobić kawę i spróbuję się zrelaksować:zawstydzona/y:.
Gabi - z suwaczka wynika, że już meta tuż tuż - trzymaj się jesteś dzielna :tak:
 
Do góry