reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

reklama
Czesc Dziewczynki;-) A ja sobie wczoraj dogodzilam...zwalam wszystko na zachcianki, ale tak naprawde teraz jem wszystko jak leci, wiec zapodalam sobie gotowana kukurydze - mniam ;-) A wczoraj na bolace plecki mialam masazyk, po ktorym oczywiscie dzisiaj jest znacznie gorzej, ale to juz klasyka...a musze jechac do ZUSu...

Niktosiaaa mmmmmm karp z grilla.....mniam;-)a i hamak godzien zazdrosci :-)

U nas tez sloneczko, moze sobie pozniej posiedze na moim pseudobalkonie, na ktorym tylk sie taborecik miesci hehe

milego i bezmdlosciowego dnia :-)
 
Witam dziewczyny!

Otrzymałam własnie pasy ciążowe, o których pisałam wcześniej. Są super! Przeniosę te informację do wątku zakupowego, ale polecam.
Co do zamkniętego forum jestem za.
didi - osobiście nie mam nic przeciwko temu, abyś prowadziła listę.
U mnie pogoda beznadziejna, do tego głowa mi pęka, spodnie cisną w brzuch i mdli mnie. Buuuuuuu. Mam nadzieję, że już wkrótce te nieprzyjemne objawy całkiem przyjemniej niespodzianki w moim brzuchu się skończą.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
ale cały czas jesteś mamusią:-)
a didi chyba trochę nieopatrznie się przed szereg wyrwała - w końcu lista jak już wszystkie mamy się zgłoszą przez wiele miesiący się nie zmieni;-)

buźka sylwia
 
Witam


Apropo Listy uwazam ze Sylwia.m sie napracowala bardzo i zgromadzila super informacje... wiec fajnie by bylo jak by ta LISTA ZOSTALA - jesli co mozna bylo zrobic za zgoda Sylwi przepisac ja na iinny Nik zeby dalo sie Ja uzypelniac...
Ale usuwac to chyba niezbyt dobry pomysl... Niszczyc kogos robote ...:baffled:


A Ja cała noc nie spałam, mam takie wdecja w nocy ze spac nie moge...
Takie moze zdanie...


Dziewczyny czy mozemy brac cos na wzdecia ???

Ide cos zjesc a potem chce sie umowic na USG,
Czy badanie robic badanie prenatalne ???
 
Koga didi chciała dobrze. Ja jak urodziłam chore dziecko nie miałam ochoty zaglądać na forum a całą ciąże pisałam.......... Jak pisały do mnie dziewczyny z bb na gg - dawałam im bloka:-( Nie chciałam o tym mówić. Teraz piszę pod innym nikiem - nie chce współczucia i litości.
Sylwia teraz nas czyta i uaktualnia listę, ale wątpie , że będzie to robiła do końca, gyż coś czuje, że do tego czasu zafaslkuje:-):-):-) Dużo dziewczyn dochodzi w 7-8 mcu
 
wiem, że chciała dobrze - chodzi tylko o to by odrobinkę poczekać - bo pewnie sylwia sama by zaproponowała jakieś rozwiązanie - my jej nie musimy tak zaraz usuwać wraz z jej wątkiem - to w końcu drobiazg:sorry2:
 
reklama
Do góry